Сучасне лікування геморою

 

Натисни і дізнайся про унікальну технологію лікування геморою без операції "Be clean".

Про лігування вузлів латексними кільцями дізнайтесь тут 

Сучасне лікування геморою у Луцьку

Що таке геморой?

Це набряк кровоносних судин прямої кишки.  

У деяких випадках вени розбухають так, що їх стінки розтягуються, стають тонкими і легко дратуються при випорожненнях. Розрізняють геморой двох основних видів: внутрішній і зовнішній.

Які причини виникнення геморою?

Однієї причини виникнення гемороїдальних вузлів, як правило, немає. Найчастіше буває комплекс факторів, які викликають виникнення гемороїдальних вузлів.

Перший фактор: механічний.
В'ялість підслизової тканини і зв'язкового апарату пов'язують із механічною травмою внутрішньої оболонки каловими масами, що в кінцевому результаті призводить до виникнення гемороїдальних вузлів.
Другий фактор: судинний.
Підвищене кровопостачання і притік крові з артерій в напрямку гемороїдальних вен з подальшим венозним розширенням.
Третій фактор: підвищений тонус внутрішнього анального сфінктера.
Венозне розширення відбувається в наслідок удушення вени через підвищений тонус внутрішнього анального сфінктера, який запускає фізіопатологічні процеси, що призводить до появи симптомів.
четвертий фактор:
Слизова оболонка, яка покриває анальний канал представляє собою традиційний вид слизової оболонки, що по структурі  схожа на слизову ротоглотки. Вона особливо чутлива до фекальних залишків, навіть мікроскопічні залишки, які залишаються в анальному каналі після того, як Ви сходили в туалет, призводять до механічної деформації.
В результаті виникнення сукупності даних факторів і виникає геморой

Які ж способи лікування ми пропонуємо?

Так-як наші лікарі чітко розуміють причини виникнення геморою, то і спосіб лікування ми підбираємо в залежності від причини виникнення геморою. Ми не є прихильниками тільки операції, а вибираємо розумні і не травматичні методи лікування геморою, що допоможуть саме Вам.

Лікування не може складатись з однієї чарівної таблетки, тому ми використовуємо і корекцію харчування(що допомагає в подальшому не спричиняти закрепів). 

Інколи потрібні і медикаментозні засоби, що допомагають зменшити запалення. 

Ми використовуємо і малоінвазивні способи лікування. Наприклад:  лігування вузлів латексними кільцями і радикальне видалення гемороїдальних вузлів за допомогою інноваційного операційного обладнання.

Від тепер в нашій практиці існує сучасний спосіб ефективного лікування геморою без операції "Be clean".

Звичайно, вибір способу лікування залежить від тієї ситуації, з якою ми стикаємось. Тому якщо Вас турбує геморой і Ви шукаєте ефективне лікування і лікаря, якому можна довірити своє здоров'я - тоді запишіться на консультацію до нашого проктолога прямо зараз.

Лікар проводить лікування внутрішнього геморою, зовнішнього геморою, гострої тріщини, хронічної тріщини, парапроктит, параректальні нориці. 

Успішно діагностує рак прямої кишки, хворобу Крона, неспецифічний виразковий коліт. Юрій Михайлович застосовує лігування внутрішніх гемороїдальних вузлів, і радіохвильове видалення зовнішніх гемороїдальних вузлів.