Власникам карток Здорова Сім'я м.Нововолинськ, вул.Луцька 19-Б     067 384 76 78 (Viber, WhatsApp)

Пресотерапія(лімфодренаж)

Лімфодренаж - добре зарекомендований і клінічно перевірений метод лікування, що дає швидкі і видимі результати. BTL Lymphastim працює по принципу пневматичної пресотерапії. Спеціальні аплікатори оснащені камерами, забезпечують м'який масаж, що сприяє природній циркуляції лімфи по тілу.

Пресотерапія у Нововолинську

Пресотерапія (або апаратний лімфодренажний масаж, компресійний масаж, пневмомассаж) є безболісною процедурою, яка усуває застій лімфи в окремих зонах лімфатичної системи людини. Лімфодренаж (пресотерапія) полягає в послідовному стисканні різних частин людського тіла (в основному кінцівок) за допомогою спеціально сконструйованих манжет, в які подається стиснене повітря. Манжети складаються з послідовно розташованих відсіків. Внаслідок такого впливу відбуваються деякі паралельні, вельми корисні, процеси - очищення і підживлення лімфою шкірного шару, поліпшується циркуляція крові в капілярних судинах шкірних покривів, а також м'яких тканин, що знаходяться в безпосередній близькості до них. Пресотерапія активно впливає на лімфатичну систему організму, виводить надлишки рідини і токсини, що накопичилися, сприяє інтенсифікації процесів харчування і очищення тканин. Таким чином, пресотерапія має на організм глибоко оздоровчий вплив, заснований на двох основних механізмах : фізіологічний дренаж тканин і цілющий вплив масажу. 
Пресотерапія позбавляє пацієнта від набряків різного походження, значно зменшує обсяги його тіла. З її допомогою можна ефективно боротися з усіма проявами целюліту і різних стадій ожиріння. Цей метод усуває існуючу в'ялість шкіри і в організмі запускаються процеси, що дозволяють зробити її гладкою і пружною.
Лімфатична система не тільки живить і захищає наш організм, але і очищає його. Пресотерапія, виводячи з організму надлишки рідини і шкідливі речовини, відновлює водний баланс, що пояснюється нормалізацією циркуляції лімфи і міжклітинної рідини. Це покращує  венозний кровообіг, активізує обмінні процеси в клітинах шкіри і жирових клітинах. Пресотерапія, застосовувана в косметології, дозволяє позбутися від набряків різного походження, значно зменшує обсяги тіла, ефективно бореться з целюлітом і ожирінням, і усуває в'ялість шкіри, роблячи її пружною і гладенькою. У медицині пресотерапія(імпульсна баротерапія) надаючи спазмолітичний і судинорозширюючий ефект, використовується в комплексному лікуванні стійкої м'язової напруги, і профілактиці варикозного розширення вен, знімаючи важкімть в ногах і тонізуючи стінки судин . Пресотерапія допомагає активно боротися з посттравматичними і післяопераційними набряками. Існують спеціальні програми застосування пресотерапії в реабілітації після ліпосакції.

Результат пресотерапії

  • Повне усунення проявів целюліту, значне підвищення пружності і еластичності шкіри. Лімфодренажний масаж стисненим повітрям інтенсивно впливає на шкіру, підшкірно жирову клітковину, нормалізує циркуляцію лімфи і міжклітинної рідини.

 

  • Значне скорочення термінів реабілітації після перенесених операцій та травм. Ритмічна зміна пауз і тисків інтенсифікує кровотік і обмінні процеси, завдяки цьому поліпшується живлення всіх тканин і органів, відбувається глибоке оздоровлення і відновлення функцій організму.

 

  • Пресотерапія дозволяє усунути набряки різного походження і значно скоротити обсяги тіла. Масаж стисненим повітрям нормалізує водний баланс, виводить надлишки рідини і звільняє організм від токсинів.

 

  • Пресотерапія - ефективна методика лікування (на ранній стадії) і профілактики варикозного розширення вен, завдяки вираженій спазмолітичній і судинорозширюючій дії. Особливо, коли мова йде про заживлення виразок на ногах.

 

  • В результаті сеансів підвищується імунітет і стресостійкість, поліпшується настрій, організм отримує заряд бадьорості і позитивної енергії.

 

  • Масаж надає глибокий релаксуючий вплив, після закінчення сеансу відчувається розслабленість і легкість у всьому тілі.

 

  • Позитивні результати помітні вже після першої процедури пресотерапії і зберігаються протягом тривалого часу після закінчення курсу.

В клініці "Здорова сім'я" пресотерапія проводиться на сучасному обладнанні BTL lymphastim

Медичний центр "Здорова Сім'я"

ЗАПИТАЙ У ЛІКАРЯ