Закінчив Тернопільський медичний університет. Стажувався по УЗД судин і судинній хірургії в Національному Інституті Хірургії і Трансплантології ім.Шалімова, а також в Сlinica san Сamillo Сremona в Італії, де здобував досвід у провідних флебологів світу. Володіє більшістю ультразвукових методик обстеження з тих що робляться у світі. Сфера інтересів – судинна хірургія. Єдиний в Україні сертифіковано застосовує гемодинамічну корекцію CHIVA для лікування захворювань вен на ногах. Також у клініці "Здорова сім'я" успішно лікує таке складне захворювання, як лімфостаз. Сергій Анатолійович, як хірург, звичайно , оперує і різні види гриж( пахові, пупкові, стегнові, вентральні), і холецистити, і апендицити, і такі амбуаторні операції, як видалення утворів шкіри і підшкірної клітковини( ліпоми, папіломи, атероми).

Кредо:

Зробити все щоб в аптеках наші пацієнти витрачали як найменше.


Перша кваліфікаційна категорія. Закінчив Ніжинське медичне училище, фельдшерський факультет. Пізніше - лікувальний факультет Української медичної стоматологічної академії в місті Полтава. Стаж роботи лікарем-урологом 16 років. Сергій Володимирович є сертифікованим сексопатологом. А отже, вирішення проблем із сексуальним життям, як жінок, так і чоловіків, Це один з основних напрямків роботи. Також можна звертатись до уролога з таких причин:

 • чоловіче безпліддя;
 • еректильна дисфункція;
 • хронічний простатит;
 • інфекції, що передаються статевим шляхом;
 • лікування доброякісної гіперплазії простати без операції,;
 • усунення такої неприємної проблеми, як нетримання сечі у жінок різного віку,;
 • ефективна допомога при фімозі у дітей;


Закінчив Тернопільську Державну медичну академію ім. І. Я. Горбачевського, під час навчання оволодів технікою лікувального масажу, і мануальної терапії на базі кафедри спортивної медицини і реабілітології. Інтернатуру за спеціальністю ортопедія і травматологія проходив на базі Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, яку закінчив у 2005 році і отримав сертифікат спеціаліста з ортопедії та травматології.

З 2005 року працює лікарем ортопедом-травматологом. Неодноразово приймав участь в міжнародних, всеукраїнських конференціях і симпозіумах. В 2006 році додатково пройшов спеціалізацію з комбустіології(лікування опіків) і пластичної хірургії, В 2008 році ─ курси з дитячої ортопедії та травматології (з 2008 по 2013 працював міським дитячим ортопедом). В 2014 році пройшов курси з ударно хвильової терапії. Сфера інтересів Романа Богдановича, це успішне лікування хворих з ортопедичними проблемами, і лікування артрозу суглобів. Один з найуспішніших травматологів в Україні, по впровадження PRP терапії у хворих з артрозом суглобів. Один з небагатьох у цілій Україні, хто проводить цю процедуру під контролем УЗД. У клініці "Здорова сім'я" активно допомагає хворим з:

 • п'ятковою шпорою;
 • болем у лікті (епікондиліт, додаткові утвори);
 • болем в коліні;
 • болем в плечі;
 • проблемами в суглобах у дітей;
 • деформація першого пальця на стопі;
 • плоскостопість.

Закінчив Тернопільський Державний Медичний Інститут ім. І.Я. Горбачевського в 1995 році. Стажувався в Німеччині та Польщі, 14 друкованих робіт в журналах ВАК України, 2 деклараційні патенти на винахід. Приймав участь в науково-медичних конференціях в Польщі (Катовіце), Україні (Київ, Львів), Росії (Москва).

Досвід роботи лікарем-ендоскопістом з 1997 року. В медичному центрі «Здорова сім’я» займається такими ендоскопічними обстеженнями: ендоскопічна ретроградна панкреатохолангіографія, ендоскопічна папілосфінктеротомія, ендоскопічна екстракція конкрементів з жовчних шляхів, ендопротезування холедоха, ендоскопічна папілектомія, ендоскопічна поліпектомія, ендоскопічна гастростомія, аргоно-плазмова коагуляція при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, ендоскопічна дирекція та ендоскопічна резекція новоутворів шлунково-кишкового тракту, ендоскопічна поліпектомія, назо-біліарне дренування. 

 • Езофагогастродуоденоскопія(гастроскопія) - виявлення гастриту, виразки шлунка та інших захворювань.
 • Колоноскопія(обстеження товстого кишківникаю) - виявлення пухлин, запальних захворювань кишківника.
 • Бронхоскопія - обстеження бронхів.


