Swiss DolorClast апарат для УХТ

SWISS DOLORCLAST - новий ефективний засіб для лікування 
захворювань опорно-рухового апарату. 

Захворювання, пов'язані з перенапруженням опорно-рухового апарату є однією з найбільш гострих проблем сучасної травматології. Повторювані стереотипні або періодичні вибухові навантаження здатні викликати хворобливі стани як у людей професійно пов'язаних з такими навантаженнями, так і у малотренированного і літніх осіб, які складають переважну більшість міських жителів. 

Революційним проривом у лікуванні наслідків хронічних перенапруг з'явилася розробка в Німеччині та Швейцарії методу ударно-хвильової терапії. Він заснований на короткочасному додатку до області захворювання високоенергетичної вібрації, яка: стійко зменшує больовий синдром, покращує місцевий кровообіг, розпушує хворобливі кісткові вирости, ділянки звапніння, фіброзні вогнища, з подальшим поступовим розсмоктування їх фрагментів. 

Позитивний ефект виражається: у суттєвому зменшенні або ліквідації болів, відновленні об'єму рухів в суглобах, а отже, у підвищенні переносимості навантажень, в можливості поновлення професійної або побутової діяльності, розриву порочного кола захворювання. 

Досі застосування цього прогресивного методу стримувалося необхідністю знеболювання, складністю, громіздкістю і високою вартістю апаратури (100 -. 300 тис євро). Швейцарський DolorClast - перший апарат ударно-хвильової терапії, орієнтований на широку практику. Швейцарський DolorClast - мобільний, має невеликі габарити, простий в експлуатації, надійний і дуже ефективний. 

Курс лікування складається з 3-5 сеансів по 10-15 хвилин, проведених 1 раз в перебігу 5 - 7 днів.

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.