Власникам карток Здорова Сім'ям.Луцьк, просп. Відродження 41 067 334 73 32 (Viber, WhatsApp)

Дізнайтесь про унікальне лікування суглобів PRP клітинами Луцьк

Унікальне лікування захворювань суглобів PRP клітинами.

Після того, як ми почали лікувати пацієнтів з артрозом саме методикою ПРП, до нас почали їхати пацієнти з артрозом суглобів зі Львова, Червонограда, Тернополя, Рівного, Хмельницького та інших міст Українию. І ми розповімо Вам чому вони їдуть лікуватись саме до нас.

ЩО ТАКЕ ПЛАЗМА ЗБАГАЧЕНА ТРОМБОЦИТАМИ (PRP)?

PRP (Platelet-Rich Plasma - плазма збагачена тромбоцитами) складається з тромбоцитів і плазми. Тромбоцити містять альфа-гранули, які тільки при достатньо високій концентрації (більше 1 млн / мкл) виділяють фактори росту.

   Найбільш важливі з факторів росту:

- тромбоцитарний фактор росту (PDGF-aa, PDGF-bb, PDGF-ab)

- трансформуючий фактор росту (TGF-бета 1 і TGF-бета 2)

- фактор росту ендотелію судин (VEGF)

- фактор росту епітелію (EGF)

ЧИ БЕЗПЕЧНА  PRP?

PRP проводиться з невеликої кількості (20 мл.) Вашої крові під контролем лікаря. Завдяки тому, що PRP отримують з Вашої власної крові, її застосування зводить до нуля ризик зараження і робить її використання в лікуванні абсолютно безпечним і гіпоалергенним для Вас.

ЧИ ПІДХОДИТЬ ВАМ ЦЕ ЛІКУВАННЯ?

PRP використовується вже більше десятиліття.

Останні дослідження показали, що застосування плазми, збагаченої тромбоцитами може допомогти швидкій реабілітації при таких захворюваннях і травмах, як:

- артоз суглобів (колінний, кульшовий, гомілково-ступний, ліктевий, плечовий, променевозап'ястний, суглобів кисті, стопи і пальців)

- остеохондроз хребта (грижі, протрузії, екструзії, спондилолістез)

- псевдоартроз

- перелом

- розрив м'язів і сухожиль(при неповному розриві)

- довгозаживаючі рани

- трохантерит

- «тенісний» лікоть

- підошовний фасциїт

- тендіноз надколінної чашечки

- тендіноз ахіллового сухожилля

- тендіноз біцепса

- тендіноз трицепса

- тендіноз чотириголового м'яза

- тендіноз підколінного сухожилля

- частковий розрив ротаторної манжети плечового суглоба

- тендіноз ротаторної манжети

- ертельний бурсит

- біль в меніску

- пошкодження передньої хрестоподібної зв'язки.

У ЧОМУ Ж «ЦІЛЮЩА СИЛА» PRP ТЕРАПІЇ?

 Принцип простий, як і все геніальне. В технології використовується відновлювальний потенціал власної крові людини, посилений в десятки разів за допомогою нескладної технології отримання плазми. Раніше більша увага приділялася механічним ефектам пошкодження і загоєння. Що стосується біології відновлення тканин, то змоделювати її неможливо і тут ніхто не впорається краще, ніж сам організм, а технологія лише допомагає посилити і направити цей цілющий ефект.

Для отримання PRP маси у людини беруть близько 20 мл крові, центрифугують  (при цьому відбувається відділення тромбоцитів, еритроцитів і плазми крові) і відбирають фракцію крові, в якої тепер зміст тромбоцитів підвищено в 5 разів і більше (при використанні запатентованих автоматичних систем), і вводять в місце пошкодження.

