Ультразвукова діагностика (УЗД) при вагітності (пренатальна діагностика).

Ми за те, щоб Ви народжували здорових дітей.

Обстеження вагітних проводиться на найсучаснішому обладнанні високого рівня, toshiba Японія. Апарат дозволяє проводити надточну діагностику на ранніх термінах вагітності: вад розвитку серця з 8 тижнів, вад нервової трубки з 10 тижнів, а також проведення ретельної діагностики порушень у будові скелету. Ми даємо можливість виявити генетичні вади плода такі як синдром Дауна. Наші спеціалісти стажувалися у кращих професіоналів України і Європи для того щоб надати найякіснішу консультацію.

Терміни вагтності, в які вагітна жінка проходить обов'язкове обстеження за допомогою УЗД, суворо визначені:
- 11-12 тижнів. Перше УЗД

- Перше УЗД при вагітності проводять для визначення наявності та місця закріплення плодового яйця, виявлення багатоплідної вагітності, відповідності розмірів та розвитку ембріона терміну. У цей час можна встановити грубі патології розвитку вагітності та плоду (як розвивається вагітність, міхурове занесення, відшарування хоріона, вади розвитку мозку, серцевого м'яза плоду, деякі ознаки синдрому Дауна і т.д.). Якщо грубі порушення розвитку ембріона підтверджуються, можливо прийняти рішення про переривання вагітності. На цьому терміні УЗД може діагностувати патології матки: міома, аномальна форма і розміри органа, підвищений тонус і т.д., що дозволяє лікарю визначити подальшу тактику ведення вагітності.

- 18-22 тижні. Друге УЗД

Розміри плоду дозволяють більш точно оцінити, наскільки правильно сформовані всі його органи, це УЗД найбільш інформативно в плані визначення можливих дефектів і так званих «маркерів», які можуть говорити про генетичну патологію. У цьому випадку лікар призначить додаткові аналізи, щоб підтвердити або спростувати підозри. З великою точністю можна визначити стать дитини, це важливо, коли в родині є випадки спадкових захворювань, що передаються дітям певної статі, наприклад гемофілія. На цьому ж терміні оцінюється загроза переривання вагітності.

- 30-32 тижні. Третє УЗД

Третє УЗД при вагітності дозволяє визначити відповідність розвитку дитини терміну вагітності, розташування плаценти (чи не перекриває вона вхід в матку, передлежання дитини). Визначаються дефекти розвитку, які не були виявлені раніше (вади серця, кишечника). Може бути призначена доплерометрія - ультразвукове дослідження кровоносної системи плода.

Медичний центр «Здорова сім'я»

ЗАПИШИСЬ НА ОБСТЕЖЕННЯ