Власникам карток Здорова Сім'я м.Нововолинськ, вул.Луцька 19-Б     067 384 76 78 (Viber, WhatsApp)

Аденома простати (доброякісна гіперплазія простати (ДГПЗ)) ‒ одне з найчастіших доброякісних захворювань у чоловіків, яке призводить до збільшення простати, обструкції сечового міхура та розвитку проявів, що погіршують якість життя пацієнтів.

Симптоми аденоми (ДГПЗ) простати:

  • - виділення сечі тонкою струєю або краплями,
  • - переривистий струмінь сечі,
  • - відчуття неповного спорожнення сечового міхура,
  • - часте нічне відвідування туалету,
  • - болісне виділення сечі з імперативними покликами, мимовільне підтікання сечі.

Донедавна основним методом лікування аденоми простати був хірургічний. На даний час відношення до медикаментозного лікування хворих з дігнозом аденома простати істотно змінилося.

Аденома простати вже не є однозначно «хірургічним захворюванням», коли єдиним видом лікування є операція.

Згідно з клінічним протоколом надання медичної допомоги хворим з доброякісною гіперплазією передміхурової залози доведена незаперечна ефективність застосування медичних препаратів, які зменшують об'єм передміхурової залози, що усуває прояви захворювання. А це, в свою чергу, покращує життя пацієнта та відвертає необхідність оперативного втручання. Останні дослідження довели можливість тривалого безпечного застосування таких препаратів.

Що треба зробити щоб уникнути операції, якщо аденому вже виявили?

Потрібно звернутись до нашого уролога з усіма попередніми обстеженнями. Лікар визначає функціональний стан простати і призначає ефективне лікування, яке позбавлять Вас від потреби в операції.

Запишись на консультацію вже!

Медичний центр «Здорова сім'я»

ЗАПИТАЙ У ЛІКАРЯ