Побутова хімія без алергії

Косметика і побутова хімія, яка не викликає алергії, раку і не забруднює навколишнє середовище

У клініка "Здорова сім'я" ми подумали про те, що до нас приходить багато маленьких пацієнтів, з алергічними дерматитами, що виникли в наслідок використання різних пральних порошків. Також часто приходять жінки, у яких є алергія, або висипання, як реакція на косметику. 

Також нас всіх турбує той факт, що у нас цвітуть озера і річки, а також зменшується кількість риби. 

Саме тому ми вирішили пропагувати засоби для догляду за домом і тілом, що не містять шкідливих речовин. Адже наше завдання, щоб у нас в Україні жили здорові сім'ї. Усміхнені мами, і веселі діти.

Від тепер ви можете замовити, або купити у нас абсолютно не шкідливі засоби гігієни Українського виробництва, за розумною ціною.

 ЕКОЗАСОБИ ДЛЯ ЧИЩЕННЯ

еко порошок green max

Екопорошок

Не містить фосфатів, добре і повністю виполіскується, не залишаючи компонентів, здатних викликати роздратування чутливої ​​шкіри.

Склад: 15-30% сіль, сода, кисневий відбілювач; 5-15% сульфати жирного спирту кокосового масла, тетранатріевая сіль метілгліцінуксусной кислоти, менше 5%: силікати, мило з рослинних масел, активатор ТАЕД, ензими, ефірну олію лаванди.

Основні характеристики:

Діє на всі види забруднень з максимальною ефективністю і без додаткового замочування.

На молекулярному рівні видаляє плями і забруднення від фруктових соків, ягід, трави, чаю, кави, жиру, руйнуючи зв'язок між забрудненнями і волокнами тканини, зберігаючи структуру і колір волокон тканини.

Захищає пральну машину від утворення вапняного нальоту.

Робить білі речі білосніжними, а кольорові - яскравими.Виключає появу на одязі після прання жовтого і сірого відтінків. Усуває всі неприємні застарілі і побутові запахи: поту, тютюну, їжі, жиру. Має антибактеріальну та антигрибкову вплив. Не містить синтетичних ПАР (SLS / SLES), фосфатів, фосфонатов, хлору, оптичних відбілювачів, триклозану, парабенів, «їдких» синтетичних ароматизаторів.

Концентрована формула - реальна економія. У складі високий вміст активних миючих компонентів.

Інгредієнти Green Max Екопорошок:

Кухонна сіль - електроліт - активізує і прискорює дію активних речовин (володіє іонною провідністю), підсилює миючу здатність.

Сода - обмилюють жирові відкладення і переводить їх в сполуки, які легко розчиняються у воді. Полегшує видалення жирних плям, знижує жорсткість води, підсилює дію активних компонентів.

Перкарбонат натрію звільняє кисень в процесі прання, діючи як відбілювач і засіб для виведення плям. Екологічна альтернатива перборат натрію.

Сульфат спирту кокосового масла - ПАР, який проводиться з кокосового масла. Очищаюча сила діє довше, ніж у звичайного мила.

Тетранатріевая сіль метілгліцінуксусной кислоти (МГДА) - хелатирующие агенти, ефективно розчиняють органічні і неорганічні відкладення. МГДА є єдиним екологічним альтернативним комплексоутворюючих агентом, які пройшли всю серію випробувань за токсикологічними показниками. Доведено, що МГДА не становить загрози для людей або довкілля. Властивості МГДА роблять її ідеальною альтернативою фосфатам при виробництві чистячих і миючих засобів.

Силікати - мінерали (солі кремнієвих кислот) - відносяться до групи природних сполук, оскільки зустрічаються в природному середовищі існування. Використовуються для поліпшення миючих властивостей ПАР, пом'якшення води і збільшення стійкості до корозійних процесів.

Рослинна мило зроблено з поєднання рослинних жирів і масел та поверхнево-активних речовин (ПАР) білка. ПАР зв'язують воду і жир шляхом захоплення їх різними сторонами молекули. При цьому жирні частки бруду змиваються з волокон речей, і завдяки своїй структурі ПАР підтримують частки бруду в підвішеному стані, не дозволяючи їм знову осісти на волокна тканин.

ТАЕД - активатор відбілювання при низькій температурі води.

Ензими - біологічно активні речовини, які проникають в плями і розщеплюють їх на більш дрібні частинки, потім їх змивають інші компоненти порошку.

Натуральне ефірне масло лаванди.

еко засіб для миття посуду

Екозасіб для миття посуду

Не містить фосфатів, добре і повністю виполіскується, не залишаючи компонентів, здатних викликати роздратування чутливої ​​шкіри, і не залишаючись на посуді не викликає захворювання шлунка і кишківника.

Основні характеристики:

Діє на всі види забруднень з максимальною ефективністю

На молекулярному рівні видаляє усі залишки їжі на тарілці

Не містить синтетичних ПАР (SLS / SLES), фосфатів, фосфонатов, хлору, оптичних відбілювачів, триклозану, парабенів, «їдких» синтетичних ароматизаторів.

Концентрована формула - реальна економія.

У складі високий вміст активних миючих компонентів.

Екомолочко натуральне для очищення

Натуральний і безпечний екозасіб для глибокого і дбайливого очищення забруднень. Підходить для ретельного очищення всіх видів кухонних покриттів і посуду, кухонного обладнання, в тому числі скла і кераміки.Ефективно діє проти стійких кухонних забруднень, жиру, вапняного і мильного нальотів, патогенних бактерій.

