Власникам карток Здорова Сім'я м.Нововолинськ, вул.Луцька 19-Б     067 384 76 78 (Viber, WhatsApp)

Яка причина вростання волосся?

Чому ж волосся вростають в шкіру?

Вростання волосся відбувається після неправильно проведеної воскової, електро-епіляції, гоління в домашніх умовах. Також це може бути результатом недотримання певних правил епіляції, чи догляду за шкірою після процедури.

Як відомо, волосся після епіляції часто послаблюється, стають тоншими, а щільна шкіра ще більше ускладнює їх «вихід на світ». Неправильно проведена епіляція (наприклад гоління) сприяє Загинання волоска, вростання його під шкіру. Носіння обтягує одягу також може сприяти неправильного росту волосся.

Шкіра в місці вростання волоска свербить, відбувається місцеве запалення, що виявляється у вигляді невеликої набряклості і почервоніння. Часто над місцем вростання волосся при неправильній спробі його видалити відбувається нагноєння, приєднується вторинна інфекція. Вростання може статися на будь-якій ділянці тіла, але частіше це ноги і зона бікіні.

Найбільш схильні вростання волосся під шкіру, жінки з темними, жорсткими волосками на тілі. Таке волосся, як відомо, ростуть більш інтенсивно, плюс щільна шкіра - і проблеми врослого волосся навряд чи уникнути.

Теоретично, вростання волосся може відбутися після використання будь-якого методу епіляції в домашніх умовах, та й в умовах салону ця проблема теж зустрічається, хоча якщо в салоні процедура виконана професіоналом з дотриманням всіх правил, то ризик вростання помітно менше.

 

  • Якщо Ви помітили ущільнення шкіри в місці передбачуваного вростання волосся, спробуйте кілька разів на день наносити на цю ділянку шкіри засіб який містить саліцилову кислоту або з'єднання бензіола. Це зніме набряк і місцеве запалення.
  • Спробуйте зробити пілінг шкіри, можливо, знявши верхній шар епідермісу волосся легше проросте через шкіру.

На завершення, хочеться порадити тим жінкам, які втомилися боротися з врослим волоссям після епіляції, усуньте саму причину вростання - цибулину волоса, за допомогою лазерної або фотоепіляції.