Власникам карток Здорова Сім'ям.Луцьк, просп. Відродження 41 067 384 76 78 (Viber, WhatsApp)

МРТ для мешканців Луцька без черг

Шукаючи в інтернеті МРТ діагностику Вас напевно турбує вже якась проблема зі здоров'ям, яку Ви намагаєтесь вирішити? Мало того, Ви шукаєте той заклад і лікарів, де це зроблять максимально швидко, якісно і за доступною ціною. Для того Ви готові їхати, як і більшість наших пацієнтів за десятки, а то і сотні кілометрів з Ковеля, Володимир-Волинського, Червонограда чи Львова до Луцька. Навіть якщо є МРТ апарати у вашому місті, але все одно ні Ви, ні інші не задоволені тим, який результат дає дане обстеження. Адже зробити МРТ, це ще не все, потрібно правильно описати те що зроблене, для того щоб лікуючий лікар отримав достатньо інформації для вирішення Ваших проблем.

Для того в нашій клініці стоїть один кращих низькопольних апаратів HITACHI ELLITE, який налаштований спеціалістами високого рівня, для того щоб зображення, які він дає нашому лікарю МРТ дозволили йому здійснити справді професійне заключення, що допоможе лікуючому лікарю вирішити вашу проблему зі здоров'ям.

Для того,щоб Ви до нас приїхали з будь-якого міста України на обстеження і вирішили вашу проблему ми залучили кращих спеціалістів з усієї України (Івано-Франківська, Одеси, Харкова, Краматорська). Щоб Ви отримали медичну допомогу найвищого рівня і розповіли про нашу клініку своїм друзям, родичам, сусідам, які можливо також потребують високоякісної медичної допомоги.

Для мешканців міста Луцька від тепер доступна якісна, професійна МРТ діагностика. Адже таке дороговартісне обстеження, як МРТ вимагає не тільки обладнання, а ще й висококласних спеціалістів.

 1. Потрібно розуміти, що діагноз ставлять не апарати, а спеціалісти, які вміють ним користуватись. Саме в медичному центрі "Здорова сім'я" лікарями МРТ є одні з кращих спеціалістів МРТ в Україні, які регулярно переймають досвід за кордоном
 2. Обладнання на якому працюють лікарі в медичному центрі "Здорова сім'я" у Луцьку - HITACHI ELLITE, що дозволяє за доступною ціною дати високоякісне зображення
 3. Обстеження можна пройти в найшвидший термін, а також отримати консультацію висококласних спеціалістів, що довели свою кваліфікацію високоефективним лікуванням, і людяним ставленням до пацієнта
 4. Запис проводиться 24 години на добу на сайті. Обстеження проводяться 12 годин на добу.

 

Медичний центр «Здорова сім’я» - це сучасний діагностичний центр магнітно-резонансної томографії у Луцьку. MRT проводиться в професійному центрі діагностики на найсучаснішому обладнанні - магнітно-резонансному томографі HITACHI AIRIS ІІ, який дозволяє здійснювати високоточні дослідження організму, від вивчення конкретного органу до комплексного обстеження.

Краща діагностика МРТ тепер доступна для мешканців Луцька!

У MRT-центрі «Здорова сім’я» проводяться МРТ-дослідження найвищого рівня складності:

 • МРТ головного мозку
 • МРТ шийного відділу
 • МРТ грудного відділу хребта
 • МРТ органів малого тазу
 • МРТ скелетно-м’язової системи і суглобів
 • МРТ хребта МРТ органів зору
 • МРТ ЛОР-органів

 

Магнітно-резонансна томографія для мешканців міста Луцька та Волинської області від кращих спеціалістів.

У порівнянні з рентгенологічним дослідженням організму і КТ, магнітно резонансна томографія є більш безпечною процедурою, тому що організм пацієнта при МРТ-обстеженні не опромінюється рентгенівськими променями. Для того, щоб зробити МРТ в Луцьку не потрібна спеціальна підготовка.

У ряді випадків, наприклад, при травмах голови та окремих захворюваннях, саме магнітно-резонансна томографія центру «Здорова сім’я» допомагає поставити точний діагноз, визначити постраждалі ділянки головного мозку. А точний діагноз, у свою чергу, стає запорукою успішного лікування.

Наш діагностичний центр МРТ обстеження - саме те місце, де можна недорого (навіть дешево) зробити МРТ дослідження і записатися на МРТ обстеження 24 години на добу. Якщо ж Ви збираєтеся зробити мрт дитині, то наш діагностичний центр проводить магнітно-резонансну томографію дітям починаючи з самого раннього віку.

Наш МРТ центр діагностики допоможе Вам!

Фахівці мрт центру «Здорова сім’я» володіють великим досвідом роботи, уважно стежать за передовими розробками в сфері діагностики, вивчають міжнародний досвід і орієнтуються на провідні світові діагностичні центри. З світової практики ми вибираємо тільки самі ефективні та безпечні розробки, щоб запропонувати нашим клієнтам точне дослідження на найвищому рівні.

Наш центр МРТ знаходиться у м.Луцьк вул. Відродження, 41а