Чистить до блиску, не залишає розводів.

Містить в складі каолін і мармурову пудру виняткової мікронізації, які сорбують забруднення на макро- і мікрорівні, без пошкодження поверхні. Глибоко очищає мікротріщини і подряпини на всіх кухонних поверхнях і посуді. Вичищає «застарілий» жир, кіптяву і наліт від самих «пігментованих» чайних, трав'яних, ягідних напоїв.

Природний антибактеріальний комплекс з екстракту граната, рожевого грейпфрута очищає поверхні від патогенних бактерій і запобігає їх подальшого розвитку.

Органічний рослинний гліцерин піклується про шкіру рук.

Засіб не містить синтетичних ПАР (SLS / SLES), парабенів, формальдегіду, продуктів нафтохімії (PEG, PPG), «їдких» синтетичних ароматизаторів і барвників

 Екозасіб для прибирання ванної кімнати

Засіб призначений для очищення ванн, душових кабін, раковин, сантехніки і кахлю.

Повністю безпечно для скляних, емальованих, керамічних, акрилових, хромованих та інших видів поверхонь.

Завдяки спеціально розробленій формулі на основі органічних кислот засіб ефективно видаляє водний камінь, іржу, вапняний наліт, мило, жирні плями та інші забруднення;

Легко змивається, повертає блиск очищеній поверхні, залишає свіжий і приємний аромат.

 

Дитячий ЕКО порошок Green Max

Екопорошок натуральний концентрат, призначений для прання білих і кольорових дитячих речей з тканин усіх типів: льон, бавовна, тканини їх синтетичних і змішаних волокон. Відновлює свіжість кольору тканини. Активний кисень має антибактеріальну дію.

Підходить для ручного і машинного прання.

Захищає пральну машину від утворення вапняного нальоту.

Всі компоненти виключно рослинного і мінерального походження.

Ретельно видаляє всі забруднення, характерні для дитячого одягу: дитяче харчування, пюре, молоко, сік, фрукти, продукти життєдіяльності дитини.М'яка формула ідеально підходить для дитячих речей з самого народження, вагітних і годуючих мам, а також для людей з чутливою шкірою і схильністю до алергічних реакцій. Без запаху.

Натуральні компоненти, що очищають, отримані з рослин і мінералів, відмінно видаляють білкові, жирні і пігментні плями, а саме плями від дитячого харчування, фруктових соків, ягід, шоколаду, трави і чаю.

Ефективно діє навіть при сильних забрудненнях, не вимагає додаткового замочування і попереднього запирання.

Не містить фосфатів, добре і повністю виполіскується, не залишаючи компонентів, здатних викликати роздратування чутливої ​​шкіри. Не вимагає (режиму) додаткового полоскання.

Робить білі речі білосніжними, а кольорові - яскравими.Виключає появу на одязі після прання жовтого і сірого відтінків.Усуває всі неприємні застарілі і побутові запахи: поту, тютюну, їжі, жиру.Має антибактеріальну та антигрибкову дію.

Не містить синтетичних ПАР (SLS / SLES), фосфатів, фосфонатов, хлору, оптичних відбілювачів, триклозану, парабенів, «їдких» синтетичних ароматизаторів.

 

Екоконцентрат натуральний кисневмісний для відбілювання та виведення стійких забруднень

Високоефективний засіб для відбілювання. У концентраті використовується унікальний інноваційний компонент, який застосовують також в косметиці і стоматології. Відмінно усуває плями пігментного походження на білих тканинах всіх типів, має антибактеріальну дію, знищує неприємний запах, при цьому не руйнує волокна тканини. Може використовуватися як окремий засіб для відбілювання та виведення плям або як підсилювач якості прання разом з основним засобом для прання. Ефективно в воді навіть при температурі 20 ° С. Підходить для використання в машинах будь-якого типу і для ручного прання.

Ефективний при температурі 20 ° С. Без сліду видаляє стійкі плями. Делікатний до тканин.Безпечний для людини і природи.

ЕКОконцентрат рідкий натуральний для прання вовни, шовку і делікатних тканин

Кожна господиня мріє мати «універсального солдата» для прання, який відпираються б все і з першого разу незалежно від типу тканини. Але практика показує, що такого засобу не існує. Не можна досягти ідеального результату, застосовуючи один засіб для всіх тканин. Для ефективної, якісніше і делікатного прання потрібно купувати не одне, а кілька засобів, що виконують різні функції.

Незамінний помічник для прання ваших улюблених речей з вовни, шовку і делікатних тканин при температурі 40 ° C.

Органічний гліцерин і ланолін забезпечують повноцінний догляд і захист волокон тканини, не дозволяють їм покриватися катишкамі і розтягуватися.

Засіб чудово розчиняється в воді, добре виполіскується і забезпечує дбайливе вплив на тканину. Допоможе зберегти ідеальну форму речей і м'якість, а також яскравість і інтенсивність кольорів. Повністю натуральний склад не викликає алергічних реакцій і не шкодить навколишньому середовищу.

Підходить для прання в пральних машинах різного типу і для ручного прання.

