Власникам карток Здорова Сім'я м.Нововолинськ, вул.Луцька 19-Б     067 384 76 78 (Viber, WhatsApp)

Біль у спині

Четверо з п'яти жителів України хоча б один раз у житті відчували біль у спині. Це одна з найпоширеніших причин звернень до лікаря.

Чому варто приїхати до наших спеціалістів в Клініку "Здорова сім'я"?
Проживаючи у Луцьку, Львові, Ковелі чи Червонограді Ви часто задаєте собі питання: « Чому варто їхати саме туди,а не в інше місце?» Здоров'я – це найважливіше, що є в людини, тому для того, щоб лікувати , ми повинні точно знати, що лікувати. Для того у нас є сучасне МРТ обладнання і прекрасні спеціалісти, які без сумніву зможуть знайти причину Вашого болю.  Після того, як лікар поставить правильний діагноз, Вам запропонують той спосіб лікування, що буде підходити саме Вам. Адже ми розуміємо, що одному буде ефективний спеціальний комплекс вправ, іншому медикаментозне лікування, а третьому спеціальні фізіопроцедури, які швидко знімуть біль і дозволять проходити подальше лікування в домашніх умовах, але під контролем лікаря. Саме для того, щоб Ви приїхали з Ковеля, Луцька, Червонограда чи Львова ми забезпечили наших спеціалістів найсучаснішим комплексом діагностичного і лікувального обладнання, якого немає ні одна клініка в Західній Україні. Саме тому наші спеціалісти регулярно навчаються в провідних спеціалістів України і Європи. Тому Вам варто приїхати до нас, де б ви не проживали, у Львові, Києві, Луцьку чи Ковелі. Адже ми допоможемо Вам відчувати себе здоровою і щасливою людиною!

Після попередньої консультації невропатологом, для виявлення причини болю в спині, ми проведемо Магнітно-резонансну томографію(МРТ), що є стандартом діагностики захворювань хребта у всіх провідних країнах світу.

Надзвичайно ефективні методики у лікуванні захворювань хребта, які ми використовуємо

Медичний центр «Здорова сім'я»

ЗАПИТАЙ У ЛІКАРЯ

Закінчила Тернопільський Державний Медичний Університет ім. І.Я.Горбачевського

Неодноразово проходила стажування по ультразвуковій діагностиці в неврології, зокрема по судинах головного мозку і обстеженнях хребта. Перейнявши досвід колег з Малайзії, розпочала, і успішно впровадила дієтологію для своїх пацієнтів. Адже більшість неврологічних пацієнтів мають проблеми з надлишковою вагою. Оксана Василівна Крижановська також є сертифікованим спеціалістом з голкорефлексотерапії.

Зверніться до лікаря, якщо вас турбує:

  • головний біль;
  • головокружіння, шум у вухах;
  • безсоння;
  • відсутність рухів в нозі чи руці після перенесеного інсульту;
  • біль в спині.
This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.