Видалення папілом і бородавок

Радіохвильова терапія - це прогресивна технологія, методику яку розроблено в США. Цей метод застосовується для розрізу та коагуляції м'яких тканин і дає можливість досягти максимальної точності, універсальності і безпеки.

Переваги методу:

- щадний розріз;

- стерилізуючий ефект;

- відсутність кровотечі;

- пришвидшене заживлення ран;

- не залишає грубих рубців;

- діє практично безболісно;

- відсутність набряків і запалення в місцях дії.

Цей апарат застосовують для видалення доброякісних новоутворень шкіри: папілом, бородавок, контагіозного молюска, мозолів, гіперкератозу («товстої шкіри») та ін.

Закінчив Тернопільський медичний університет. Стажувався по УЗД судин і судинній хірургії в Національному Інституті Хірургії і Трансплантології ім.Шалімова, а також в Сlinica san Сamillo Сremona в Італії, де здобував досвід у провідних флебологів світу. Володіє більшістю ультразвукових методик обстеження з тих що робляться у світі. Сфера інтересів – судинна хірургія. Єдиний в Україні сертифіковано застосовує гемодинамічну корекцію CHIVA для лікування захворювань вен на ногах. Також у клініці "Здорова сім'я" успішно лікує таке складне захворювання, як лімфостаз. Сергій Анатолійович, як хірург, звичайно , оперує і різні види гриж( пахові, пупкові, стегнові, вентральні), і холецистити, і апендицити, і такі амбуаторні операції, як видалення утворів шкіри і підшкірної клітковини( ліпоми, папіломи, атероми).