Власникам карток Здорова Сім'я м.Нововолинськ, вул.Луцька 19-Б     067 384 76 78 (Viber, WhatsApp)

Чому за хлопчиками потрібно слідкувати з народження?

Адже захворювання яєчок, статевого члена у хлопчиків може призвести до порушення статевої функції у майбутньому. А це відповідно відобразиться на психічному стані дитини і може зробити Вашого сина замкнутим, тому що він буде соромитись своїх проблем.

Якщо не діагностувати і не лікувати цієї патології на ранніх стадіях (в дитячому та підлітковому віці), то це призведе до розвитку безпліддя, порушень потенції, а при деякій патології, зокрема крипторхізмі, і до онкопатології в дорослому віці.

І тому відповідальність за повноцінне здоров'я майбутніх чоловіків повністю лежить на батьках, які зобов'язані приділяти увагу фізіології та гігієні хлопчиків.

Записатись до уролога найшвидше тут:

Також слід  пам'ятати, що ​​уваги заслуговують не тільки діти з уже наявною патологією, але й цілком здорові зовні, але з прихованими відхиленнями. Відсутність симптомів не завжди є запорукою здоров'я, тому єдиним способом запобігання різних патологій є планові медичні огляди.

В такому разі на допомогу батькам у набутті дитиною репродуктивного здоров'я приходять лікарі урологи та андрологи, метою яких є не лише виявлення та усунення захворювань, але також профілактичні огляди дітей, проведення реабілітаційних заходів.

Медичний центр «Здорова сім'я»

ЗАПИТАЙ У ЛІКАРЯ