Власникам карток Здорова Сім'я м.Нововолинськ, вул.Луцька 19-Б     067 384 76 78 (Viber, WhatsApp)

Травматологія

Ефективне лікування болю в суглобах

Більшість пацієнтів, які звертаються в приватні медичні заклади, як і в клініку "Здорова сім'я", це пацієнти з болем в суглобах. Найчастіше болять коллінні, плечові, кульшові чи гомілково-ступневі суглоби.

Записатись до травматолога найшвидше тут:

Зателефонуйте прямо зараз і ми допоможемо Вам

+38 (067) 3847678

+38 (067) 3347566

 

Що ж потрібно для того, щоб ефективно лікувати захворювання суглобів?

 • кваліфікований ортопед;
 • якісна діагностика(виявлення справжньої причини захворювання);
 • ефективні методи лікування;
 • бажання хворого виконувати рекомендації лікаря.

Дізнайтесь більше про унікальне лікування болю в суглобах PRP клітинами прямо зараз

Саме тому і варто звернутись за допомогою в клініку "Здорова сім'я".

Адже у нас працює кваліфікований, і порядний ортопед-травматолог, який є справжнім фахівцем своєї справи.

Ми проводим найсучасніші методи діагностики захворювань усіх суглобів(колін, плеча, кульшових, гомілково-ступневих, ліктьових суглобів, а також дрібних суглобів кисті і ступні) за допомогою ультразвукової діагностики(УЗД), і магнітно-резонансної томографії(МРТ). Наші фахівці з МРТ і УЗД діагностики суглобів вважаються одними з кращих в Україні. Що дозволяє знаходити справжню причину болю в суглобі.

Після того, як ми знайшли причину вашого болю, наш ортопед-травматолог застосовує усі можливі сучасні способи лікування. Це і інноваційна і ефективна фізіотерапія(текар, ударно-хвильова терапія, хівамат, магніт, лазер, електропроцедури), це і корекція плоскоступості, ну і звичано правильне медикаментозне лікування.

Не втрачайте дорогоцінний час, запишіться на прийом до нашого ортопеда прямо зараз.

Медична допомога в сфері травматології та ортопедії в медичному центрі "Здорова сім'я" у Нововолинську знаходиться на високому рівні. Адже не усі клініки можуть дозволити собі використовувати сучасне обладнання. Оснащення нашої клініки дозволяє нашим лікарям добиватися найкращих результатів у своїй роботі, скоротити терміни реабілітації після травм і, безумовно, підвищити якість життя наших пацієнтів.

Медичний центр «Здорова сім'я»

ЗАПИТАЙ У ЛІКАРЯ

Закінчив Тернопільську Державну медичну академію ім.. І. Я. Горбачевського, під час навчання оволодів технікою лікувального масажу, і мануальної терапії на базі кафедри спортивної медицини і реабілітології. Інтернатуру за спеціальністю ортопедія і травматологія проходив на базі Львівського національного медичного університету ім.. Данила Галицького, яку закінчив у 2005 році і отримав сертифікат спеціаліста з ортопедії та травматології.

З 2005 року працює лікарем ортопедом-травматологом. Неодноразово приймав участь в міжнародних, всеукраїнських конференціях і симпозіумах. В 2006 році додатково пройшов спеціалізацію з комбустіології(лікування опіків) і пластичної хірургії, в 2008 році ─ курси з дитячої ортопедії та травматології (з 2008 по 2013 працював міським дитячим ортопедом). В 2014 році пройшов курси з ударно хвильової терапії. Сфера інтересів Романа Богдановича, це успішне лікування хворих з ортопедичними проблемами, і лікування артрозу суглобів. Один з найуспішніших травматологів в Україні, по впровадження PRP терапії у хворих з артрозом суглобів. Один з небагатьох у цілій Україні, хто проводить цю процедуру під контролем УЗД. У клініці "Здорова сім'я" активно допомагає хворим з:

 • п'ятковою шпорою;
 • болем у лікті(епікондиліт, додаткові утвори);
 • болем в коліні;
 • болем в плечі;
 • проблемами в суглобах у дітей;
 • деформація першого пальця на стопі;
 • плоскоступість

ДІЗНАЙТЕСЬ НА КОЛИ МОЖНА ЗАПИСАТИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ДО РОМАНА БОГДАНОВИЧА ТУТ:

Шопук Віктор Миколайович закінчив Буковинський державний медичний університет

Лікар ортопед-травматолог та лікар УЗД, проводить ультразвукову діагностику суглобів, ударно-хвильову терапія та кінезіотейпування.Якщо Вас турбують болі в суглобах, обмеження рухів, травми, переломи Віктор Миколайович підбере сучасні та ефективні методи лікування.

Записатись до Віктора Миколайовича найшвидше прямо тут:

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.