Власникам карток Здорова Сім'я м.Нововолинськ, вул.Луцька 19-Б     067 384 76 78 (Viber, WhatsApp)

мрт нововолинськ

МРТ у Володимирі-Волинському.

Записатись на МРТ можна прямо тут:

Шукаючи в інтернеті МРТ діагностику Вас напевно турбує вже якась проблема зі здоров'ям, яку ви намагаєтесь вирішити? Мало того, Ви шукаєте той заклад і лікарів, де це зроблять максимально швидко, якісно і за доступною ціною. Для того ви готові їхати, як і більшість наших пацієнтів за десятки, а то і сотні кілометрів з Ковеля, Луцька, Володимир-Волинського, Червонограда чи Львова. Навіть якщо є МРТ апарати у вашому місті, але все одно ні ви ні інші не задоволені тим, який результат дає дане обстеження. Адже зробити МРТ, це ще не все, потрібно правильно описати те що зроблене, для того щоб лікуючий лікар отримав достатньо інформації для вирішення Ваших проблем.

Для того в нашій клініці стоїть один кращих низькопольних апаратів HITACHI AIRIS 2, який налаштований спеціалістами високого рівня з Індії і Японії, для того щоб зображення, які він дає нашому лікарю МРТ дозволили йому здійснити справді професійне заключення, що допоможе лікуючому лікарю вирішити вашу проблему зі здоров'ям.

Для того,щоб Ви до нас приїхали з будь-якого міста України на обстеження і вирішили вашу проблему ми залучили кращих спеціалістів з усієї України(Івано-Франківська, Одеси, Харкова, Краматорська). Щоб ви отримали медичну допомогу найвищого рівня і розповіли про нашу клініку своїм друзям, родичам, сусідам, які можливо також потребують високоякісної медичної допомоги.

Для мешканців міста Володимир-Волинського від тепер не потрібно долати сотні кілометрів, щоб пройти процедуру МРТ-дослідження. У Нововолинську в медичному центрі «Здорова сім’я» встановлено сучасний МРТ-сканер Hitachi! Записатися на МРТ можна прямо на сайті нашої клініки чи за номерами телефонів і пройти обстеження наступного дня. 

Медичний центр «Здорова сім’я» - це сучасний діагностичний центр магнітно-резонансної томографії в Нововолинську. MRT проводиться в професійному центрі діагностики на найсучаснішому обладнанні - магнітно-резонансному томографі HITACHI AIRIS VENTO, який дозволяє здійснювати високоточні дослідження організму, від вивчення конкретного органу до комплексного обстеження.

Краща діагностика МРТ тепер доступна для мешканців Володимир-Волинського! 

У MRT-центрі «Здорова сім’я» проводяться МРТ-дослідження найвищого рівня складності:

  • МРТ головного мозку
  • МРТ шийного відділу
  • МРТ грудного відділу хребта
  • МРТ органів малого тазу
  • МРТ скелетно-м’язової системи і суглобів
  • МРТ хребта МРТ органів зору
  • МРТ ЛОР-органів

 

Магнітно-резонансна томографія для мешканців міста Володимир-Волинського та Волинської області від кращих спеціалістів.

У порівнянні з рентгенологічним дослідженням організму і КТ, магнітно резонансна томографія є більш безпечною процедурою, тому що організм пацієнта при МРТ-обстеженні не опромінюється рентгенівськими променями. Для того, щоб зробити МРТ в Володимирі-Волинському не потрібна спеціальна підготовка.

У ряді випадків, наприклад, при травмах голови та окремих захворюваннях, саме магнітно-резонансна томографія центру «Здорова сім’я» допомагає поставити точний діагноз, визначити постраждалі ділянки головного мозку. А точний діагноз, у свою чергу, стає запорукою успішного лікування.

Наш діагностичний центр МРТ обстеження - саме те місце, де можна недорого (навіть дешево) зробити МРТ дослідження і записатися на МРТ обстеження 24 години на добу. Якщо ж Ви збираєтеся зробити мрт дитині, то наш діагностичний центр проводить магнітно-резонансну томографію дітям починаючи з самого раннього віку.

Наш МРТ центр діагностики допоможе Вам!

Фахівці мрт центру «Здорова сім’я» володіють великим досвідом роботи, уважно стежать за передовими розробками в сфері діагностики, вивчають міжнародний досвід і орієнтуються на провідні світові діагностичні центри. З світової практики ми вибираємо тільки самі ефективні та безпечні розробки, щоб запропонувати нашим клієнтам точне дослідження на найвищому рівні.

Наш центр МРТ знаходиться за адресою: вулиця Луцька 19 б, м. Нововолинськ, Волинської області, що лише в 15 км від м. Володимир.

Медичний центр «Здорова сім'я»

ЗАПИШИСЬ НА МРТ ОБСТЕЖЕННЯ
This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.