Власникам карток Здорова Сім'я м.Нововолинськ, вул.Луцька 19-Б     067 384 76 78 (Viber, WhatsApp)

надсучасна технологія омолодження

Аутосома, це альтернатива PRP і плазмоліфтінгу
Унікальність методу AUTOSOMA

  • Комбінований метод використання власної плазми;
  • Комбінований метод ін'єкційної і безін'єкційної технологій;
  • Приготування вашого автентичного (власного) крему;
  • Натуральний продукт;
  • Без алергічних реакцій.
  • Найкращий нехірургічний ліфтинг

Методи терапії з використанням аутологічної (власної) плазми, збагаченої тромбоцитами, застосовуються вже в багатьох областях клінічної медицини. Наприклад, в травматології (прискорення процесів загоєння кісткової тканини після переломів), офтальмології (репаративна регенерація рогівки), пародонтології, хірургії (прискорення загоєння ран, лікування виразкових процесів). Останнім часом збагачена тромбоцитами плазма активно застосовується і в гінекології в плані відновлення нормальної статевої функції в післяпологовому періоді. В даний час дана методика застосовується і в косметології для біоревіталізації, регідратації, уповільнення процесів старіння, омолодження, зменшення глибини зморшок, терапії постакне рубців, стрій, лікування облисіння, випадіння волосся і т.д.

Механізм дії збагаченої тромбоцитами плазми заснований на природних гістохімічних процесах. Активовані тромбоцити, разом з плазмою потрапляючи в тканини організму, вивільняють безліч корисних речовин, серед яких є різні фактори росту (тромбоцитарний, інсуліноподібний, що трансформує, епідермальний, фактор росту ендотелію судин). У свою чергу чинники зростання зв'язуються з рецепторами фібробластів (основних мезенхімальних клітин), які є головними продуцентами проколагену і тропоеластину - попередників колагену і еластину відповідно.

Також при застосуванні методу «аутосома» зазначається двох етапний ефект:

моментальний - завдяки регідратації тканин і їх насичення мікроелементами, вітамінами, амінокислотами, які в зв'язаному стані знаходяться в нашій власній плазмі;
відстрочений (через 1 - 2 тижні) - завдяки освіті нового колагену і еластину, а також стимуляції неоангіогенезу (освіта судин мікроциркуляторного русла).
«Аутосома» позиціонує себе як ефективний і простий в застосуванні метод.  На відміну від «плазмоліфтінгу» і PRP нами, поряд з ін'єкційними методиками, розроблений спосіб використання збагаченої тромбоцитами плазми за допомогою Мезороллери (безін'єкційна технологія).

Одним з головних переваг методу «аутосома» над «плазмоліфтінг» і PRP є застосування унікального аутологичного крему ENRICHED SERUM PLAT, який готується безпосередньо при проведенні процедури «аутосома» і містить власні чинники зростання. Завдяки використанню ENRICHED SERUM PLAT клієнт сам, в рамках домашнього догляду, протягом 30 - 45 днів підтримує високу концентрацію чинників зростання в тканинах.

Отже, «аутосома» є більш сучасним, більш простим і більш ефективним методом в порівнянні з вже існуючими. На відміну від «плазмоліфтінг» і PRP відзначається більш стійкий і тривалий результат. Залежно від вікової категорії клієнтів підібрані різні схеми терапії. Задоволеність клієнтів стовідсоткова, навіть після першої процедури.