Власникам карток Здорова Сім'я м.Нововолинськ, вул.Луцька 19-Б     067 384 76 78 (Viber, WhatsApp)

МРТ ЛОР-органів в Нововолинську

 

Магнітно-резонансна томографія ЛОР-органів на сьогоднішній день є найбільш інформативним методом сучасної діагностики. На відміну від ендоскопічного дослідження, за допомогою якого визначаються видимі зовнішні зміни тканини, МРТ дає повне уявлення про глибину, формі і поширеності пухлин і запальних процесів. МРТ-діагностика дозволяє точно виявити будь-які запальні захворювання та новоутворення пазух рото- і носоглотки, придаткових пазух носа, лобних ділянок, порожнини рота, язика, кореня язика.

Ніяка спеціальна підготовка до МРТ ЛОР-органів зазвичай не потрібна. Під час процедури діагностики на магнітно-резонансному томографі, яка триває від 30 хвилин. Пацієнт знаходиться у відкритому просторі апарату. Дуже важливо, щоб пацієнт не ворушився під час дослідження, бо навіть невеликий рух може знизити якість одержуваних зображень. З усіх боків сканера гарне освітлення, є вентилятор, який забезпечує приплив свіжого повітря. Спілкування між лікарем-діагностом і пацієнтом відбувається за допомогою пристрою гучного зв'язку. Уже через півтори години після дослідження пацієнт може отримати знімки, зроблені під час процедури і обговорити їх з лікуючим лікарем.

МРТ з застосуванням контрастної речовини

Оскільки ЛОР-органи знаходяться в безпосередній близькості від головного мозку, особливого значення набуває точність визначення структури, форми і поширеності новоутворень, яку успішно забезпечує метод МРТ-сканування з застосуванням контрастної речовини.

Контрастну речовину, або контраст, використовується для поліпшення якості зображення різних органів і тканин людини. Контраст являє собою спеціальний розчин, що містить важкий метал гадоліній, який сприяє посиленню сигналу на зображеннях. Контрастне речовина вводиться внутрішньовенно, воно не небезпечно для організму і не викликає звикання. Оскільки контраст чи не порушує склад міжклітинної рідини, розчин проникає тільки в ті ділянки організму, де утворилися пухлинні аномалії. Контраст на деякий час акумулюється в пухлинних утвореннях, створюючи на зображенні точні проекції пухлини об'ємної форми з чітко окресленими краями. Після процедури діагностики з застосуванням контрастної речовини слід пити якомога більше рідини для кращого виведення розчину з організму.

Протипоказанням для МРТ-діагностики є вагітність і період грудного вигодовування, а також ниркова недостатність. 

Медичний центр «Здорова сім'я»

ЗАПИШИСЬ НА МРТ ОБСТЕЖЕННЯ