Власникам карток Здорова Сім'я м.Нововолинськ, вул.Луцька 19-Б     067 384 76 78 (Viber, WhatsApp)

Виліковування храпу за один день

Чим небезпечне хропіння?

Ожиріння, імпотенціягіпертонія, інфаркт міокарда, інсульт і, навіть, смерть

Чи хочете Ви такого розвитку Вашого життя, якщо все можна змінити за один день?

 Часто хропіння вважають ознакою здоров'я, як в давні часи пов'язували богатирське  хропіння з богатирським здоров'ям. Прозріння прийшло, коли вчені встановили, що завзяті хропуни менше живуть. Надалі було доведено, що страшне не саме по собі хропіння, а зупинки дихання під час нього.
Ми хочемо звернутися до тих, хто спить поруч з хропуном? Тільки Ви можете помітити, як він раптово припиняє дихати і ця страхітлива тиша через кілька секунд (іноді до хвилини) наповнюється раптом судомних схропування і декількома глибокими вдихами. Іноді сплячий щось бурмоче при цьому, хаотично починає повертатися. Ці зупинки дихання під час хропіння, так званий синдром обструктивного апное, і несуть в собі найбільшу небезпеку для здоров'я і життя людини.
Фактично це короткі епізоди задухи. Зупинки дихання при апное сну тривають в середньому 15-20 секунд, але підраховано, що в цілому протягом ночі людина не дихає 3-4 години!!! Нестача кисню провокує порушення обміну речовин, що в свою чергу закінчується цукровим діабетом, розвитком гіпертонії (підвищеного артеріального тиску), інфаркту міокарда, інсультів, порушень серцевого ритму і навіть раптової смерті уві сні.

Коли лікар говорить чоловікові про те, що в нього буде підвищений тиск, це скоріше за все його не чіпляє. Але коли лікар скаже, що хропіння призведе до імпотенції і він ніколи не зможе займатись коханням з дружиною, то це починає діяти. І саме головне, що це правда. Адже порушуючи обмін речовин, змінюється гормональний фон людини, а це є однією з причин імпотенції.

Ожиріння,імпотенціягіпертонія, інфаркт міокарда, інсульт, смерть

Чи хочете ви такого розвитку вашого життя, якщо все можна змінити за один день?

Запишіться на консультацію до лікаря прямо зараз:

Ви бачете маленьке чудо техніки, яке називається спап(CPAP) і яке може стати вашим спасінням.

Цей апарат створює спеціальний потік повітря, який знімає причину хропіння з першого разу його використання. 

Доведено, що хропуни, які використовують цей пристрій, краще висипаються. У них пропадає ранкова сонливість, втома, розбитість, рідше буває відчуття тяжкості в голові. Вони можуть краще працювати і головне отримувати від роботи задоволення. А ще важливо, що зникає ризик отих всіх страшних ускладнень, які можуть виникнути без використання СПАП терапії у хропунів.

Ми розуміємо, що після прочитаного у вас виникне багато запитань, і ви будете шукати на них відповіді. Тому ми підготували відповіді на можливі ваші запитання.

1. Скільки коштує таке обладнання?

Дане обладнання виробляють не в Україні, тому воно закупляється в доларах, або євро, а це відповідно тягне за собою курсову різницю. Але так-як у нас заключений договір з постачальниками про найнижчу ціну для наших клієнтів, то на даний час ціна найсучаснішого спап апарата сягає до 950 доларів США, що у 1,5-2 рази дешевше ніж у інших і дешевше ніж людина сама собі зможе купити. 

2. Чи зможу, я з ним спати, чи не буде він мені заважати?

Маска підбирається індивідуально і регулюється, що не створює дискомфорту, і дає можливість отримувати насолоду від сну.

3. Чи не буде заважати звук апарата моїй дружині(чоловіку)?

Апарат практично безшумний і не заважає спати іншим.

4. Якщо я перестану спати з апаратом, чи буду хропіти?

Це все залежить від причини хропіння. Але є пацієнти, у яких через 6-7 місяців хропіння зникає, а є у кого він не зникає взагалі, тому потрібно користуватись СПАП постійно, якщо ви хочете не хропіти.

Медичний центр "Здорова Сім'я"

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ У ЛІКАРЯ