Чому за хлопчиками потрібно слідкувати з народження?

Захворювання яєчок, статевого члена у хлопчиків може призвести до порушення статевої функції у майбутньому. А це, відповідно, відобразиться на психічному стані дитини і може зробити Вашого сина замкнутим, тому що він буде соромитись своїх проблем.

Якщо не діагностувати і не лікувати цієї патології на ранніх стадіях (в дитячому та підлітковому віці), то це призведе до розвитку безпліддя, порушень потенції, а при деякій патології, зокрема крипторхізмі, і до онкопатології в дорослому віці.

І тому відповідальність за повноцінне здоров'я майбутніх чоловіків повністю лежить на батьках, які зобов'язані приділяти увагу фізіології та гігієні хлопчиків.

Також слід  пам'ятати, що ​​уваги заслуговують не тільки діти з уже наявною патологією, але й цілком здорові ззовні, але з прихованими відхиленнями. Відсутність симптомів не завжди є запорукою здоров'я, тому єдиним способом запобігання різних патологій є планові медичні огляди.

В такому разі на допомогу батькам у набутті дитиною репродуктивного здоров'я приходять лікарі урологи та андрологи, метою яких є не лише виявлення та усунення захворювань, але також профілактичні огляди дітей, проведення реабілітаційних заходів.

Лікар першрї кваліфікаційної категорії. Закінчив Ніжинське медичне училище, фельдшерський факультет. Пізніше - лікувальний факультет Української медичної стоматологічної академії в місті Полтава. Стаж роботи лікарем-урологом 16 років. Сергій Володимирович є сертифікованим сексопатологом. А отже, вирішує проблеми із сексуальним життям, як жінок, так і чоловіків, Це один з основних напрямків роботи. Також можна звертатись до уролога з таких причин:

  • чоловіче безпліддя;
  • еректильна дисфункція;
  • хронічний простатит;
  • інфекції, що передаються статевим шляхом;
  • лікування доброякісної гіперплазії простати без операції,;
  • усунення такої неприємної проблеми, як нетримання сечі у жінок різного віку,;
  • ефективна допомога при фімозі у дітей;