Кредо: 

Хто добре діагностує – той добре лікує. Правильний діагноз – правильне лікування.


Закінчила Івано-Франківську Державну Медичну Академію у 1999 році. Спеціаліст у галузі "Кардіологія" та  "Функціональна діагностика" (УЗД серця).
Лікар-кардіолог вищої категорії.

Зателефонуйте, якщо вас турбує:

 • підвищений артеріальний тиск;
 • аритмія;
 • почащене або сповільнене серцебиття;
 • підозра на серцеву недостатність;
 • набряки на ногах.


Кушнір Святослав Володимирович. 
запишіться на консультацію до професіонала у своїй галузі з приводу: 

 • діагностики та лікування всіх форм непліддя;
 • сучасної діагностики та лікування ендометріозу;
 • гіперплазії ендометрію;
 • запальних захворювань в гінекології;
 • органозберігаюче лікування фіброміоми матки та кіст яйників;
 • операції з застосуванням малоінвазивних методів (лапароскопія, гістероскопія, лазерна хірургія)
 • пластичної вагінальної хірургії

Життєве кредо:

Кожна дитина талановита, їй потрібно лише допомогти розкрити талант.


Закінчив Івано-Франківський Національний Медичний Університет

 • 2010 – пройшов курси спеціалізації, за спеціальністю «Рентгенологія» в ІФДМУ
 • 2010 – пройшов курси ТУ «МРТ, КТ та ангіографія» в Ягелонському Університеті, м. Краків, Польща
 • 2011 – пройшов навчання медперсоналу методам роботи на МРТ PHILIPS Achieva 1.5T
 • 2011 – пройшов курси "Breast Imaging"в рамках Європейської Школи Радіології, м. Будапешт, Угорщина
 • 2011 – пройшов навчання медперсоналу методам роботи на МРТ HITACHI Aperto Eterna 0.4T

Регулярно відвідує національні та міжнародні конференції та конгреси (ECR, RSNA etc.)


Світлана Михайлівна, це один з провідних ендокринологів Волинської області. Вона шукає індивідуальний підхід до кожного, хто до неї приходить. Лікар вищої категорії, і взагалі професіонал з великої букви. 

Сферами інтересу Світлани Михайлівни є:

 • сучасні методи лікування цукрового діабету;
 • захворювання щитовидної залози;
 • інноваційні методики боротьби з ожирінням;


Шопук Віктор Миколайович закінчив Буковинський державний медичний університет

Лікар ортопед-травматолог та лікар УЗД, проводить ультразвукову діагностику суглобів, ударно-хвильову терапія та кінезіотейпування.Якщо Вас турбують болі в суглобах, обмеження рухів, травми, переломи Віктор Миколайович підбере сучасні та ефективні методи лікування.


Бути лікарем хотіла з дитинства, адже виросла у сім'ї терапевта і провізора. Навчалась і працювала з 4 го курсу( медсестрою у відділенні дитячої гінекології). Після закінчення Кишинівського медінституту працювала в пологовому будинку м Бендери (Придністров'я). Але згодом повернулась на Батьківщину.
25 років працювала у різних відділеннях Луцького клінічного пологового будинку, а з липня 2019-у консультативно-діагностичному відділенні Волинського обласного перинатального центру. Маю вищу кваліфікаційну категорію.

Моя гордість - мої діти-студенти, яких я народила після 15 років сподівань і старань.
А улюблена страва - національний червоний борщ, який щоразу виходить іншим. 

 


Лікар-невролог вищої категорії. Стаж роботи 33 роки. Навчалася в Івано-Франківському медінституті в 1980-86рр. Інтернатуру проходила в неврологічному відділенні ВОКЛ. Трудову діяльність розпочала в нейрохірургічнрму відділенні ЛМКЛ в 1987р. З 1992р. працюю неврологом стаціонару ДУ ТМО МВС України по Волинській області, а з 2008р.ще й неврологом поліклініки ВМС СБУ у Волинській області за сумісництвом.

Я виросла не в медичній родині. Але з дитинства лікувала ляльок. А ще взірцем Людини в білому халаті стала для мене моя тітка, яка пропрацювала 30 років санітаркою в обл.психіатричній лікарні. Я захоплювалася її відданістю професії, терпінням, любов'ю до пацієнтів. А ще мені повезло з вчителями: Яшан В.П., Рачинськп Д.П., Колихан В.П. Це корифеї волинської неврології та нейрохірургіі, які вкладали в нас свої знання, відданість професії, любов до пацієнтів...