Тромбоцити - це природне джерело факторів росту, які залучають до місця пошкодження інші клітини, головним чином стовбурні ( «молоді» ще неспеціалізовані клітини, з яких можуть утворитися будь-які інші клітини - м'язові, кісткові, хрящові). А далі починається процес відновлення - поділ клітин, синтез колагену і еластину, відновлення хряща, зростання кровоносних судин, утворення м'яких тканин, відновлення м'язової і кісткової тканин. Лікарі  відзначають, що використання PRP особливо добре сприяє швидкому відновленню зв'язок і сухожиль, адже в організмі поряд з ними проходить мало кровоносних судин, а значить і загоєння зазвичай проходить дуже повільно. Ось тут на допомогу і приходить плазма - «коктейль чинників зростання», введена в місце пошкодження.

Вводячи PRP в місце пошкодження, ми збільшуємо всі відновні сили організму, а підвищена, після обробки на центрифузі, кількість тромбоцитів підсилює цей ефект в 5-10 разів. За словами професора Monaco, використання PRP дозволяє скоротити час відновлення для свіжих травм на 50 і більше відсотків.

При цьому процедура є абсолютно безпечною, адже використовується лише ВЛАСНА  кров пацієнта, виключається можливість виникнення алергічних реакцій. Сама ж процедура займає не більше години, тобто є ефективною, простою, швидкою та безпечною для пацієнта. Скорочення періоду відновлення після травми означає зменшення втраченого часу. Крім того, для деяких травм PRP може замінити ін'єкції кортизону (гормону), які можуть стати шкідливі з плином часу, а також знизити необхідність хірургічних втручань. Хірургічні втручання надовго виводять спортсмена з ладу і вартують на порядок дорожче, ніж терапія за допомогою PRP.

Крім швидкого відновлення, що дозволяє проводити реабілітацію, не виходячи з спортивного режиму, у PRP є й інша цільова група - хронічні травми (лікоть тенісиста, коліно у спортсменів, які займаються стрибками). Хронічні травми призводять до зниження спортивних показників, зменшення часу тренувань.

PRP-терапія прекрасно поєднується з традиційними методами лікування травм, такими як використання протизапальних препаратів, фізіотерапія, масаж, зміна навантажень і підбір спеціальних вправ, адаптивно-фізична реабілітація.

ЯКІ РИЗИКИ І ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ PRP?

Побічні ефекти рідкісні, проте можливі. Одним з побічних ефектів ін’єкції PRP є збільшення запалення і болю через декілька годин після ін’єкції. Але таке ускладнення не вимагає яких-небудь дій, це нормальна реакція на введення.

Ін’єкції PRP не рекомендується:
- особам з порушенням згортання крові
- особам, які приймають антикоагулянти
- під час активних інфекцій
- під час вагітності.

Закінчив Тернопільську Державну медичну академію ім. І. Я. Горбачевського, під час навчання оволодів технікою лікувального масажу, і мануальної терапії на базі кафедри спортивної медицини і реабілітології. Інтернатуру за спеціальністю ортопедія і травматологія проходив на базі Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, яку закінчив у 2005 році і отримав сертифікат спеціаліста з ортопедії та травматології.

З 2005 року працює лікарем ортопедом-травматологом. Неодноразово приймав участь в міжнародних, всеукраїнських конференціях і симпозіумах. В 2006 році додатково пройшов спеціалізацію з комбустіології(лікування опіків) і пластичної хірургії, В 2008 році ─ курси з дитячої ортопедії та травматології (з 2008 по 2013 працював міським дитячим ортопедом). В 2014 році пройшов курси з ударно хвильової терапії. Сфера інтересів Романа Богдановича, це успішне лікування хворих з ортопедичними проблемами, і лікування артрозу суглобів. Один з найуспішніших травматологів в Україні, по впровадження PRP терапії у хворих з артрозом суглобів. Один з небагатьох у цілій Україні, хто проводить цю процедуру під контролем УЗД. У клініці "Здорова сім'я" активно допомагає хворим з:

  • п'ятковою шпорою;
  • болем у лікті (епікондиліт, додаткові утвори);
  • болем в коліні;
  • болем в плечі;
  • проблемами в суглобах у дітей;
  • деформація першого пальця на стопі;
  • плоскостопість.