Крем-маска відбілююча "Морські водорості"

Інноваційна формула вибілюючої крем-маски, збагачена екстрактом морських водоростей спіруліни, ламінарії, фукуса, а також екстрактами лікарських трав, стабілізує меланоцити, покращує баланс пігменту не за рахунок його знебарвлення, а безпосередньо діючи на клітини, що відповідають за його секрецію. При цьому меланін розподіляється рівномірно, шкіра набуває однотонний насичений кольору і свіжий вигляд.

Всі складові цієї маски є безпечними і мають відповідні сертифікати, в тому числі, Ecocert і Органік.

ЗАСОБИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ОБЛИЧЧЯМ

Денний крем з легкої шовковистою текстурою ідеально підходить для щоденного догляду за втомленою шкірою, яка страждає від нестачі вологи. Забезпечує оптимальне зволоження, підтяжку і захист шкіри протягом усього дня, надає їй здорове сяйво.

Всі складові крему абсолютно безпечні і мають відповідні сертифікати, в тому числі, ЕСОСЕRT і Органік.

Цей засіб можна замовити написавши на viber +380673847678

Чому фітомусс White Mandarin зберігає зволоженість шкіри?

Миюча основа нашого фітомусса- це м'які ПАР, отримані з натуральних олій, цукру і кукурудзи. Наші ПАР з масляною основою і рослинними жиросодержащие продуктами дбайливо видалять з шкіри обличчя зайвий жир і бруд, при цьому не пошкодивши її. Прочитавши нижче про складові фітомусса, ви зрозумієте, чому це засіб здатний найкращим чином доглядати за вашою шкірою.

Склад продукту

Вода очищена (Aqua), ПАР з кокосового масла (Cocamidopropyl Betaine), ПАР з цукру, кукурудзи і кокосового горіха (Coco Glucoside (and) Disodium Laurylsulfosuccinate (and) Glycerin (from Sugar, Corn and Coconut)), Екстракт мильного кореня (Saponaria officinalis Extract), Водорозчинне масло бабасcу (Babassu Oil Glycereth-8 Esters), ПАР з мигдального масла (Sodium Sweet Almond Amphoacetate), Рослинний гліцерин (Glycerin), Екстракт водоростей ламінарії, фукуса і спіруліни (Water-Plants Extract), Екстракт календули ( Calendula officinalis Extract), Екстракт волошки синьої (Centaurea cyanus Extract), Екстракт гамамелісу (Hamamelis virginiana Extract), Екстракт лимона (Citrus limonium Extract), Екстракт зве обоя (Hypericum perforatum Extract), Харчовий консервант Optiphen BD (Optiphen BD), полікватерніум 10 (Polyquaternium 10), Суміш натуральних ефірних олій: пачулі, іланг-іланг, ветивер, амброксан (Essential Oils)

Переваги

У фітомуссе для вмивання White Mandarin відсутні жорсткі ПАР (миючі речовини, просвітників піни), такі, як SLS і SLES, здатні викликати сухість, лущення та зневоднення шкіри і як результат - раннє старіння. Ми використовуємо рослинний гліцерин - продукт натурального походження, який набагато краще сприймається шкірою, ніж широко застосовуваний гліцерин з нафтохімічних масел. Наш рослинний гліцерин сертифікований ЕСОСЕRT. Рослинні екстракти отримані з рослин (сертифікат «Органік»), вирощених в екологічно чистій зоні без хімічних добрив і пестицидів. У фітомуссе для вмивання White Mandarin відсутні штучні барвники та ароматизатори, які є досить токсичними і можуть викликати алергію.

Замість ароматизаторів ми використовуємо натуральні ефірні масла, які є джерелом корисних речовин, необхідних для живлення та зволоження шкіри.

Ми використовуємо харчової консервант Optiphen BD (на основі бензилового спирту), що має сертифікат ЕСОСЕRT і дозволений у виробництві органічної косметики.

 

Крем-вершки демакіяж серії «Проросшие зерна»

Чи потрібно вам очищення шкіри? Безумовно, так. Чи може ваша шкіра сяятиме пишністю без правильної дбайливого очищення? Як ви самі знаєте - тільки очищається вчасно шкіра може бути красивою і здоровою.

Про те, скільки бруду накопичується на шкірі в результаті її життєдіяльність, погану екологію і макіяжу, знає кожен. Так, цей шар бруду, який заважає шкірі дихати і порушує всі її процеси, потрібно обов'язково прибирати: «Чистота - запорука здоров'я».

Ніжний крем-вершки серії «Проросшие зерна» ідеально і м'яко очистить вашу шкіру від повсякденних забруднень і макіяжу. Вам сподобається оксамитова і комфортна структура крему-вершків, що створює не тільки відчуття зволоженості, але максимально ефективно зволожуючого шкіру, завдяки екстракту пророслих зерен.

Тепер ви можете користуватися одним і тим же засобом для очищення шкіри обличчя і зняття забруднень і макіяжу з області століття. Крем-вершки глибоко зволожить і буде живити ніжну і тендітну шкіру навколо очей.

Крем-вершки також чудово доглядає за віями, роблячи їх здоровими, довгими і стимулюючи їх зростання. Такий лікувально-оздоровчий ефект для вій обумовлений унікальним складом крему-вершків, кожен компонент якого сертифікований Органік і Ecocert.

Навіть очищаючі компоненти, як і всі інші рослинні інгредієнти, сприяють посиленому росту вій, ефективному оздоровленню шкіри навколо очей, підтяжки шкіри обличчя і прискоренню виробництва нових клітин. Підходить для будь-якого віку і типу шкіри.