А ще...люблю танцювати. У шкільні та студентські роки займалася народними танцями.

А ще...я не великий кулінар, але стараюсь готувати з любов'ю, як каже моя донька. Люблю традиційну українську кухню

А ще...люблю свою сім'ю...рідний Луцьк...каву...пацієнтів...

Ціную в людях порядність, справедливість, чесність...

Горджуся моєю родиною!

Не розчарувалася в професії! Пережила зі своїми пацієнтами "Іловайський котел", Дебальцево... 

І наскільки приємно, коли  кажуть, що вони йдуть в наш стаціонар, як в свою сім'ю. Ради цього варто жити й працювати!


В дитинстві я мріяла стати лікарем і тільки лікарем, але дитячим .

 У мене в родині ніколи не було лікарів ( чи інших медпрацівників).  І ніхто не міг конкретно відповідати мені на  медичні запитання. Пам’ятаю як зараз, коли запитала маму "чому людині стає  холодно?", чи не витече вся кров, коли я порізала палець?. А потім мені стало цікаво, як дізнатись в маленької дитини, що  і де в неї болить?.  Ось так непомітно я все більше цікавилась розвитком людини, різними процесами в організмі. А ще дуже любила запам’ятовувати назви. 

Пригадую історію, коли мій одногрупник помилково замість білого  халата приніс на пару  з анатомії    ... біле  простирадло ( вранці в понеділок повернувся в гуртожиток з дому, поспішав і з сумки вийням нову попрасовану постіль...). І нам з подругою прийшлось якось імітувати на ньому це простирадло , ніби він у халаті . Було весело, але викладачка все ж таки  "засікла" 

  За 15 років роботи  (дякуючи Богу) було безліч випадків, де здавалося б в безвихідних ситуаціях - рятувались людські життя, знаходились складні, але ефективні методи лікування,  ставились досить рідкісні діагнози ( які при навчанні в університеті ми навіть і не вчили). Що безумовно тішить і запамятовується на все життя.  Але окрім любимої неврології у мене є ще один напрямок захоплення - це психологія. Я не дипломований психолог, але дякуючи самонапрацьованій практиці дуже тішусь тим, що порадою  і розрадою допомогла не одній людині прийняти правильне рішення в житті.

Я дуже люблю готувати, балувати свою сімю різними новинками кулінарії.  Найчастіше мене діти просять готувати десерт " Львівський сирник".  Основним інградієнтом у кожній моїй страві є любов, яку я передаю у страві найріднішим людям


 

Закінчила Буковинський державний медичний університет у 2009році.

Лікар-кардіолог першої кваліфікаційної категорії.

Стаж роботи 11років


Лікар ендокринолог вищої категорії.

закінчила Київський медичний інститут 

стаж роботи 28 років


У 1993 році закінчив Тернопільський медичний інститут.По закінченню працює лікарем акушер-гінекологом у м.Ківерці.З 2003 почав працювати лікарем пренатальної діагностики,а з 2008 пройшов спеціалізацію по УЗ діагностиці органів черевної порожнини.З агальний стаж роботи 24 р 

Приємно чути слова подяки від пацієнтів,яким вчасна та правильна діагностика рятує життя,або корегує лікування у потрібному напрямку.

Хворобу,якщо не вдається попередити,то потрібно вчасно діагностувати.

Будьте здорові!

 


Карпець Віктор Олександрович - професіонал своєї справи. У своїй практиці він керується принципами доказової медицини та раціональної фармакотерапії - не призначає зайвих лікарських препаратів.

Сферою інтересів Віктора Олександровича є:

 • терапія
 • нефрологія
 • дієтологія
 • УЗД

Віктор Олександрович робить УЗД:

 • щитовидної залози
 • органів черевної порожнини
 • нирок

Жиленко Руслан Адольфович - дитячий лікар отоларинголог до якого можна записатися на прийом у медичному центрі "Здорова сім'я".

Руслан Адольфович займається діагностикою та лікуванням гострої і хронічної патології ЛОР-органів. Веде амбулаторний прийом маленьких пацієнтів, проводить лікування травм носа, вуха, глотки, в тому числі витягує з ЛОР-органів сторонні предмети (які там досить часто залишають маленькі діти).


Макарчук Петро Григорович - лікар отоларинголог вищої категорії.

Петро Григорович веде амбулаторний прийом дорослих та дітей. Проводить  діагностику та лікування гострої і хронічної патології ЛОР-органів. 

