Власникам карток Здорова Сім'я м.Нововолинськ, вул.Луцька 19-Б     067 384 76 78 (Viber, WhatsApp)

Сучасне лікування геморою

 

Натисни і дізнайся про унікальну технологію лікування геморою без операції "Be clean"

Про лігування вузлів латексними кільцями дізнайтесь тут 

Записатись до проктолога найшвидше тут:

Що таке геморой?

це набряк кровоносних судин прямої кишки.  

У деяких випадках вени розбухають так, що їх стінки розтягуються, стають тонкими і легко дратуються при випорожненнях. Розрізняють геморой двох основних видів: внутрішній і зовнішній.

Які причини виникнення геморою?

Однієї причини виникнення гемороїдальних вузлів, як правило немає. Найчастіше буває комплекс факторів, які викликають виникнення гемороїдальних вузлів.

Перший фактор: механічний
В'ялість Підслизової тканини, і зв'язкового апарату пов'язують із механічною травмою внутрішньої оболонки каловими масами, що в кінцевому результаті призводить до виникнення гемороїдальних вузлів
Другий фактор: судинний
Підвищене кровопостачання і притік крові з артерій в напрямку гемороїдальних вен, з подальшою венозним розширенням.
Третій фактор: підвищений тонус внутрішнього анального сфінктера
Венозне розширення відбувається в наслідок удушення вени через підвищений тонус внутрішнього анального сфінктера, який запускає фізіопатологічні процеси, що призводить до появи симптомів.
четвертий фактор:
Слизова оболонка, яка покриває анальний канал представляє собою традиційний вид слизової оболонки, що по структурі  схожа на слизову ротоглотки. Вона особливо чутлива до фекальних залишків, навіть мікроскопічні залишки, які залишаються в анальному каналі після того, як ви сходили в туалет, призводять до механічної деформації викликаної цим.
В результаті виникнення сукупності даних факторів і виникає геморой

Які ж способи лікування ми пропонуємо?

Так-як наші лікарі чітко розуміють причини виникнення геморою, то і спосіб лікування ми підбираємо в залежності від причини виникнення геморою. Ми не є прихильниками тільки операції, а вибираємо розумні і не травматичні методи лікування геморою, що допоможуть саме Вам.

Лікування не може складатись з однієї чарівної таблетки, тому ми використовуємо і корекцію харчування(що допомагає в подальшому не спричиняти закрепів). 

Інколи потрібні і медикаментозні засоби, що допомагає зменшити запалення. 

Ми використовуємо і малоінвазивні способи лікування. Наприклад лігування вузлів латексними кільцями, чи і радикальне видалення гемороїдальних вузлів за допомогою інноваційного операційного обладнання.

Від тепер в нашій практиці існує сучасний спосіб ефективного лікування геморою без операції "Be clean".

Звичайно вибір способу лікування залежить від тієї ситуації з якою ми стикаємось. Тому якщо Вас турбує геморой, і Ви шукаєте ефективне лікування і лікаря, якому можна довірити своє здоров'я - тоді запишіться на консультацію до нашого проктолога прямо зараз

 

Медичний центр «Здорова сім'я»

ЗАПИШИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