Лігування внутрішнього геморою латексними кільцями

Успішне виліковування геморою латексними кільцями

 

Що таке лікування внутрішнього геморою латексними кільцями?

Лікування внутрішніх гемороїдальних вузлів дозволяє позбавити внутрішні гемороїдальні вузли кровотоку в середині, що дозволяє позбавити застою крові в ньому. Через декілька днів після накладання латексного кільця вузол безболісно відпадає.

 

Накладення кілець на гемороїдальні вузли підходить пацієнтам, у яких виявлений геморой на ранніх стадіях. Всього 10-15 хвилин і незабаром ви зможете забути про настільки делікатну проблему. Лікар детально розповість вам, коли і як відпадають гемороїдальні вузли після процедури, яка потрібна підготовка.

Обов'язковим перед процедурою є проведення ректороманоскопії(обстеження прямої кишки), за для уникнення ризиків і ускладнень перед процедурою.

Латексне лігування внутрішніх гемороїдальних вузлів не вимагає тривалого одужання. Протягом години хворий знаходиться під наглядом. При наявності позитивного висновку він може покинути стіни клініки. В перші дні після операції у прооперованого можуть виникати відчуття присутності стороннього тіла в анусі.

Іноді присутній легкий больовий синдром. Його можна швидко усунути за допомогою знеболюючих засобів, призначених лікарем.