Магнітно - резонансна томографія шийного відділу в медичному центрі "Здорова сім'я" м. Луцьк

Магнітно-резонансна томографія шийного відділу є «золотим стандартом» діагностики органів цієї області тіла. МРТ в медичному центрі «Здорова сім’я» - неінвазивний метод дослідження, результатом якого стануть високоякісні зображення м'яких тканин. Детальне зображення, отримане за допомогою МРТ-сканування, дозволяє виявити пухлинні новоутворення на самій ранній стадії, що значно полегшить і сам процес, і результати подальшого лікування. Для планування лікування також може знадобитися ангіографія кровоносних судин і артерій. Ангіографія виконується за допомогою апарату МРТ і дозволяє оцінити функціональні особливості кровотоку в шийному відділі.

МРТ ШИЙНОГО ВІДДІЛУ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ КОНТРАСТНОЇ РЕЧОВИНИ

Контрастну речовину або контраст використовують  для поліпшення якості зображення різних органів і тканин людини. Контраст являє собою спеціальний розчин, що містить важкий метал гадоліній, який сприяє посиленню сигналу на зображеннях. Контрастне речовина вводиться внутрішньовенно, це безпечно для організму і не викликає звикання. Оскільки контраст не порушує склад міжклітинної рідини, розчин проникає тільки в ті ділянки організму, де утворилися пухлинні аномалії. Контраст на деякий час акумулюється в пухлинних утвореннях, створюючи на зображенні точні проекції пухлини об'ємної форми з чітко окресленими краями. Після процедури діагностики з застосуванням контрастної речовини слід пити якомога більше рідини для кращого виведення розчину з організму.

Слід пам'ятати, що в більшості випадків не можна проводити МРТ хворим з імплантованими в тіло металевими фрагментами (кісткові імплантати, електростимулятори, осколки металу і т.д.), оскільки сильний магніт сканера може їх пошкодити, а одержувані зображення будуть низької якості через спотворення магнітного поля.

Медичний центр «Здорова сім'я»

ЗАПИШИСЬ НА МРТ ОБСТЕЖЕННЯ