Всі складові абсолютно безпечні і мають відповідні сертифікати ЕСОСЕRT і Органік.

переваги:

У кремі-вершках демакияж White Mandarin відсутня Mineral oil (мінеральне масло - інгредієнт, що отримується з нафти), який утворює водовідштовхувальну плівку, яка затримує не тільки воду, але токсини і вуглекислий газ в шкірі, а також перешкоджає проникненню кисню. При попаданні цього компонента на шкіру сповільнюється зростання і розвиток клітин, шкіра стає тоншою і чутливіші, легко дратується, що є причиною її передчасного старіння.

Замість цього компонента ми використовуємо рослинний гліцерин - продукт натурального походження, який набагато краще сприймається шкірою, ніж широко використовуваний гліцерин з нафтохімічних масел. Рослинний гліцерин дозволяє шкірі вільно дихати і позбавлятися від токсичних продуктів її життєдіяльності, потужно зволожуючи шкіру. Сертифікат ЕСОСЕRT.

Сироватка "Вітамінний концентрат" "Ліфтинг-ефект" серії "Морські водорості"

Чинники, що викликають зневоднення шкіри, можуть виникати постійно, незалежно від віку чи пори року. Спеціальні засоби, сироватки, більш ефективні в порівнянні з кремом, так як мають високу концентрацію активних компонентів. Вони допоможуть швидко нормалізувати власний синтез гіалуронової кислоти, яка покликана накопичувати і утримувати молекули води, тим самим зберігаючи природну вологість шкіри (одна молекула гіалуронової кислоти здатна зв'язати до ста молекул води).

Сироватка «Вітамінний концентрат» забезпечує інтенсивне зволоження, необхідне для підвищення пружності Вашої шкіри і корекції зморшок. Екстракт водоростей в поєднанні з іншими рослинними екстрактами сприяє тривалому зволоженню і створення ефекту моментального ліфтингу. Енергія вітамінів наповнить Вашу шкіру життєвою силою, завдяки чому вона придбає красивий і здоровий вигляд.

Ніжна емульсійна консистенція сироватки володіє високою сумісністю з клітинами шкіри, завдяки чому досягається глибоке проникнення активних інгредієнтів і стійкий ліфтинговий ефект.

Всі складові гелю абсолютно безпечні і мають відповідні сертифікати, в тому числі ЕСОСЕRT і Органік.

переваги

У Сироватці «Вітамінний концентрат» «Ліфтинг-ефект» White Mandarin відсутня Мінеральне масло (Mineral Oil) - (інгредієнт, що отримується з нафти), і його похідні: (Propilene Glycol, Paraffinum Liquidum, Petrolatum). Сповільнюють ріст і розвиток клітин, призводять до зневоднення і раннього старіння шкіри.

Сироватка не містить зволожувачів з продуктів нафтохімії: PEG, PPG, BG, Laureths, Ceteareths, Glycerin і силіконів (Dimethicone, Cyclopentasiloxane) - синтетичні масла, які є одними з основних подразників шкіри навіть в низьких концентраціях. На відміну від натуральних, вони порушують природні обмінні процеси і гідро-ліпідний баланс шкіри. Замість цих компонентів ми використовуємо натуральні масла і зволожувачі: масло Аргана, олія кісточок лайма, коньяк маннан, хітозан, екстракт морських водоростей. Вони забезпечують моментальне тривале зволоження шкіри, що сприяє пружності шкіри. Рослини для екстрактів вирощують згідно вимог органічного землеробства (без хімічних добрив і пестицидів, мають сертифікат «Органік») або в дикій природі в екологічно чистих районах. У Сироватці «Вітамінний концентрат» «Ліфтинг-ефект» White Mandarin відсутні штучні барвники та ароматизатори, які досить токсичні і можуть викликати алергію. Замість ароматизаторів ми використовуємо композицію натуральних ефірних масел мате, османтуса і давани, є джерелом корисних речовин, необхідних для ефективного харчування, зволоження і омолодження шкіри.

Ми використовуємо харчової консервант Optiphen BD (на основі бензилового спирту), сертифікований ЕСОСЕRT і дозволений у виробництві органічної косметики.

Фітоспрей на термальній воді

Загальновідомо, що пересушування шкіри є першим і рішучим кроком до отримання зморшок і проблем шкіри обличчя. Саме тому так важливо дбати про постійне натуральному зволоження шкіри, особливо в літній період або під час опалювального сезону.

 При розпилюванні його на шкіру, він швидко відновлює втрату вологи, прекрасно зволожує шкіру обличчя, насичує її мінералами і мікроелементами і значно підвищує її природний імунітет.

Термальна вода Берегово містить безліч цінних мінералів, що створюють на шкірі відновлює і захисну плівку, яка ефективно усуває запалення, подлечівая дрібні пошкодження і нормалізуючи виділення шкірного сала - шкіра стає привабливо матовою.

Запашні квіткові води, екстракти пророщених зерен злакових, хітозан і алантоїн (екстракт живокосту лікарського) - це чудове харчування клітин шкіри мікро- і макроелементами, її швидке зволоження і відновлення, омолодження шкіри і попередження утворення вікових змін.

Фітоспрей можна використовувати для регулярного зволоження шкіри влітку і під час опалювального сезону, а так само - як зволожуючий омолоджуючий засіб перед нанесенням крему. Протягом дня фітоспрей можна наносити навіть на макіяж.

