Біль у спині

Четверо з п'яти жителів України хоча б один раз у житті відчували біль у спині. Це одна з найпоширеніших причин звернень до лікаря.

Чому варто приїхати до наших спеціалістів в Клініку "Здорова сім'я"?
Здоров'я – це найважливіше, що є в людини, тому для того, щоб лікувати , ми повинні точно знати, що лікувати. Для того у нас є сучасне МРТ обладнання і прекрасні спеціалісти, які без сумніву зможуть знайти причину Вашого болю.  Після того, як лікар поставить правильний діагноз, Вам запропонують той спосіб лікування, що буде підходити саме Вам. Адже ми розуміємо, що одному буде ефективний спеціальний комплекс вправ, іншому медикаментозне лікування, а третьому спеціальні фізіопроцедури, які швидко знімуть біль і дозволять проходити подальше лікування в домашніх умовах, але під контролем лікаря. Саме для того, щоб Ви приїхали з Ковеля, Луцька, Червонограда чи Львова ми забезпечили наших спеціалістів найсучаснішим комплексом діагностичного і лікувального обладнання, якого немає ні одна клініка в Західній Україні. Саме тому наші спеціалісти регулярно навчаються в провідних спеціалістів України і Європи. Ми допоможемо Вам відчувати себе здоровою і щасливою людиною!

Після попередньої консультації невропатологом, для виявлення причини болю в спині, ми проведемо Магнітно-резонансну томографію(МРТ), що є стандартом діагностики захворювань хребта у всіх провідних країнах світу.

Надзвичайно ефективні методики у лікуванні захворювань хребта, які ми використовуємо

Лікар-невролог вищої категорії. Стаж роботи 33 роки. Навчалася в Івано-Франківському медінституті в 1980-86рр. Інтернатуру проходила в неврологічному відділенні ВОКЛ. Трудову діяльність розпочала в нейрохірургічнрму відділенні ЛМКЛ в 1987р. З 1992р. працюю неврологом стаціонару ДУ ТМО МВС України по Волинській області, а з 2008р.ще й неврологом поліклініки ВМС СБУ у Волинській області за сумісництвом.
Я виросла не в медичній родині. Але з дитинства лікувала ляльок. А ще взірцем Людини в білому халаті стала для мене моя тітка, яка пропрацювала 30 років санітаркою в обл.психіатричній лікарні. Я захоплювалася її відданістю професії, терпінням, любов'ю до пацієнтів. А ще мені повезло з вчителями: Яшан В.П., Рачинськп Д.П., Колихан В.П. Це корифеї волинської неврології та нейрохірургіі, які вкладали в нас свої знання, відданість професії, любов до пацієнтів...
А ще...люблю танцювати. У шкільні та студентські роки займалася народними танцями.
А ще...я не великий кулінар, але стараюсь готувати з любов'ю, як каже моя донька. Люблю традиційну українську кухню
А ще...люблю свою сім'ю...рідний Луцьк...каву...пацієнтів...
Ціную в людях порядність, справедливість, чесність...
Горджуся моєю родиною!
Не розчарувалася в професії! Пережила зі своїми пацієнтами "Іловайський котел", Дебальцево... 
І наскільки приємно, коли  кажуть, що вони йдуть в наш стаціонар, як в свою сім'ю. Ради цього варто жити й працювати!


В дитинстві я мріяла стати лікарем і тільки лікарем, але дитячим .

 У мене в родині ніколи не було лікарів ( чи інших медпрацівників).  І ніхто не міг конкретно відповідати мені на  медичні запитання. Пам’ятаю як зараз, коли запитала маму "чому людині стає  холодно?", чи не витече вся кров, коли я порізала палець?. А потім мені стало цікаво, як дізнатись в маленької дитини, що  і де в неї болить?.  Ось так непомітно я все більше цікавилась розвитком людини, різними процесами в організмі. А ще дуже любила запам’ятовувати назви. 

Пригадую історію, коли мій одногрупник помилково замість білого  халата приніс на пару  з анатомії    ... біле  простирадло ( вранці в понеділок повернувся в гуртожиток з дому, поспішав і з сумки вийням нову попрасовану постіль...). І нам з подругою прийшлось якось імітувати на ньому це простирадло , ніби він у халаті . Було весело, але викладачка все ж таки  "засікла" 

  За 15 років роботи  (дякуючи Богу) було безліч випадків, де здавалося б в безвихідних ситуаціях - рятувались людські життя, знаходились складні, але ефективні методи лікування,  ставились досить рідкісні діагнози ( які при навчанні в університеті ми навіть і не вчили). Що безумовно тішить і запамятовується на все життя.  Але окрім любимої неврології у мене є ще один напрямок захоплення - це психологія. Я не дипломований психолог, але дякуючи самонапрацьованій практиці дуже тішусь тим, що порадою  і розрадою допомогла не одній людині прийняти правильне рішення в житті.

Я дуже люблю готувати, балувати свою сімю різними новинками кулінарії.  Найчастіше мене діти просять готувати десерт " Львівський сирник".  Основним інградієнтом у кожній моїй страві є любов, яку я передаю у страві найріднішим людям