Власникам карток Здорова Сім'я м.Нововолинськ, вул.Луцька 19-Б     067 384 76 78 (Viber, WhatsApp)

Педіатрія в клініці «Здорова сім’я» у Луцьку є одним із високопріоритетних напрямків.

З моменту народження дитина має перебувати під самим пильним спостереженням лікарів-педіатрів. Це ‒ природно, адже маля ще не адаптоване до навколишнього середовища. Його здоров'я крихке і може бути порушене впливом різних чинників: і випадковий протяг, і несподівана інфекція, і незвична добавка до харчування.

Навіть здорова дитина, яка знаходиться в одному приміщенні поряд із нездоровими дітьми ризикує захворіти. Ризикує і мама, адже інфекція вражає всіх: і дітей, і дорослих. Кому це сподобається?

Батьки, які цінують свій час та нерви і хочуть швидко та ефективно вирішити проблеми зі здоров'ям своєї дитини шукають вихід з цієї ситуації.

Вихід є! У нас в медичному центрі «Здорова сім’я» працюють висококваліфіковані педіатр, дитячий травматолог, дитячий невропатолог, дієтолог, які мають багаторічний досвід роботи, постійно підвищують свою кваліфікацію, які легко знаходять контакт зі своїми маленькими пацієнтами і з їхніми батьками. В розпорядженні наших лікарів найсучасніше діагностичне і лікувальне устаткування. Багато наших спеціалістів пройшли навчання в приватних медичних центрах України та Європи.

Уникайте черг та незручностей державних поліклінік. Запишіться на прийом до педіатра прямо з нашого сайту!

Медичний центр «Здорова сім'я»

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ

Троць Галина Мирославівна лікар педіатр з багаторічним стажем, чудовий фахівець,яку люблять діти і поважають батьки.

 Галина Мирославівна займається профілактикою, діагностикою та лікуванням дитячих захворювань. Спеціалізується на лікуванні інфекційних хвороб, захворювань шлунково-кишкового тракту, сечовидільної та дихальної системи.

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.