Наш фітоспрей можна застосовувати вранці як першу процедуру для догляду за шкірою перед нанесенням денного крему, а також протягом усього дня, якщо шкіра піддається агресивним впливам (сонце, холод, вітер, висушують шкіру процедури) або червоніє, а також з метою освіжити шкіру в випадку втоми.

Пілінг-скраб для обличчя торгової марки White mandarin серія «Проросшие зерна» обережно, делікатно і ефективно очистить шкіру від відмерлих клітин, забруднень і надлишків шкірного сала, значно поліпшить її структуру і стан. Екстракти шовковиці, шоломниці байкальської та мучниці надійно сповільнять процеси пігментації шкіри і зроблять поверхню шкіри ніжною, рівною і бархатистою. Шоломниця байкальська також очистить шкіру від висипань, прищів, подразнень і запалень, заспокоїть і підлікує навіть чутливу, схильну до алергій шкіру. Масло сезаму зробить шкіру рівною, зволоженою, гладкою, чистою і здоровою.

Після застосування нашого Пілінг-скрабу ви відчуєте гладкість і ніжність шкіри. Її колір значно покращиться, тон вирівняється, шкіра буде виглядати набагато молодше.

Пілінг-скраб підходить для застосування в будь-якому віці і для будь-якого типу шкіри.

Активні речовини:

Масло сезаму - дивовижне за силою засіб регенерації, зволоження, харчування і оздоровлення шкіри. Лікує недоліки шкіри, відмінно виправляє колір і текстуру шкіри обличчя.

Масло бурити підтягує, розгладжує, нормалізує сухість-жирність і омолоджує шкіру. Містить рекордну кількість бета-каротиноїдів, тому дає відмінний заряд енергії і юності шкірі. Прекрасно захищає від сонця і ефекту старіння шкіри, викликаного ультрафіолетовими променями.

Екстракт листя шовковиці білої здатний ефективно вирівняти колір шкіри, освітлити її, очистити і зробити розкішної. Протидіє утворенню ракових клітин в шкірі і продовжує молодість шкіри.

Житній солод містить вітаміни, мінерали, амінокислоти і все, необхідне для харчування і регенерації шкіри. Відновлює шкірний імунітет і захищає шкіру від старіння.

Екстракт шоломниці байкальської має сильну протизапальну, антимікробну, противірусну, антиалергенним і антиоксидантну властивостями. Захищає шкіру від впливу негативних УФ-променів і протидіє утворенню мутованих клітин шкіри.

 

Ніжний Крем-мікроемульсія для контуру очей і губ повертає

тонус

пружність

еластичність шкірі області губ і очей.

Усуває припухлості, темні кола і «гусячі лапки» під очима;

Завдяки екстракту пророслих зерен, крем інтенсивно живить, підтягує, молоджує шкіру навколо очей і губ;

усуває сліди втоми і стресу, покращує зовнішній вигляд шкіри.

Ваш результат - підтягнута омолодження укріплена шкіра навколо очей і губ. Зменшення глибини існуючих зморшок і гальмування появи нових. Гарний колір шкіри під очима і приємне відчуття живої оновленої шкіри.

Активні речовини:

Масло камелії - найдавніше засіб для дієвого омолодження шкіри, виведення з неї токсинів, глибокого зволоження і повноцінного оновлюючого харчування шкіри. Сприяє прискоренню утворення нових клітин шкіри.

Екстракт рускусу понтійського володіє дренажними властивостями, знімає набряклість, усуває набряки під очима. Зміцнює дрібні кровоносні судини шкіри, зменшуючи їх проникність. Покращує кровообіг, тонізує капіляри і прекрасно знімає запалення.

Коензим Q10 - похідне особливих водоростей Японського моря, зазначене Нобелівською премією за свої ексклюзивні омолоджуючі властивості. Розгладжує дрібні зморшки, вирівнює шкіру, надає їй пружність і омолоджує її.

Пророслі зерна (вівса, пшениці, кукурудзи, ячменю, жита) мають ефект ліфтингу. Живлять і розгладжують шкіру, надають їй бархатистість і пружність. Сприяє омолодженню шкіри, прекрасно зволожуючи і оздоровлюючи її. Еластичність шкіри стає краще, її тонус підвищується, обмінні процеси, включаючи жировий обмін, нормалізуються.

Всі складові крему абсолютно безпечні і мають відповідні сертифікати, в тому числі, ЕСОСЕRT і Органік

Сироватка пептидная «Інтенсивна регенерація» «Проросшие зерна»

З віком шкіра втрачає тонус за рахунок зниження інтенсивності синтезу колагену, еластину і гіалуронової кислоти, що є причиною виникнення перших зморшок. Ці процеси посилюються впливом на наш організм несприятливих факторів зовнішнього середовища, особливо ультрафіолетом, який не тільки сповільнює синтез гіалуронової кислоти але і збільшує швидкість її розпаду. Тільки зволожувати шкіру - вже недостатньо. Її ще потрібно відновлювати і захищати і берегти як зіницю ока. Кардинальним відзнакою сироваток від крему є те що в перших концентрація біологічно активних компонентів у багато разів вище. Вони швидше проникають в глибокі шари епідермісу і дерми, впливають на спеціальні клітини шкіри - фібробласти, які відповідальні за синтез колагену, еластину і гіалуронової кислоти, а значить за омолодження шкіри.

