Власникам карток Здорова Сім'я м.Нововолинськ, вул.Луцька 19-Б     067 384 76 78 (Viber, WhatsApp)

Шугарінг (цукрова епіляція) підходить навіть для самої чутливої шкіри, натуральна, повністю безпечна.

На сьогоднішній день ефективним і швидким способом видалення волосяного покриву є шугарінг. Медичний центр «Здорова сім’я» пропонує процедуру шугарінгу в Нововолинську.

Ще в давнину представниці прекрасної статі приділяли особливу увагу гладкій і ніжній шкірі. Цукрова епіляція застосовувалася до нашої ери, наприклад, в Давньому Єгипті. Депіляція цукром існує вже кілька тисяч років, але рецепт і спосіб застосування практично не змінилися.

Шугарінг поєднав у собі секрети гладкої шкіри, що прийшли з глибини століть, і новітні препарати, які дозволяють зробити процедуру комфортною. Приголомшливі результати оцінили тисячі жінок.

Яка ж причина вростання волосся?

Як проводиться цукрова епіляція?

Завдяки своїй простоті і результативності процедура затребувана серед представниць прекрасної статі. Шугарінг - це видалення волосків за допомогою цукрової пасти, що нагадує за своєю консистенцією мед або густу карамель.

Виконують процедуру, як правило, в спеціалізованих закладах. Спеціаліст наносить на шкіру засіб, після чого склад видаляється різким рухом у напрямку росту волосся. Шугарінг завершується видаленням засобу за допомогою спеціального зволожуючого лосьйону, який володіє живильними та заспокійливими властивостями. Він дозволяє уникнути подразнень і почервоніння.

Цукрова епіляція - не єдиний метод видалення волосяного покриву. Зовсім недавно одним з найпопулярніших способів була звичайна бритва, яка відрізняється дешевизною і простотою використання. Однак процедура травмонебезпечна в таких чутливих місцях, як зона бікіні. Не меншою популярністю користується депіляція. Варто відзначити, що результат зберігається на невеликий час. Шугарінг дозволяє зберегти гладку шкіру більш, ніж на кілька тижнів. Процедура схожа з епіляцією воском, але відрізняється більшою ефективністю.

Переваги шугарінгу:

  • - ефект на 3 тижні;
  • - інтимна епіляція дає можливість видаляти навіть короткі волоски;
  • - волоски стоншуються і сповільнюється їх ріст;
  • - майже безболісна і не викликає подразнення;
  • - одночасно ізвидаленням волосся забезпечує легкий пілінг із зніманням ороговілих клітин,роблячи шкіру свіжою і гладкою;
  • - повністю виключає проблему вростаючого волосся.

 

 Цукрова епіляція чудово підходить для зони бікіні, пахв, рук, ніг,обличчя.

Подаруй  собі ідеально гладку шкіру!

Медичний центр "Здорова Сім'я"

ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ
This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.