Запальні захворювання сечостатевої системи займають перше місце в структурі гінекологічних та урологічних захворювань. Запідозривши у себе перші ознаки захворювань нирок, органів сечової та чоловічої статевої системи, необхідно без зволікань скористатися професійною консультацією досвідченого уролога.

Хвороби чоловічої статевої та сечовидільної систем, як правило, мають дуже серйозні наслідки. Сучасна клініка у Луцьку ‒ це те місце, де з ними можуть впоратися силами компетентних фахівців. Щоб виявити і попередити будь-які урологічні захворювання, лікар-уролог нашого медичного центру проводить діагностику і, якщо потрібно, лікування.

Відвідавши медичний центр "Здорова сім'я" в Луцьку, Ви на власному досвіді зможете переконатися в тому, що наші фахівці володіють широким спектром сучасного медичного інструментарію та обладнання, що дозволяє їм працювати максимально ефективно.

 Звертатись до уролога можна з таких причин:

  • - чоловіче безпліддя;

  • - еректильна дисфункція;

  • - хронічний простатит;

  • - інфекції, що передаються статевим шляхом;

  • - лікування доброякісної гіперплазії простати без операції;

  • - усунення такої неприємної проблеми, як нетримання сечі у жінок різного віку;

  • - ефективна допомога при фімозі у дітей

Довірте турботу про своє здоров'я клініці "Здорова сім'я"

Клініка «Здорова сім’я» спеціалізується на лікуванні всіх інфекційно-запальних процесів, а також захворювань сечостатевої системи у чоловіків і жінок. При виникненні проблем Ви завжди можете скористатися всім лікувальним потенціалом нашого центру, оснащеного сучасним обладнанням. Кваліфікована медична допомога клініки "Здорова сім'я" завжди своєчасна і дієва. 

У клініці "Здорова сім'я""найчастіше лікують такі урологічні проблеми:

- аденома простати;
- дитяча андрологія;
- простатит;
- нетримання сечі;
- порушення потенції, тощо.

Лікарем я вирішив стати тому що хотів лікувати своїх батьків і односельців,на той час у селі не було навіть фельдшера.

Комічна, а швидше з елементами драми трапилася ситуація на самому початку мого становлення як лікаря. Коли я прийшов до приймальної комісії рідної Альма матер-КМІ ім О.О.Богомлольця, то виявилося що у моєму дипломаті відсутні документи. Я їх просто забув у вагоні поїзда Львів-Ворошиловград. Були переживання і очікування (поїзд поїхав собі по маршруту), а документи повернулися.


Алексєєв Дмитро Іванович - лікар уролог

До Дмитра Олексійовича звертаються чоловіки та жінки із захворюваннями сечового міхура і сечовивідних шляхів і нирок.
Цистит, сечокамʼяна хвороба, стресове нетримання сечі, фімоз, баланіт, камені в сечовому міхурі, пієлонефрит, запальні захворювання сечостатевої системи - всі ці хвороби лікує саме уролог.