Унікально високий вміст натуральних ефективно діючих речовин пептидних сироватки «Інтенсивна регенерація» допомагає запустити процес відновлення клітин вашої шкіри, активне вироблення власного колагену, еластину і гіалуронової кислоти. Вашої нагородою буде те, що всі небажані зморшки стануть менш помітними. Пружність, еластичність і міцність шкіри будуть відновлюватися - вона почне омолоджуватися. Революційний білковий склад сироватки запобіжить поява пігментних плям.

Глибоке проникнення пептидних сироватки подарує зрілої шкірі відмінний комфортний догляд і свіжість, активізуючи процеси її омолодження.

Активні речовини:

Масло бурачника максимально ефективно для усунення шкірних інфекцій і запалень. Завдяки наявності гаммаліноленовой кислоти, буквально «творить чудеса» для шкіри: надійно пом'якшує і зволожує навіть дуже суху шкіру, що загрубіла, лікує її недоліки і удосконалює вигляд шкіри.

Протеїни горошку і сої є джерелом «будівельних цеглинок» клітин організму і шкіри - амінокислот. Зміцнюють, оздоровлюють шкіру, пом'якшують, створюють натуральну дихаючу плівку, що зберігає вологу в шкірі. Сприяють прискореному оновленню клітин і виробництва колагену.

Пророслі зерна злакових містять фітогормони, вітаміни, мінерали, амінокислоти і безліч корисних для шкіри речовин. Покращують лімфодренаж, сприяючи активному виведенню токсинів. Фантастично оздоровлюють і омолоджують шкіру, надають їй повноцінне харчування для відновлення її пружності, красивого кольору і шовковистості.

Сквалан - швидко проникає в шкіру, нейтралізує дію вільних радикалів, гальмуючи процеси старіння. Запобігає появі вікової пігментації і усуває багато недоліків шкіри. Шкіра набуває пружність, гарний рівний колір і сяйво

Переваги

У пептидних сироватці «Інтенсивна регенерація» White Mandarin відсутні Міеральное масло (Mineral Oil) - (інгредієнт, що отримується з нафти), і його похідні: (Propilene Glycol, Paraffinum Liquidum, Petrolatum). Сповільнюють ріст і розвиток клітин, призводять до зневоднення і раннього старіння шкіри.

Замість цих компонентів ми використовуємо натуральні масла: бурачнику, ши і оливкова. Впливаючи на клітини шкіри, вони зволожують і пом'якшують її, стимулюють процеси регенерації, перешкоджаючи старінню.

Крем не містить зволожувачів з продуктів нафтохімії: PEG, PPG, BG, Laureths, Ceteareths, Glycerin і силіконів (Dimethicone, Cyclopentasiloxane) - синтетичні масла, які є одними з основних подразників шкіри навіть в низьких концентраціях. На відміну від натуральних, вони порушують природні обмінні процеси і гідро-ліпідний баланс шкіри.

Замість цих компонентів ми використовуємо білковий гідролізат: зеленого горошку, сої, рисових висівок, а також екстракт пророслих зерен: пшениці, вівса, кукурудзи, ячменю, жита. Вони створюють натуральну дихаючу плівку, що зберігає вологу в шкірі.

Рослини для екстрактів вирощують згідно вимог органічного землеробства (без хімічних добрив і пестицидів, мають сертифікат «Органік») або в дикій природі в екологічно чистих районах.

У пептидних сироватці «Інтенсивна регенерація» White Mandarin відсутні штучні барвники та ароматизатори, які досить токсичні і можуть викликати алергію.

Замість ароматизаторів ми використовуємо композицію натуральних ефірних масел пачулі, іланг-іланг, ветівера і амброксана шавлії, є джерелом корисних речовин, необхідних для ефективного харчування і зволоження шкіри.

Ми використовуємо харчової консервант Optiphen BD (на основі бензилового спирту), сертифікований ЕСОСЕRT і дозволений у виробництві органічної косметики.

 

Сироватка пептидная «Інтенсивна регенерація» «Проросшие зерна»

З віком шкіра втрачає тонус за рахунок зниження інтенсивності синтезу колагену, еластину і гіалуронової кислоти, що є причиною виникнення перших зморшок. Ці процеси посилюються впливом на наш організм несприятливих факторів зовнішнього середовища, особливо ультрафіолетом, який не тільки сповільнює синтез гіалуронової кислоти але і збільшує швидкість її розпаду. Тільки зволожувати шкіру - вже недостатньо. Її ще потрібно відновлювати і захищати і берегти як зіницю ока. Кардинальним відзнакою сироваток від крему є те що в перших концентрація біологічно активних компонентів у багато разів вище. Вони швидше проникають в глибокі шари епідермісу і дерми, впливають на спеціальні клітини шкіри - фібробласти, які відповідальні за синтез колагену, еластину і гіалуронової кислоти, а значить за омолодження шкіри.

Унікально високий вміст натуральних ефективно діючих речовин пептидних сироватки «Інтенсивна регенерація  допомагає запустити процес відновлення клітин вашої шкіри, активне вироблення власного колагену, еластину і гіалуронової кислоти. Вашої нагородою буде те, що всі небажані зморшки стануть менш помітними. Пружність, еластичність і міцність шкіри будуть відновлюватися - вона почне омолоджуватися. Революційний білковий склад сироватки запобіжить поява пігментних плям.

