Ударно-хвильова терапія

Ударно-хвильова терапія ‒ найефективніший спосіб  лікування:

·        болю в коліні (деформуючий артроз, епікондиліт, запалення);

·         болю в лікті ("тенісний лікоть", епікондиліт);

·         болю в стопі (п'яткова шпора, артроз, ахіліт);

·         болю в спині;

·         болю в плечі;

·         розтяжок на шкірі (стрії);

·         целюліту.

Ударно-хвильова терапія - відносно новий метод лікування різних захворювань опорно-рухового апарату, який застосовується в Україні трохи більше десяти років. Однак, результати отримані за допомогою цього методу лікування, говорять про велику перспективність цієї процедури. Давайте розглянемо її детальніше. В медичному центрі "Здорова сім'я" для процедури УХТ ми використовуємо найсучасніше обладнання.

Принципи роботи ударно-хвильової терапії.

 

Що являють собою ударні хвилі? Це особливі звукові хвилі, що знаходяться в діапазоні від 16 до 25 герц, які людське вухо вловити не може. Але, незважаючи на це, такі хвилі володіють дуже важливими цілющими властивостями.

Справа в тому, що акустичний опір кісткової і хрящової тканин набагато вищий, ніж опір рідин (кров, лімфа тощо) або м'яких тканин (внутрішні органи, м'язи).

Це означає, що якщо пропустити акустичні ударні хвилі через якусь частину тіла, то вони пройдуть через м'які тканини людини легко, без пошкоджень і практично без затримок, але на межі м'якої і твердої тканин хвилі почнуть виконувати свою лікувальну дію. 

Яку саме? Якщо на шляху акустичних ударних хвиль виявляються різні відкладення солей, кальцифікати, а також осифікати, то ударні хвилі починають їх "розбивати", дробити ці патологічні утворення на більш дрібні частини, які в подальшому остаточно розсмоктуються.

Крім того, метод УХТ має і додатковий лікувальний вплив на організм. Так, у зоні впливу ударних хвиль поліпшуються обмінні процеси, стимулюється кровообіг, підвищуються захисні властивості клітин.

 

 

У клініці «Здорова Сім’я» Ви можете отримати кваліфіковану консультацію травматолога та лікування методом ударно-хвильової терапії за попереднім online записом!