Власникам карток Здорова Сім'я м.Нововолинськ, вул.Луцька 19-Б     067 384 76 78 (Viber, WhatsApp)

Власникам карток "Здорова сім'я"

Здорова сім'я об'єднує тих хто хоче бути здоровим. Отримавши картку клієнта медичного центру "Здорова сім'я" ви здобуваєте нові можливості, для того, щоб бути здоровим. 

Кожна поважаюча себе мама турбується за здоров'я своїх дітей, батьків чи чоловіка. Також не забуває і за своє здоров'я. Адже не маючи його, ви не зможете опікуватись про своїх рідних. Тому і існує така мудра поговірка:" бережи здоров'я з молоду". За те, що ви турбуєтесь про здоров'я членів своєї сім'ї і проходите у нас профілактичні огляди, чи звертаєтесь за медичною допомогою(здаєте аналізи, проходите обстеження чи отримуєте лікування) ви отримуєте бали, які згодом зможете обміняти на безкоштовні послуги, або знижки на них для себе чи своїх рідних.

1000 балів - 10грн 

2000 балів - 20грн

5000 балів - 100грн 

Бали нараховуються за будь-які послуги отримані у медичному центрі "Здорова сім'я".

Також власники карток можуть отримувати безкоштовні послуги у нас в клініці. Наприклад проведення кардіограми раз в рік людям після 55 років, або пробну безкоштовну лікувальну процедуру, яка тільки впроваджується. Також власники карток отримують можливість на пільги при підписанні договору на повне обслуговування сімейним лікарем чи педіатром протягом 1 року.