Власникам карток Здорова Сім'я м.Нововолинськ, вул.Луцька 19-Б     067 384 76 78 (Viber, WhatsApp)

Чистка обличчя(чистка лица, омоложение лица) — перший крок для приведення шкіри в порядок

Записатись на чистку обличчя можна прямо тут:
Всі ми мріємо про ідеальну шкірі. Але, що не було б дано нам природою, чистка шкіри обличчя є обов'язковою процедурою догляду за собою. Вона дозволяє позбавитися від ороговілих шкірних частинок, мертвих клітин, що перешкоджають проникненню корисних речовин, очищає поверхню обличчя від шкірного сала і вуличного пилу. Крім того, косметичне чищення обличчя стимулює кровообіг і покращує вентиляцію шкіри, що значно скорочує кількість нових вугрів і комедонів. При безпроблемній або сухій шкірі чистку рекомендують проводити раз на місяць, при жирній — раз в один-два тижні.

Виглядати на кілька років молодшою бажає кожна жінка. Але часто, дивлячись у дзеркало, замість сяючої краси ми бачимо втому і виснаженість. Зробити чистку обличчя — перший крок для приведення шкіри в порядок.

Звичайно, чистка не вирішує всіх проблем і шкіра знову буде забруднюватися, якщо за нею не доглядати. 80% усіх проблем зі шкірою повинен вирішувати правильний домашній догляд. Та, щоб не розгубитися у великому виборі продукції і не стати жертвою реклами, слід звернутися до фахівця. Лікар, залежно від проблеми, підбирає домашній догляд і веде огляд та результат призначеного. Проте, з «брудною» шкірою жодний засіб не дасть належного результату.

В медичному центрі « Здорова сім’я» проводиться механічна , ультразвукова і комбінована чистки обличчя 

 

Медичний центр "Здорова Сім'я"

ЗАПИТАЙ У ЛІКАРЯ
This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.