Глибоке проникнення пептидних сироватки подарує зрілої шкірі відмінний комфортний догляд і свіжість, активізуючи процеси її омолодження.

Активні речовини:

Масло бурачника максимально ефективно для усунення шкірних інфекцій і запалень. Завдяки наявності гаммаліноленовой кислоти, буквально «творить чудеса» для шкіри: надійно пом'якшує і зволожує навіть дуже суху шкіру, що загрубіла, лікує її недоліки і удосконалює вигляд шкіри.

Протеїни горошку і сої є джерелом «будівельних цеглинок» клітин організму і шкіри - амінокислот. Зміцнюють, оздоровлюють шкіру, пом'якшують, створюють натуральну дихаючу плівку, що зберігає вологу в шкірі. Сприяють прискореному оновленню клітин і виробництва колагену.

Пророслі зерна злакових містять фітогормони, вітаміни, мінерали, амінокислоти і безліч корисних для шкіри речовин. Покращують лімфодренаж, сприяючи активному виведенню токсинів. Фантастично оздоровлюють і омолоджують шкіру, надають їй повноцінне харчування для відновлення її пружності, красивого кольору і шовковистості.

Сквалан - швидко проникає в шкіру, нейтралізує дію вільних радикалів, гальмуючи процеси старіння. Запобігає появі вікової пігментації і усуває багато недоліків шкіри. Шкіра набуває пружність, гарний рівний колір і сяйво

Переваги

У пептидних сироватці «Інтенсивна регенерація» White Mandarin відсутні Міеральное масло (Mineral Oil) - (інгредієнт, що отримується з нафти), і його похідні: (Propilene Glycol, Paraffinum Liquidum, Petrolatum). Сповільнюють ріст і розвиток клітин, призводять до зневоднення і раннього старіння шкіри.

Замість цих компонентів ми використовуємо натуральні масла: бурачнику, ши і оливкова. Впливаючи на клітини шкіри, вони зволожують і пом'якшують її, стимулюють процеси регенерації, перешкоджаючи старінню.

Крем не містить зволожувачів з продуктів нафтохімії: PEG, PPG, BG, Laureths, Ceteareths, Glycerin і силіконів (Dimethicone, Cyclopentasiloxane) - синтетичні масла, які є одними з основних подразників шкіри навіть в низьких концентраціях. На відміну від натуральних, вони порушують природні обмінні процеси і гідро-ліпідний баланс шкіри.

Замість цих компонентів ми використовуємо білковий гідролізат: зеленого горошку, сої, рисових висівок, а також екстракт пророслих зерен: пшениці, вівса, кукурудзи, ячменю, жита. Вони створюють натуральну дихаючу плівку, що зберігає вологу в шкірі.

Рослини для екстрактів вирощують згідно вимог органічного землеробства (без хімічних добрив і пестицидів, мають сертифікат «Органік») або в дикій природі в екологічно чистих районах.

У пептидних сироватці «Інтенсивна регенерація» White Mandarin відсутні штучні барвники та ароматизатори, які досить токсичні і можуть викликати алергію.

Замість ароматизаторів ми використовуємо композицію натуральних ефірних масел пачулі, іланг-іланг, ветівера і амброксана шавлії, є джерелом корисних речовин, необхідних для ефективного харчування і зволоження шкіри.

 

Крем денний пептидний "Проросші зерна"

Продовжити молодість шкіри? Це реально! Активізувати життєво важливі функції шкіри, що відповідають за її молодість, можна за допомогою рослинних омолоджуючих компонентів. Рослинні екстракти багаті на флавоноїди (екстракти: кореня солодки, шишок хмелю, конюшини, поліфеноли винограду) і пептиди (екстракти пророслих зерен злакових і бобових зернових культур) допоможуть день за днем ​​шкірі відновлюватися, ставати більш пружною, молодою і сяючою.

Пептиди - речовини органічного походження, які складаються з амінокислот, з'єднаних пептидним зв'язком. Присутність в косметиці пептидів оздоровлює клітку і сприяє її відновленню.

Унікальність пептидів:

Попередження утворення поперечних зшивок і стимуляція утворення колагену; 

Збільшення пружності шкіри;

Стимуляція процесів регенерації, зменшення запалень;

Сприяння синтезу глікозаміногліканів (відповідає за ефективне зволоження);

Відновлення мікроциркуляції крові;

Активізація супероксиддисмутази (СОД) (захищає клітини шкіри від окисного руйнування);

Підвищення природних механізмів антиоксидантного захисту;

Контроль меланогенеза (утворення меланіну).

Завдяки пептидів шкіра відновлюється зсередини, після чого довгий час зберігає пружність і свіжість.

Новий пептидний денний крем White Mandarin з розкішною оксамитової текстурою особливо сильного дії інтенсивно зволожує шкіру, значно прискорює регенерацію клітин, надає відмінне підтягує, розгладжує зморшки і зміцнює овал обличчя, робить шкіру ніжно еластичною і гладкою.

Активні речовини:

Масло манго приголомшливо зволожує і розгладжує шкіру від зморшок. Ефективно здійснює лімфодренаж (виведення токсинів). Мінімізує Шрамова сліди від акне і розтяжок. Подлечивает недоліки шкіри і наслідки дії ультрафіолету, захищає від UV-променів і дає шкірі насичене повноцінне харчування.

