Магнітно-резонансна томографія (МРТ)

Магнітно-резонансна томографія (МРТ)

Магнітно - резонансна томографія (МРТ) від 980 грн. в медичному центрі "Здорова сім'я" м. Луцьк

У НАС МОЖНА ДОСЛІДИТИ:

 • - судинна система голови і шиї (досліджуються внутрішньочерепні артерії, вени, венозні синуси, сонні і хребетні артерії на шийному рівні);
 • - головний мозок (включаючи коркові структури мозку, базальні ганглії, гіпофіз, епіфіз, структури орбіт, стан зорових нервів у всіх сегментах, навколоносових пазух);
 • - шия(шийний відділ хребта та органи шиї;
 • - хребет (шийний, грудний, попереково-крижовий відділи;
 • - клубово-крижові з'єднання( для виявлення хвороби Бєхтєрєва); 
 • - суглоби (кульшові, колінний, гомілковостопний, плечовий, ліктьовий, променезап'ястний, дрібні суглоби кисті і стопи);
 • - м'язи, міжм'язова клітковина, сухожилля, зв'язки;
 • - органи малого тазу( виявлення і стадіювання раку прямої кишки, раку сечового міхура, раку простати, раку ендометрію, яйників, шийки матки. Виявлення ендометріозу, диференціювання кіст яйників); 
 • - лімфатичні вузли;

Чому саме ми?

 • - Ми не створюємо черг 
 • - Лікарі, які дають заключення вважаються кращими в Україні 
 • - Доступна ціна
 • - Ми працюємо по всій Україні
 • - В нашій партнерській сітці 18 МРТ апаратів
 • - З нами співпрацюють 3245 лікарі, які довіряють нам 
 • - Наші заклади, за минулий рік, обстежили на МРТ 106560 пацієнтів по всій Україні 

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) - найточніший метод діагностики хвороб внутрішніх органів, центральної нервової системи, м'яких тканин і скелетно-м'язової системи. Причому це обстеження не пов'язане з рентгенівським опроміненням, воно є безпечним і не шкідливим для здоров'я, і може проводитися багаторазово протягом дня, тижня, місяця, року.

Шукаючи в інтернеті МРТ діагностику Вас напевно турбує вже якась проблема зі здоров'ям, яку Ви намагаєтесь вирішити? Мало того, Ви шукаєте той заклад і лікарів, де це зроблять максимально швидко, якісно і за доступною ціною. Для цього Ви готові їхати, як і більшість наших пацієнтів,  за десятки, а то і сотні кілометрів, з Ковеля, Луцька, Володимир-Волинського, Червонограда чи Львова. Навіть якщо є МРТ апарати у Вашому місті, але все одно ні ви, ні інші не задоволені тим, який результат дає дане обстеження. Адже зробити МРТ, це ще не все, потрібно правильно описати те що зроблене, для того , щоб лікуючий лікар отримав достатньо інформації для вирішення Ваших проблем.

Для цього в нашій клініці стоїть один з кращих низькопольних апаратів HITACHI AIRIS 2, який налаштований спеціалістами високого рівня з Індії і Японії, для того щоб зображення, які він дає нашому лікарю МРТ дозволили йому здійснити справді професійне заключення, що допоможе лікуючому лікарю вирішити Вашу проблему зі здоров'ям.

Для того,щоб Ви до нас приїхали з будь-якого міста України на обстеження і вирішили Вашу проблему ми залучили кращих спеціалістів з усієї України (Івано-Франківська, Одеси, Харкова, Краматорська). Щоб Ви отримали медичну допомогу найвищого рівня і розповіли про нашу клініку своїм друзям, родичам, сусідам, які можливо також потребують високоякісної медичної допомоги.

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) дає можливість досконального вивчення анатомічної структури тканин і навіть дозволяє побічно оцінити їх функцію. Отримані цифрові знімки зберігаються і додаються до результатів обстеження на CD-диску. 

 

ДЕ МОЖНА ЗРОБИТИ МРТ НЕ ДОЛАЮЧИ СОТНІ КІЛОМЕТРІВ? 

У Луцьку, в медичному центрі «Здорова сім’я» встановлено сучасний МРТ-сканер Hitachi!

 

Запишіться на прийом за телефонами:

067 384 76 78    |    067 334 75 66

Онлайн запис на процедуру здійснюється 24 години на добу, пройти МРТ можна у вибраний Вами час за прийнятною ціною.

Оператор зв'яжеться з Вами для підтвердження запису.

Якщо Ви задумались, де можна зробити МРТ терміново, якісно і недорого, приходьте в медичний центр «Здорова сім’я».

ЧОМУ ВАРТО ОБСТЕЖУВАТИСЬ У НАС?

 • - Персонал є нашою головною перевагою. Діагнозам встановленим нашими лікарями варто довіряти, адже це одні з кращих спеціалістів МРТ України. 
 • - Обладнання, яке ми використовуємо Hitachi AIRIS, вироблений в Японії. Що дає високоякісні зображення і дозволяє поставити точний діагноз.
 • - Ціни на обстеження доступні кожному. Адже ми ставимо собі за головне, здійснювати якісні обстеження за доступною ціною.
 • - У нас можна записатись 24 години на добу і відповідно цим ми унеможливлюємо довготривалі черги на обстеження.
 • - Після обстеження пацієнт може отримати кваліфіковану консультацію з приводу своєї проблеми у наших спеціалістів прямо на місці.

