Власникам карток Здорова Сім'ям.Луцьк, просп. Відродження 41 067 384 76 78 (Viber, WhatsApp)

МРТ у Червонограді

Клініка "Здорова сімя" створила особливі умови для мешканців Червонограда. Від тепер на МРТ можна доїхати комфортним автомобілем клінки прямо на обстеження.

Записатись на МРТ обстеження найшвидше прямо тут:

Шукаючи в інтернеті МРТ діагностику Вас напевно турбує вже якась проблема зі здоров'ям, яку Ви намагаєтесь вирішити? Мало того, Ви шукаєте той заклад і лікарів, де це зроблять максимально швидко, якісно і за доступною ціною. Для того ви готові їхати, як і більшість наших пацієнтів за десятки, а то і сотні кілометрів з Ковеля, Луцька, Володимир-Волинського, Червонограда чи Львова. Навіть якщо є МРТ апарати у вашому місті, але все одно ні ви ні інші не задоволені тим, який результат дає дане обстеження. Адже зробити МРТ, це ще не все, потрібно правильно описати те що зроблене, для того щоб лікуючий лікар отримав достатньо інформації для вирішення Ваших проблем.

Для того в нашій клініці стоїть один кращих низькопольних апаратів HITACHI AIRIS 2, який налаштований спеціалістами високого рівня з Індії і Японії, для того щоб зображення, які він дає нашому лікарю МРТ дозволили йому здійснити справді професійне заключення, що допоможе лікуючому лікарю вирішити вашу проблему зі здоров'ям.

Для того,щоб Ви до нас приїхали з будь-якого міста України на обстеження і вирішили вашу проблему ми залучили кращих спеціалістів з усієї України (Івано-Франківська, Одеси, Харкова, Краматорська). Щоб Ви отримали медичну допомогу найвищого рівня і розповіли про нашу клініку своїм друзям, родичам, сусідам, які можливо також потребують високоякісної медичної допомоги.

Для мешканців міста Червонограда від тепер не потрібно їхати поганою дорогою до Львова, чекати довготривалу чергу, а також платити великі гроші, щоб пройти процедуру МРТ-дослідження. Адже у Нововолинську в медичному центрі «Здорова сім’я» можна зробити МРТ обстеження у два рази дешевше, а головне якісніше, тому що там встановлено сучасний МРТ-сканер Hitachi, на якому працюють лікарі всеукраїнського рівня із Харкова та Івано-Франківська! Записатися на МРТ можна прямо на сайті нашої клініки чи за номерами телефонів і пройти обстеження наступного дня.

Медичний центр «Здорова сім’я» - це сучасний діагностичний центр магнітно-резонансної томографії в Нововолинську. MРT проводиться в професійному центрі діагностики на найсучаснішому обладнанні - магнітно-резонансному томографі HITACHI AIRIS ІІ, який дозволяє здійснювати високоточні дослідження організму, від вивчення конкретного органу до комплексного обстеження.

Краща діагностика МРТ тепер доступна для мешканців Червонограда!

У MRT-центрі «Здорова сім’я» проводяться МРТ-дослідження найвищого рівня складності:

  • МРТ головного мозку;
  • МРТ шийного відділу;
  • МРТ грудного відділу хребта;
  • МРТ органів малого тазу;
  • МРТ скелетно-м’язової системи і суглобів;
  • МРТ хребта МРТ органів зору;
  • МРТ ЛОР-органів.

 

Магнітно-резонансна томографія для мешканців міста Червонограда та Львівської області від кращих спеціалістів.

У порівнянні з рентгенологічним дослідженням організму і КТ, магнітно резонансна томографія є більш безпечною процедурою, тому що організм пацієнта при МРТ-обстеженні не опромінюється рентгенівськими променями. Для того, щоб зробити МРТ в Червонограді не потрібна спеціальна підготовка.

У ряді випадків, наприклад, при травмах голови та окремих захворюваннях, саме магнітно-резонансна томографія центру «Здорова сім’я» допомагає поставити точний діагноз, визначити постраждалі ділянки головного мозку. А точний діагноз, у свою чергу, стає запорукою успішного лікування.

Наш діагностичний центр МРТ - саме те місце, де можна недорого (навіть дешево) зробити МРТ дослідження і записатися на МРТ обстеження 24 години на добу. Якщо ж Ви збираєтеся зробити мрт дитині, то наш діагностичний центр проводить магнітно-резонансну томографію дітям починаючи з самого раннього віку.

Наш МРТ центр діагностики допоможе Вам!

Фахівці мрт центру «Здорова сім’я» володіють великим досвідом роботи, уважно стежать за передовими розробками в сфері діагностики, вивчають міжнародний досвід і орієнтуються на провідні світові діагностичні центри. З світової практики ми вибираємо тільки самі ефективні та безпечні розробки, щоб запропонувати нашим клієнтам точне дослідження на найвищому рівні.

Наш центр МРТ знаходиться за адресою: вулиця Луцька 19 б, м. Нововолинськ, Волинської області, що лише в 40 км від м. Червоноград.

Медичний центр «Здорова сім'я»

ЗАПИШИСЬ НА МРТ ОБСТЕЖЕННЯ