Власникам карток Здорова Сім'я м.Нововолинськ, вул.Луцька 19-Б     067 384 76 78 (Viber, WhatsApp)

Записатись до косметолога можна прямо тут:

Кожна жінка мріє, якомога довше зберегти свою красу. Усім хочеться, щоб шкіра залишалась такою, як в молоді роки – пружною, гладкою, без зморшок.Та хоч і дія часу невблаганна, та за допомогою сучасних досягнень естетичної медицини цілком реально зменшити і усунути появу ознак старіння. Саме тому ми пропонуємо Вам скористатись однією з найбільш популярних методик естетичної медицини – біоревіталізацією.

Біоревіталізація («біоживлення»)– це система введення за допомогою спеціальних технік гіалуронової кислоти в проблемні зони шкіри обличчя, шиї, декольте і тіла. Після процедури в шкірі запускаються процеси стимуляції вироблення власних білків еластину і колагену, а також власної гіалуронової кислоти, які і являються каркасом для шкіри. Цей каркас захищає шкіру від втрати вологи, появи зморшок та дії вільних радикалів, що сповільнює процеси старіння шкіри, відновлює тонус, еластичність і колір шкіри.

Введення препарату проходить практично безболісно, так як спочатку на шкіру наноситься обезболюючий крем. Сліди від уколів проходять на наступний день.

Ефект омолодження наступає після другої процедури.

Після введення біогеля Ви можете продовжувати доглядати за шкірою, робити косметологічні процедури. Обмеженнями є лише теплові процедури (сауна, баня, солярій) та вживання спиртних напоїв.

Медичний центр "Здорова Сім'я"

ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ
This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.