Власникам карток Здорова Сім'я м.Нововолинськ, вул.Луцька 19-Б     067 384 76 78 (Viber, WhatsApp)

Пілінг – (від англійського слова to peel – чистити) косметична процедура, за допомогою якої відбувається відлущення верхніх шарів епідермісу, яке супроводжується стимуляцією процесів регенерації шкіри, що в поєднанні покращує естетичний стан шкіри. У результаті пілінга покращується колір і текстура шкіри, звужуються пори, шкіра стає більш зволоженою і пружною, зменшуються зморшки, тобто шкіра виглядає більш свіжою і молодою.

Записатись на пілінг можна прямо тут:

Гладенька, пружна і шовковиста шкіра – ці прекрасні якості  властиві молодій і здоровій шкірі, є давнім ідеалом краси і мрією кожної жінки. Підтримка шкіри у такому стані забезпечується постійно перебігаючими у ній процесам відлущення відмерлих і пошкоджених клітин та синтезу нових елементів. На жаль, з віком фізіологічні процеси відновлення шкіри значно сповільнюються, що призводить до появи вікових косметичних дефектів, які  можуть з’явитися і в більш молодому віці, що пов’язано з пошкоджуючою дією на шкіру ультрафіолетових променів, теперішньою екологією. Найбільш ефективною косметологічною процедурою, направленою на боротьбу зі старінням є пілінг.

Медичний центр «Здорова сім’я» в Нововолинську надає повний комплекс лікувальної косметології, в т.ч. пілінг.

Мета пілінгу.

Метою пілінгу є очищення шкіри, вирівнювання її поверхні. Крім того, при видаленні шару старих клітин на поверхні з’являються молоді, насичені вологою, і шкіра набуває більш свіжий вигляд.

Оскільки пілінг дозволяє максимально ефективно очистити шкіру від забруднень і макіяжу, багато косметологів починають будь-який косметичний комплекс з процедури пілінгу.

Види пілінгу.

Пілінг здійснюють різними методами: за допомогою ультразвуку, шляхом механічної дермабразії, з використанням лазерів, ферментів, кислот і т.д.

Використання кислот - суть хімічного пілінгу. На відміну від інших методів хімічний пілінг є найбільш простим і не вимагає дорогого устаткування.

Піллінги залежно від рівня проникнення і впливу кислот розрізняють на поверхневий, середній і глибокий хімічний пілінг.

Поверхневий хімічний пілінг призводить до ексфоліації поверхневих шарів епідермісу або повністю епідермісу аж до шару дерми.

Середній хімічний пілінг призводить до запрограмованому хімічного опіку з наступним відшаруванням епідермісу і дерми аж до верхнього відділу сітчастого шару.

Глибокий хімічний пілінг роблять з використанням речовин, що містять фенол і в ряді випадків кротоновое масло; при цьому відбувається максимальна деструкція аж до середини сітчастого шару дерми. За допомогою фенолового пілінгу усувають втягнуті і атрофічні рубці, розгладжують глибокі зморшки на обличчі. Поверхня шкіри стає туго натягнутою, тобто спостерігається ефект підтяжки шкіри обличчя, який може зберігатися протягом 5 - 8 років.

Вельми корисний і ефективний пілінг (як механічний, так і хімічний) при жирній проблемній шкірі з явищами себореї.

Хімічний пілінг офіційно прийнятий провідними дерматологами світу, як одна з основних процедур в лікуванні пацієнтів з висипом.
Пілінги можна проводити пацієнтам підліткового віку. Тип пілінгу вибирається залежно від особливостей шкіри.

Медичний центр "Здорова Сім'я"

ЗАПИТАЙ У ЛІКАРЯ
This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.