Лікує такі захворювання і патології, як: риносинусит, вазоматорний риніт, хронічний тонзиліт, фарингіт, ларингіт, отит, сірчані пробки, поліпи порожнини носа


Педіатр – це перший лікар, до якого звертаються батьки за консультацією або для огляду малюка в разі, коли виникає привід для занепокоєння про його стан здоров'я. Своєчасні і регулярні консультації, які дає педіатр – це запорука правильного розвитку дитини, а також запобігання виникненню будь-яких патологій. Лікар педіатр – це фахівець, який спостерігає за дитиною і лікує її з першого дня її життя і до 18 років. У кожному віці дитячий організм має свої фізіологічні особливості і граничні стани характеру, лікар лікує дитину з урахуванням її індивідуальних і вікових особливостей.


Спеціалізується на ультразвукових дослідженнях:

 • нирок
 • молочних залоз
 • щитовидної залози
 • органів черевної порожнини
 • лімфатичних вузлів
 • гінекологія (трансабдомінально)

Давайте знайомитися!

Мене звуть Костецька Ольга і я - лікар загальної практики сімейної медицини і терапевт. Вже 16 років я з відкритим серцем і любов'ю до своєї професії надаю допомогу людям. Завжди намагаюсь говорити про складне простою і зрозумілою мовою, надавати допомогу компетентно та на засадах доказової медицини, постійно навчатися та професійно рости. Ви можете звернутися до мене з питаннями про те, як прожити довше і якісніше, про скринінг і раннє виявлення та попередження серйозних захворювань, так і про лікування банальних ГРВІ та артеріальної гіпертензії, лікування інших хронічних захворювань або попередження їх загострення. Лікування захворювань травної системи є моїм пріоритетним напрямком, особливо в цей час суцільного стресу, порушень харчування та сезонного загострення. Чекаю Вас у медичному центрі "Здорова сім'я" і буду рада Вам допомогти. З повагою Ольга Костецька.


Адарічев Валерій Валерійович, лікар-кардіолог, кандидат медичних наук.
Навчався у Донецькому державному медичному університеті, який закінчив у 2006 р. за спеціальністю “Лікувальна справа”.
З 2006 по 2008 рр. проходив інтернатуру за спеціалізацією “Загальна практика-сімейна медицина”.
У 2008 р. зарахований для проходження аспірантури на кафедру внутрішньої медицини, яка знаходилась на базі кардіологічного та гематологічного відділень Інституту невідкладної та відновної хірургії, м. Донецьк.
У 2012 р. захистив дисертацію на тему “Вплив триметазидину на перебіг хронічної серцевої недостатності ішемічного ґенезу” і здобув ступінь кандидата медичних наук. Згодом отримав спеціалізацію “кардіологія” і працював лікарем-кардіологом блока тромболізису Інституту невідкладної та відновної хірургії та асистентом кафедри внутрішньої медицини Донецького державного медичного університету.
З 2014 р. по теперішній час працював лікарем-кардіологом відділення некоронарних хвороб серця, ревматології та терапії.


Харламова Ольга Павлівна - лікар УЗД.

Спеціалізується на ультразвукових дослідженнях:

 • нирок
 • легенів
 • молочних залоз
 • щитовидної залози
 • органів черевної порожнини
 • лімфатичних вузлів
 • гінекологія (трансабдомінально)
 • урологія

Дитячий невролог - Цеслів Роман Іванович - дитячий невролог.

Роман Іванович веде консультації діточок від народження і до 18 років.

Якщо неврологічну патологію визначити невчасно подальшому вона може призвести до розвитку серйозних захворювань нервової системи і вплинути на розвиток дитини і якість її життя.
Успішне лікування можливе лише при умові партнерства трьох – лікаря, маленького пацієнта та батьків!


Алексєєв Дмитро Іванович - лікар уролог

До Дмитра Олексійовича звертаються чоловіки та жінки із захворюваннями сечового міхура і сечовивідних шляхів і нирок.
Цистит, сечокамʼяна хвороба, стресове нетримання сечі, фімоз, баланіт, камені в сечовому міхурі, пієлонефрит, запальні захворювання сечостатевої системи - всі ці хвороби лікує саме уролог.


Німчук Богдана Валеріївна - лікар невролог

При зверненні в клініку Богдана Валеріївна складе Вам індивідуальну діагностичну програму з використанням сучасної апаратури для правильної постановки діагнозу, визначить тактику ефективного лікування.