Власникам карток Здорова Сім'я м.Нововолинськ, вул.Луцька 19-Б     067 384 76 78 (Viber, WhatsApp)

Медична косметологія Нововолинськ

 

Косметолог - лікар, спеціалізацією якого є лікування та профілактика різних шкірних захворювань і усунення естетичних дефектів. Косметолог медичного цетрну "Здорова сім'я", що у Нововолинську допоможе людям, у яких є вугрі та її наслідки, рубці і розтяжки на тілі після пологів або сильного зміни обсягів тіла, пігментні плями, зморшки, папіломи і бородавки, темні кола або набряклість під очима, зайвий волосяний покрив, висока пітливість, в'ялість шкіри. 

Крім того, косметолог допомагає скорегувати вікові зміни шкіри: позбавить Вас від зморшок, поверне шкірі тонус. При правильному догляді відновлюється здоров'я волосся і нігтів, а також запобігається старіння шкіри.

Сучасна медична косметологія зберігає молодість, красу і здоров'я Вашої шкіри, бореться з дефектами: рубцями, шкірної пігментацією, висипом вугрів і її наслідками.

Найбільш поширені процедури, які проводить наш лікар-косметолог: альгінантні маски, броссаж обличчя, чистка обличчя, мікротокова терапія, пілінг, шугарінг, воскова депіляція, програма догляду за шкірою підлітків, мікродермобразія, мезотерапія, біоревіталізація, видалення папілом і бородавок, масаж обличчя.

Проте варто врахувати, що не будь-які послуги косметолога підходять абсолютно всім. Наприклад, лазерна епіляція протипоказана на пізніх термінах вагітності, людям із злоякісними новоутвореннями, шкірним герпесом. Хімічний пілінг не варто проводити під час прийому антибіотиків, при онкології, можливих алергічних реакціях на компоненти використовуваних препаратів.

Говорячи простіше, усі косметологічні процедури треба проводити під наглядом досвідченого лікаря-косметолога. Це дозволить отримати не тільки бажаний результат, але й уникнути можливих негативних наслідків косметичних процедур.

Бути красивою легко, важко лише виглядати красивою

Френк О'Хара

Медичний центр "Здорова Сім'я"

ЗАПИШИСЬ ДО КОСМЕТОЛОГА
This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.