Педіатрія в клініці «Здорова сім’я» у Луцьку є одним із високопріоритетних напрямків.

З моменту народження дитина має перебувати під самим пильним спостереженням лікарів-педіатрів. Це ‒ природно, адже маля ще не адаптоване до навколишнього середовища. Його здоров'я крихке і може бути порушене впливом різних чинників: і випадковий протяг, і несподівана інфекція, і незвична добавка до харчування.

Навіть здорова дитина, яка знаходиться в одному приміщенні поряд із нездоровими дітьми ризикує захворіти. Ризикує і мама, адже інфекція вражає всіх: і дітей, і дорослих. Кому це сподобається?

Батьки, які цінують свій час та нерви і хочуть швидко та ефективно вирішити проблеми зі здоров'ям своєї дитини шукають вихід з цієї ситуації.

Вихід є! У нас в медичному центрі «Здорова сім’я» працюють висококваліфіковані педіатр, дитячий травматолог, дитячий невропатолог, дієтолог, які мають багаторічний досвід роботи, постійно підвищують свою кваліфікацію, які легко знаходять контакт зі своїми маленькими пацієнтами і з їхніми батьками. В розпорядженні наших лікарів найсучасніше діагностичне і лікувальне устаткування. Багато наших спеціалістів пройшли навчання в приватних медичних центрах України та Європи.

Уникайте черг та незручностей державних поліклінік. Запишіться на прийом до педіатра прямо з нашого сайту!


Педіатр – це перший лікар, до якого звертаються батьки за консультацією або для огляду малюка в разі, коли виникає привід для занепокоєння про його стан здоров'я. Своєчасні і регулярні консультації, які дає педіатр – це запорука правильного розвитку дитини, а також запобігання виникненню будь-яких патологій. Лікар педіатр – це фахівець, який спостерігає за дитиною і лікує її з першого дня її життя і до 18 років. У кожному віці дитячий організм має свої фізіологічні особливості і граничні стани характеру, лікар лікує дитину з урахуванням її індивідуальних і вікових особливостей.