Радіохвильовий коагулятор

Радіохвильова хірургія - це атравматичний метод розрізу і коагуляції м'яких тканин за допомогою високочастотних хвиль. Радіохвильової розріз виконується без фізичного мануального тиску або дроблення клітин тканин. З найтоншого дроту, т.з. хірургічного електрода, емітуються високочастотні хвилі. Тканина чинить опір їх проникненню і при цьому виділяє теплоту, під впливом якої клітини, які знаходяться на шляху хвилі, піддаються випаровуванню і тканини розходяться в сторони.

Радіохвильова коагуляція і розріз виконуються без руйнування тканин, що викликаються при використанні електрохірургічних низькочастотних приладів. Оскільки відсутня травма, загоєння відбувається без післяопераційного болю і шраму (рубця). Значною перевагою є також стерилізуючий ефект радіохвильової хірургії.

Таким чином, радіохвильова хірургія значно полегшує, покращує і прискорює хірургічні процедури. Радіокоагулятор виключає опіки. Після радіохвильових і хірургічних маніпуляцій не буває таких неприємних післяопераційних наслідків, як біль, набряк, запалення, які так часто з'являються після застосування «традиційних» засобів при подібних хірургічних втручаннях, що обумовлює швидке загоєння.

В даний час в світі широко застосовується радіохвильова хірургія в дерматологічній, гінекологічній практиці, офтальмології, отоларингології та щелепно-лицевій хірургії, у пластичній та загальній хірургії, ендоскопічних операціях і навіть в онкологічній практиці.