Магнітно-резонансну томографію (МРТ) можна пройти не долаючи великі відстані (у Нововолинську за адресою вул.Луцька 19-б). Медичний центр «Здорова сім’я» запрошує пацієнтів з Нововолинська, Володимир-Волинського, Іванич, Ковеля, Луцька, інших міст Волинської області, Червонограда, Сокаля, Львова та Львівської області пройти обстеження на відкритому магнітно-резонансному томографі Hitachi AIRIS Vento.

ЧИМ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ КТ ВІД МРТ?

На перший погляд може здатися, що КТ та МРТ — практично одне і те ж. Що це,, так би мовити, альтернативні варіанти. Ці методи діагностики різні, хоча певна схожість між ними все ж є: Обидві абревіатури приховують за буквою Т одне і те ж слово — томографія. Принцип томографії (і в тому, і в іншому випадку) складається в пошаровому скануванні органу з подальшим виведенням зображення на комп’ютерний монітор. Для проведення томографії пацієнт зручно розташовується на столі-транспортері. Скануючий пристрій являє собою тунель, в якому повинна виявитися досліджувана частина тіла. Але при КТ в такому тунелі знаходиться тільки сканована область, обладнання для МРТ — велика камера, в якій пацієнт ховається практично повністю. Що вибрати, КТ або МРТ? Незважаючи на згадану ідентичність процедур КТ та МРТ, за принципом дії це зовсім різні дослідження. Комп’ютерна томографія (КТ) заснована на використанні рентгенівського випромінювання і здійснює у 15 разів більше опромінення ніж звичайна рентгенографія. Магнітно-резонансна томографія (МРТ) — на постійному і пульсуючому магнітних полях і є абсолютно нешкідливою. Розмова про те, який метод дослідження краще, не має сенсу з тієї причини, що це РІЗНІ методи, які повинні використовуватися в різних ситуаціях. Для кожного з них є свої показання та протипоказання, кожен з них виявляється інформативний, якщо призначений відповідно області дослідження. Звичайно, КТ та МРТ мають області перетину, а іноді, в складних діагностичних випадках, необхідно використовувати відразу обидва види томографії. Показання до проведення КТ або МРТ При виборі КТ або МРТ для діагностичного дослідження лікар повинен врахувати не тільки тип тканин, які будуть піддаватися скануванню, а й стан здоров’я пацієнта, а також наявність факторів, які можуть стати перешкодою для проведення томографії. При вивченні органів, глибоко прихованих під кістковими тканинами, а також органів з високим вмістом рідини призначається МРТ. МРТ — високоінформативний метод діагностики стану спинного і головного мозку, органів малого таза, суглобів і міжхребцевих дисків. Тому магнітно-резонансна томографія є стандартом діагностики для вище перерахованих органів, згідно рекомендацій Міністерства Охорони Здоров’я України. КТ, яка спирається на рентгенівське дослідження, неприпустима для частого використання, протипоказана при вагітності і не рекомендується для дітей. Цей метод високо інформативний і доцільний при обстеженні органів грудної клітки і живота, а також у перші години при травмах черепа.

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА МРТ?

У більшості випадків, щоб пройти магнітно-резонансну томографію спеціальної підготовки організму не потрібно. Пацієнт вкладається на стіл томографа і нерухомо знаходиться на ньому під час проведення томографії. Саме дослідження не викликає будь-яких неприємних відчуттів, абсолютно безболісне. Протягом усього дослідження в руці пацієнта знаходиться сигнальний пристрій, що забезпечує можливість термінового виклику медперсоналу. Крім того, можливий контроль пульсу пацієнта і ЕКГ під час МРТ, які використовуються для специфічних досліджень або в якості моніторингу. Тривалість процедури - від 10-15 до 40-50 хвилин, в залежності від досліджуваної області.

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО МАГНІТНО-РЕЗОНАНСНОЇ ТОМОГРАФІЇ

абсолютні:

 • - електронні або феромагнітні імплантати середнього вуха;
 • - встановлений кардіостимулятор, оскільки зміни магнітного поля під час дослідження, можуть імітувати серцевий ритм. За винятком кардіостимуляторів з функцією тимчасового відключення на період проведення МРТ, а також сучасних кардіостимуляторів без феромагнітних елементів.

 

відносні:

(в т.ч. залежні від сили магнітного поля томографа):

 • - металеві імплантати, феромагнітні осколки;
 • - наявність внутрішньосудинних стентів;
 • - кровоспинні кліпси судин головного мозку;
 • - наявність ендопротезів і стабілізуючих систем з феромагнітних сплавів;
 • - неферомагнітними імплантати внутрішнього вуха;
 • - наявність соматичних захворювань в стадії декомпенсації, в т.ч. декомпенсована серцева недостатність;
 • - нервові стимулятори;
 • - інсулінові насоси;
 • - 1-й триместр вагітності (оскільки на даний момент зібрано недостатньо доказів відсутності тератогенного ефекту магнітного поля, однак в ситуації вибору МРТ переважніше рентгенологічного дослідження та комп'ютерної томографії);
 • - обмеження по вазі - дослідження можливо для пацієнтів з масою тіла до 120кг. 

ЩО ВИДАЄТЬСЯ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ?

CD диск, плівка  та заключення лікаря-рентгенолога.

ЧЕРЕЗ СКІЛЬКИ ВИДАЄТЬСЯ РЕЗУЛЬТАТ?

Зазвичай, заключення видається через 2-3 години після обстеження, в окремих випадках, в залежності від складності - до 24х годин.