Власникам карток Здорова Сім'я м.Нововолинськ, вул.Луцька 19-Б     067 384 76 78 (Viber, WhatsApp)

Травматологія в Луцьку

Ефективне лікування болю в суглобах

Більшість пацієнтів, які звертаються в приватні медичні заклади,  такі як і в клініку "Здорова сім'я плюс", це пацієнти з болем в суглобах. Найчастіше болять коллінні, плечові, кульшові чи гомілково-ступневі суглоби.

Що ж потрібно для того, щоб ефективно лікувати захворювання суглобів?

  • кваліфікований ортопед;
  • якісна діагностика (виявлення справжньої причини захворювання);
  • ефективні методи лікування;
  • бажання хворого виконувати рекомендації лікаря.

 

Саме тому і варто звернутись за допомогою в клініку "Здорова сім'я плюс".

Адже у нас працює кваліфіковані і порядні ортопеди-травматологи, які є справжніми фахівцями своєї справи.

Ми проводим найсучасніші методи діагностики захворювань усіх суглобів (колін, плечей, кульшових, гомілково-ступневих, ліктьових суглобів, а також дрібних суглобів кисті і ступні) за допомогою ультразвукової діагностики (УЗД) і магнітно-резонансної томографії (МРТ). Наші фахівці з МРТ і УЗД діагностики суглобів вважаються одними з кращих в Україні, що дозволяє знаходити справжню причину болю в суглобі.

Не втрачайте дорогоцінний час, запишіться на прийом до нашого ортопеда прямо зараз.

Медична допомога в сфері травматології та ортопедії в медичному центрі "Здорова сім'я плюс" у Луцьку знаходиться на високому рівні. Адже не усі клініки можуть дозволити собі використовувати сучасне обладнання. Оснащення нашої клініки дозволяє нашим лікарям добиватися найкращих результатів у своїй роботі, скоротити терміни реабілітації після травм і, безумовно, підвищити якість життя наших пацієнтів.

Шопук Віктор Миколайович закінчив Буковинський державний медичний університет

Лікар ортопед-травматолог та лікар УЗД, проводить ультразвукову діагностику суглобів, ударно-хвильову терапія та кінезіотейпування. Якщо Вас турбують болі в суглобах, обмеження рухів, травми, переломи Віктор Миколайович підбере сучасні та ефективні методи лікування.

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.