Власникам карток Здорова Сім'я м.Нововолинськ, вул.Луцька 19-Б     067 384 76 78 (Viber, WhatsApp)

Записатись до косметолога можна прямо тут:

Масаж обличчя - необхідна частина косметичного догляду за шкірою. Він сприяє покращенню кровообігу і нормалізації обміну речовин, полегшує виділення продуктів обміну, тобто, масаж допомагає шкірі дихати, і тим самим протидіє застою крові, зміцнює тканину і м'язи, довше зберігає шкіру гладкою, молодою і еластичною.

Ефективніше і надійніше скористатися послугами професіонала. Він виконає процедуру якісно, і грамотно, адже при масажі обличчя велику роль відіграють багато факторів: правильні рухи, тип і стан вашої шкіри, засіб, який використовується при масажі та тривалість сеансу.

Класичний массаж обличчя виконується з різноманітними погладжуваннями і розтираннями. Для нього зазвичай використовують крем або масажне масло. Такий масаж буде дуже корисним, якщо: м'язи обличчя втратили тонус, шкіра зневоднена, якщо є рубці, зморшки, та й просто хочеться виглядати краще.

Пластифікуючий — ідеально підходить для жінок у віці від тридцяти років. Вирішується проблема з обвислій і з тонкою шкірою з дрібними мімічними зморшками. Шкіра набуває свіжість, практично зникають зморшки, пропадають набряки і поліпшується овал обличчя.

Масаж по «Жаке» — суть процедури полягає в пощипуванні шкіри великим і вказівним пальцями. Триває процедура десять хвилин. Для більш ефективного результату рекомендується проробити не менше десяти сеансів. Процедура значно прискорює обмінні процеси, впливає на глибокий і поверхневий шар шкіри.

Масаж голови - процедура, в якій має потребу кожна людина. Крім того, що викликає позитивні емоції, він:

·         відновлює кровообіг шкіри голови;

·         допомагає волоссю набути здорового вигляду і блиску;

·         шкіра очищається від рогових лусок епідермісу, а разом з ними - від пилу і мікробів;

·         покращується секреторна функція потових і сальних залоз.

Медичний центр "Здорова Сім'я"

ЗАПИТАЙ У ЛІКАРЯ
This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.