Кардіологія у Луцьку

Якщо Ви дивитесь цю сторінку, значить шукаєте кардіолога. Ми прекрасно розуміємо, що Ви шукаєте не просто людину в білому халаті, а того лікаря-кардіолога, який вислухає, докопається до справжньої причини вашої проблеми зі здоров'ям. Мало того Ви чекаєте, що цей кардіолог не тільки діагностує, а і запропонує рішення, тобто лікування. Ще й не просто лікування, а бажано, щоб лікування було зроблене без лишніх ліків(які часто призначаються заради заробітку на ліках) і з максимальним ефектом. І заради того, щоб попасти до такого лікаря, Ви готові їхати за сотні кілометрів і не має значення куди.

Саме таку роботу з пацієнтами ми проводимо в клініці "Здорова сім'я". Адже приїхавши до нас з Ковеля, Рівного, Львова чи Дубно, Ви чекаєте хорошого ставлення і рішення проблеми.

Для цього кардіологи клініки "Здорова сім'я" мають у своєму арсеналі Всі потрібні для цього методи. Наші кардіологи самі проводять УЗД серця і кардіограму, що дозволяє не ходити з кабінету в кабінет, як у державних лікарнях, а вирішити свою проблему відразу на місці. Мало того записатись до кардіолога можна як по телефону, так і сайті, що дозволить Вам розпоряжатись своїм часом, а не стояти в черзі в поліклініці. Для того, щоб знайти правильне рішення ваших проблем з артеріальним тиском, аритмією чи іншими серцевими проблемами,наші кардіологи постійно навчаються і проходять удосконалення у кращих фахівців в даній галузі.

 

Біль та перебої в серці:

Біль та перебої в серці – це сигнали «SOS», що посилає Ваше серце. Однозначно, ці симптоми свідчать про розлади у його роботі. Вони можуть бути передвісниками інфаркту чи гострого нападу аритмії. У цьому випадку слід негайно звернутись до лікаря-кардіолога для вияснення причини і  початку лікування.

Серцева недостатність:

Серцева недостатність виникає внаслідок нелікованого підвищеного тиску, ішемічної хвороби серця, перенесеного інфаркту міокарда. Цей стан вимагає постійного лікування та ретельного спостереження за пацієнтом, оскільки він є найчастішою причиною смерті серед пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями.

Якщо Вас чи Ваших рідних турбує проблеми з серцем – звертайтесь до нашого медичного центру. Сучасні технології діагностики дадуть змогу поставити діагноз на ранньому етапі, а оптимально підібране лікування згідно Європейських стандартів подовжить життя та покращить його якість. 

Лікар-кардіолог вищої категорії. Закінчила Івано-Франківську Державну Медичну Академію у 1999 році. Спеціаліст у галузі "Кардіологія та Функціональна діагностика" (УЗД серця).

Зателефонуйте, якщо вас турбує:

  • підвищений артеріальний тиск
  • аритмія
  • почащене або сповільнене серцебиття
  • підозра на серцеву недостатність
  • набряки на ногах.

 


Ковальчук Тетяна Миколаївна, лікар-кардіолог першої кваліфікаційної категорії. Стаж роботи більше 12 років.
В нашому медичному центрі ви можете:

  • отримати консультацію кардіолога
  • здати необхідні для оцінки ризику розвитку серцево-судинних ускладнень аналізи
  • зробити ЕКГ, щоб виявити функціональні та органічні порушення в роботі серця на ранніх стадіях
  • зробити УЗД, для оцінки ступеню патологічних змін в роботі серця.

Адарічев Валерій Валерійович, лікар-кардіолог, кандидат медичних наук.
Навчався у Донецькому державному медичному університеті, який закінчив у 2006 р. за спеціальністю “Лікувальна справа”.
З 2006 по 2008 рр. проходив інтернатуру за спеціалізацією “Загальна практика-сімейна медицина”.
У 2008 р. зарахований для проходження аспірантури на кафедру внутрішньої медицини, яка знаходилась на базі кардіологічного та гематологічного відділень Інституту невідкладної та відновної хірургії, м. Донецьк.
У 2012 р. захистив дисертацію на тему “Вплив триметазидину на перебіг хронічної серцевої недостатності ішемічного ґенезу” і здобув ступінь кандидата медичних наук. Згодом отримав спеціалізацію “кардіологія” і працював лікарем-кардіологом блока тромболізису Інституту невідкладної та відновної хірургії та асистентом кафедри внутрішньої медицини Донецького державного медичного університету.
З 2014 р. по теперішній час працював лікарем-кардіологом відділення некоронарних хвороб серця, ревматології та терапії.