Власникам карток Здорова Сім'я м.Нововолинськ, вул.Луцька 19-Б     067 384 76 78 (Viber, WhatsApp)

Урологія в Луцьку

Довірте турботу про своє здоров'я клініці "Здорова сім'я плюс"

Клініка «Здорова сім’я плюс» спеціалізується на лікуванні всіх інфекційно-запальних процесів, а також захворювань сечостатевої системи у чоловіків і жінок. При виникненні проблем Ви завжди можете скористатися всім лікувальним потенціалом нашого центру, оснащеного сучасним обладнанням. Кваліфікована медична допомога клініки "Здорова сім'я плюс" завжди своєчасна і дієва. 

У клініці "Здорова сім'я плюс"найчастіше лікують такі урологічні проблеми:

- аденома простати;
- дитяча андрологія;
- простатит;
- нетримання сечі;
- порушення потенції, тощо.

Запальні захворювання сечостатевої системи займають перше місце в структурі гінекологічних та урологічних захворювань. Запідозривши у себе перші ознаки захворювань нирок, органів сечової та чоловічої статевої системи, необхідно без зволікань скористатися професійною консультацією досвідченого уролога.

Хвороби чоловічої статевої та сечовидільної систем, як правило, мають дуже серйозні наслідки. Сучасна клініка у Луцьку ‒ це те місце, де з ними можуть впоратися силами компетентних фахівців. Щоб виявити і попередити будь-які урологічні захворювання, лікар-уролог нашого медичного центру проводить діагностику і, за потреби , лікування.

Відвідавши медичний центр "Здорова сім'я плюс" " в Луцьку, Ви на власному досвіді зможете переконатися в тому, що наші фахівці володіють широким спектром сучасного медичного інструментарію та обладнання, що дозволяє їм працювати максимально ефективно.

Лікар першрї кваліфікаційної категорії. Закінчив Ніжинське медичне училище, фельдшерський факультет. Пізніше - лікувальний факультет Української медичної стоматологічної академії в місті Полтава. Стаж роботи лікарем-урологом 16 років. Сергій Володимирович є сертифікованим сексопатологом. А отже, вирішення проблем із сексуальним життям, як жінок, так і чоловіків, Це один з основних напрямків роботи. Також можна звертатись до уролога з таких причин:

  • чоловіче безпліддя;
  • еректильна дисфункція;
  • хронічний простатит;
  • інфекції, що передаються статевим шляхом;
  • лікування доброякісної гіперплазії простати без операції;
  • усунення такої неприємної проблеми, як нетримання сечі у жінок різного віку;
  • ефективна допомога при фімозі у дітей;
This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.