Екстракт насіння ріжкового дерева стимулює оновлення клітин шкіри, дарує якісне тривале зволоження, також є антисептиком і лікує шкіру від вугрової висипки, допомагає виводити токсини.

Сік ноні, вироблений з фрукта Ноні (Таїті) здатний сильно зволожувати навіть саму суху шкіру. Прекрасно відновлює шкіру після негативного впливу сонця і вітру. Живить шкіру речовинами, необхідними для її здоров'я та краси.

Гамма орізанол (рисових висівок) в чотири рази перевершує вітамін Е по антиоксидантної активності. Максимально ефективний для гальмування процесів старіння і омолодження шкіри. Відбілює вікові плями, нормалізує процеси пігментації шкіри, запобігає появі веснянок і вікових плям. Захищає від УФ.

 

Крем нічний пептидний "Проросші зерна"

Денний догляд за шкірою за допомогою пептидних денного крему White Mandarin допоможе вам протидіяти негативним факторам навколишнього середовища, зберегти і примножити молодість вашої шкіри.

А ніч - це найправильніше час для глибокого оздоровлюючого впливу на шкіру. Найактивніші процеси відновлення можуть протікати тільки вночі, коли ви знаходитесь в спокої, і шкіра отримує можливість відпочити і наповнитися новими силами разом з вами.

Саме в такому стані шкіра найкраще засвоїть і вбере цінні компоненти, щоб дарувати вам свіжу красу кожен день.

Розкішний Пептидний нічний крем White Mandarin з екстрактами пророслих зерен наповнить вашу шкіру життєвою силою і подарує їй повноцінне натуральне харчування для її краси. Клітини шкіри будуть оновлюватися швидше, що буде сприяти продовженню її молодості. Природна стимуляція виробництва колагену сповільнить прояв всіх ознак старіння шкіри і допоможе шкірі омолоджуватися і прекрасно виглядати.

Активні речовини:

Масло авокадо допоможе поліпшити текстуру шкіри, зробити її гладкою, прибрати роздратування і вирівняти дрібні зморшки. Також воно приголомшливо стимулює відновлення шкіри, зберігаючи в ній вологу, а її пори - чистими надовго. Масло авокадо дивно ефективно для збереження молодості шкіри і гальмування процесів старіння.

Екстракт софори відмінно пом'якшує і нормалізує проблемну, огрубілу або суху шкіру. Рутин софори дарує шкірі завидну пружність і еластичність, а також нормалізує жирність. Імунітет шкіри поліпшується, життя її клітин продовжується, таким чином, зберігається молодість шкіри і призупиняється її старіння.

Коензим Q10 - легендарний еліксир молодості, який природно уповільнює процеси старіння і сильно стимулює виробництво шкірою власного колагену і еластину. Пружність, еластичність і шовковистість шкіри відновлюються, а нові клітини виробляються швидше.

Екстракт Алое Віра - феноменально сильну лікувальну і омолоджуючий засіб для шкіри. Дуже швидко відновлює шкіру, лікує від різного роду пошкоджень і подразнень, відновлює обмін речовин шкіри, підсилює вироблення колагену і дарує шкірі прекрасний живильний зволоження.

Крем нічний відновлюючий "Морські водорості"

Ви можете бути дуже красиві, навіть тільки що прокинувшись!

Недарма всі казкові найнеймовірніші чудеса відбуваються саме вночі. Вас чекає знайомство з новим дивом - фантастично ефективним відновленням вашої шкіри, яке буде відбуватися щоночі ...

Відновлювальний Нічний крем «Ліфтинг-ефект» призначений для потужного відновлення здоров'я і краси шкіри (включаючи відновлення пружності, розгладження зморшок і боротьбу з тьмяним кольором обличчя). Продовжує молодість шкіри, розгладжує її і надає їй молоду пружність, здійснює підтяжку шкіри обличчя, завдяки екстрактів водоростей і іншим натуральним компонентам. Надає особі відпочив вигляд після сну: шкіра стає свіжою, ніжною, гладкою, підтягнутою і повної життєвих сил.

Що ж допоможе вам прокидатися щоранку красивою і свіжою?

Повноцінний якісний догляд подарують вашій шкірі активні речовини, що відновлює нічний крем.

Активні речовини

Масло бурити - природний «інструмент» для мега ефективного омолодження, харчування, оздоровлення та захисту шкіри. Лікує шкіру від наслідків перебування на сонці і надійно захищає від дії вільних радикалів, що викликають старіння. Надає шкірі пружність і розгладжує зморшки.

Бабасу відмінно підходить для догляду за шкірою будь-якого типу. Нормалізує шкіру жирного та змішаного типу, усуваючи запалення. Прекрасно зволожує, пом'якшує, робить шкіру ніжною і шовковистою. Захищає шкіру від негативних погодних умов і має противірусну дію.

Екстракт хвоща робить сильний зміцнює дію на стінки судин шкіри, нормалізує жирну шкіру, звужує пори і стимулює вироблення колагену і еластину. Усуває запалення і сприяє прискоренню утворення нових клітин шкіри.

Екстракт сосни приморської збільшує виробництво гіалуронової кислоти, що продовжує молодість шкіри і гальмує її старіння. Також ефективно зволожує шкіру і розгладжує зморшки.

Всі складові крему абсолютно безпечні і мають відповідні сертифікати, в тому числі, ЕСОСЕRT і Органік.