Магнітно - резонансна томографія матки, шийки матки, яйників в медичному центрі "Здорова сім'я" м. Луцьк

Звичайно для того, щоб обстежити жінку не завжди потрібно робити МРТ. У більшості випадків ультразвукова діагностика дозволяє виявити проблему і допомагає її правильно лікувати. Але тоді коли діагноз спірний, або потрібне уточнення діагнозу задля правильного подальшого лікування, тоді МРТ матки, шийки матки і яйників - це незамінимий метод діагностики.

МРТ матки і додатків - це безпечний і високоінформативний метод дослідження, який може проводитися з метою оцінки стану всіх органів і структур малого тазу.

КОЛИ ПОТРІБНО РОБИТИ МРТ МАЛОГО ТАЗУ?

- пухлинні і доброякісні процеси матки, маткових труб, яєчників, сечового міхура;

- запальні процеси;

- гострі стани (апоплексія яєчників, пошкодження сечового міхура і т.д.);

- аномалії розвитку сечостатевої системи;

- запалення придатків матки;

- діагностика причин безпліддя;

- міома матки, поліп ендометрію;

- рак ендометрія з інвазією в біометрій;

- стадіювання раку шийки матки(для вибору правильної тактики лікування);

- ендометріоз( виявлення на ранніх стадіях і якщо потрібна операція, то перед операцією задля того, щоб хірург зрозумів усі небезпечні етапи під час операції).

МРТ у клініці "Здорова сім'я" у Луцьку дозволяє оцінити стан регіонарних лімфатичних вузлів, виявити метастази в кістки таза і поперекового відділу хребта і може застосовуватися як уточнююча діагностика при пухлинах прямої кишки.

Основне показання для виконання магнітно-резонансної томографії малого таза - це підозра на наявність пухлини або вже встановлений діагноз пухлини. Застосування дифузно-зважених зображень і динамічного контрастного посилення при наявності об'ємних утворень даної області дозволяє провести диференціальну діагностику доброякісних і злоякісних процесів, оцінити їх поширеність, що суттєво впливає на прогноз захворювання і вибір оптимальної тактики лікування. МРТ дозволяє уникнути таких інвазивних методів як: гістероскопія, діагностичне вишкрібання або діагностична лапароскопія.

При динамічному контрастному посиленні виявляється гіперваскулярний тип об'ємного утворення шийки матки з пухлинним проростанням задньої стінки сечового міхура і передньої стінки прямої кишки.

Крім того, МРТ органів малого таза може застосовуватися для оцінки ефекту проведеного лікування (оцінка динаміки пухлини) або при спостереженні за пацієнтом після успішного завершення лікування (для діагностики рецидиву).