Власникам карток Здорова Сім'я м.Нововолинськ, вул.Луцька 19-Б     067 384 76 78 (Viber, WhatsApp)

Лігування внутрішнього геморою латексними кільцями

Успішне виліковування геморою латексними кільцями

 

Що таке лікування внутрішнього геморою латексними кільцями?

Лікування внутрішніх гемороїдальних вузлів дозволяє позбавити внутрішні гемороїдальні вузли кровотоку в середині, що дозволяє позбавити застою крові в ньому. Через декілька днів після накладання латексного кільця вузол безболісно відпадає.

Записатись до проктолога можна прямо тут:

 

Накладення кілець на гемороїдальні вузли підходить пацієнтам, у яких виявлений геморой на ранніх стадіях. Всього 10-15 хвилин і незабаром ви зможете забути про настільки делікатну проблему. Лікар детально розповість вам, коли і як відпадають гемороїдальні вузли після процедури, яка потрібна підготовка.

Обов'язковим перед процедурою є проведення ректороманоскопії(обстеження прямої кишки), за для уникнення ризиків і ускладнень перед процедурою.

Латексне лігування внутрішніх гемороїдальних вузлів не вимагає тривалого одужання. Протягом години хворий знаходиться під наглядом. При наявності позитивного висновку він може покинути стіни клініки. В перші дні після операції у прооперованого можуть виникати відчуття присутності стороннього тіла в анусі.

Іноді присутній легкий больовий синдром. Його можна швидко усунути за допомогою знеболюючих засобів, призначених лікарем. 

Медичний центр "Здорова Сім'я"

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ У ЛІКАРЯ