Власникам карток Здорова Сім'ям.Луцьк, просп. Відродження 41 067 334 73 32 (Viber, WhatsApp)

Коли потрібно робити МРТ колінного суглобу?

МРТ колінного суглоба(мрт коленного сустава) дає можливість отримати детальні зображення структур всередині колінного суглоба під різними кутами, в тому числі кісткового мозку, хрящів, менісків, сухожиль, зв'язок, синовіальних сумок м'язів і кровоносних судин.
Зміни саме в цих структурах, або мяких тканинах є причиною болю в колінному суглобі. І тому рентгенівські обстеження такі як рентгенівські знімки і комп'ютерна томографія не ефективні у виявленні причин болю в суглобах, і достатньо шкідлива своїм опроміненням. УЗД суглобів дає достатньо багато інформації для лікаря, але хрестовидних звязок, наприклад не видно на УЗД. І відповідно при підозрі на їх пошкодження ефективним методом діагностики є лише МРТ.
Магнітно-резонансна томографія колінного суглоба ефективна у виявленні пошкодження менісків, хрестовидних і бокових(колатеральних) звязок у футболістів. МРТ дає могливість виявити причини болю при деформуючому артрозі. Також цей метод ефективний у виявленні хондромних тіл(суглобових мишей). Дуже добре видно синовіальну оболонку і її сумки, що є однією з найчастіших проявів захворювань колінного суглобу. 

А для розумного ортопеда, МРТ часто є останньою інстанцією у виборі метода лікування, і прийнятті рішення в здійсненні операції. І лише після того, як наш лікар МРТ написав заключення, в якому вказав структуру, яка пошкоджена чи має ознаки запалення, лікар ортопед-травматолог призначає протизапальні засоби, унікальну по своїй дії текар-терапію чи ударно-хвильову терапію.

Записатись на МРТ колінного суглобу можна прямо тут: