Лікування варикозу вен на ногах

Лікування варикозу вен на ногах у Луцьку

Ми використовуємо унікальну технологію лікування варикозу(гемодинамічну корекцію CHIVA), яка не має аналогів. Наш провідний хірург Крижановський Сергій Анатолійович стажувався в одних з кращих флебологів із Франції і Італії.

Ви хочете дізнатися більше про можливості сучасного і ефективного лікування варикозної хвороби вен на ногах? Тоді дочитайте інформацію до кінця

Простій людині, не лікарю, важко визначити, як краще лікувати варикоз вен на ногах. Ми не видаляємо вени, не палимо їх лазером, і не робимо інші травматичні процедури, що руйнують вени. Ми використовуємо гемодинамічну корекцію CHIVA, що є самою передовою технологією в світі на даний час у лікування варикозної хвороби вен на ногах. Адже Бог створив вени не для того щоб їх видаляти чи палити лазером, а для того, щоб вони виконували якусь функцію. Але для того, щоб ви зрозуміли чому ми використовуємо гемодинамічну корекцію CHIVA, а не руйнуємо, чи видаляємо вени, ми охарактеризуємо кожну з методик, які зараз найчастіше використовуються. 


Телефонуйте за номерами, вказаними нижче або скористайтесь онлайн-формою і ми вирішимо Вашу проблему:

+38 (063) 0574209

+38 (067) 3847678

Що таке гемодинамічна корекція CHIVA?

Це французька абревіатура, яка означає: корекція венозного кровотоку без видалення, наркозу і без лежання в лікарні

Гемодинамічна корекція CHIVA

Дана методика вважається найсучаснішою і найефективнішою, адже передбачає не видалення вен, а моделювання венозного кровотоку. Під контролем УЗД хірург знаходить неспроможні вени і унеможливлює застій крові в них. Ця методика є мало травматична і проводиться під місцевим знеболенням, що дозволяє хворому одразу після втручання встати,  піти додому і радіти повсякденному життю. А так-як вени не забираються, то причини відновлення варикозної хвороби практично немає. 

В клініці «Здорова сім'я» об'єднані потужна діагностична база (магнітно-резонансна томографія, УЗД-діагностика, клінічна лабораторна діагностика) з командою хірургів і унікально обладнаним операційним блоком, і дозволяє хірургам виконувати якісно свою роботу.

Венектомія (видалення вен)

Методика передбачає видалення розширених, що мають неспроможні клапани вен через окремі розрізи. Методика хороша тим, що при правильному виконанні операції наступає швидкий ефект і варикозно розширених вен немає. Тривалість ефекту після операції досить довготривалий від п'яти до десяти років. Але потім розвивається рецидив, тобто відновлення варикозної хвороби. Адже потрібно розуміти, що Бог створив вени не для того, щоб їх видаляти, а вони виконують функцію каналізації, і як річки сходяться одна в одну. І якщо ми забираємо одні вени, кров відтікає по інших, на багато слабших і з слабшими клапанами. Тому і виникає рецидив.  Також мінусами даної методики є травматичність і загальне, або спінальне знеболення, що не дає можливості людині довготривалий час насолоджуватись повсякденним життям. 


Лазерна куагуляція вен

Цей метод малоінвазивний і не проводиться під загальним знеболенням. Тому хворий швидко повертається до роботи. Також методика дає хороший миттєвий косметичний ефект. Але лазерне лікування має свої підводні камені. Зокрема швидке відновлення варикозних вен. Адже лазер провокує швидкий ріст додаткових вен і через рік, максимум два починається рецидивування. Також методика є доволі дорого вартісною, що не дає доступу усім пацієнтам до даного методу.


Склеротерапія

Дана методика полягає у введення склерозуючої речовини в вену. Методика малоінвазивна, дуже схожа до лазерної коагуляції, тому суть і ефект від них схожий. Методика більш розповсюджена для лікування ретикулярного варикозу (розширення внутрішкірних вен).

Кожному пацієнту ми надаємо найбільш підходящу для нього технологію хірургічного втручання. У нашій клініці ми широко використовуємо технології, спрямовані на досягнення найкращих косметичних результатів. 

Наша команда хірургів не стоїть на місці, активно співпрацюючи з провідними центрами хірургії в Європі. Ми перші в Україні сертифіковано виконуємо втручання методом CHIVA. 

Проконсультуватись з приводу лікування вен можна в Крижановського Сергія Анатолійовича у:

Клініці Bodro Clinic м.Нововолинськ Волинська обл.

Клініці "Боголюби" м.Луцьк Волинська обл.

"Міжнародній Інноваційній Клініці" м.Павлоград Дніпропетровська обл.