Кардіологія у Луцьку

Якщо Ви дивитесь цю сторінку, значить шукаєте кардіолога. Ми прекрасно розуміємо, що Ви шукаєте не просто людину в білому халаті, а того лікаря-кардіолога, який вислухає, докопається до справжньої причини вашої проблеми зі здоров'ям. Мало того Ви чекаєте, що цей кардіолог не тільки діагностує, а і запропонує рішення, тобто лікування. Ще й не просто лікування, а бажано, щоб лікування було зроблене без лишніх ліків(які часто призначаються заради заробітку на ліках) і з максимальним ефектом. І заради того, щоб попасти до такого лікаря, Ви готові їхати за сотні кілометрів і не має значення куди.

Саме таку роботу з пацієнтами ми проводимо в клініці "Здорова сім'я". Адже приїхавши до нас з Ковеля, Рівного, Львова чи Дубно, Ви чекаєте хорошого ставлення і рішення проблеми.

Для цього кардіологи клініки "Здорова сім'я" мають у своєму арсеналі Всі потрібні для цього методи. Наші кардіологи самі проводять УЗД серця і кардіограму, що дозволяє не ходити з кабінету в кабінет, як у державних лікарнях, а вирішити свою проблему відразу на місці. Мало того записатись до кардіолога можна як по телефону, так і сайті, що дозволить Вам розпоряжатись своїм часом, а не стояти в черзі в поліклініці. Для того, щоб знайти правильне рішення ваших проблем з артеріальним тиском, аритмією чи іншими серцевими проблемами,наші кардіологи постійно навчаються і проходять удосконалення у кращих фахівців в даній галузі.

 

Біль та перебої в серці:

Біль та перебої в серці – це сигнали «SOS», що посилає Ваше серце. Однозначно, ці симптоми свідчать про розлади у його роботі. Вони можуть бути передвісниками інфаркту чи гострого нападу аритмії. У цьому випадку слід негайно звернутись до лікаря-кардіолога для вияснення причини і  початку лікування.

Серцева недостатність:

Серцева недостатність виникає внаслідок нелікованого підвищеного тиску, ішемічної хвороби серця, перенесеного інфаркту міокарда. Цей стан вимагає постійного лікування та ретельного спостереження за пацієнтом, оскільки він є найчастішою причиною смерті серед пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями.

Якщо Вас чи Ваших рідних турбує проблеми з серцем – звертайтесь до нашого медичного центру. Сучасні технології діагностики дадуть змогу поставити діагноз на ранньому етапі, а оптимально підібране лікування згідно Європейських стандартів подовжить життя та покращить його якість. 

Закінчила Івано-Франківську Державну Медичну Академію у 1999 році. Спеціаліст у галузі "Кардіологія" та  "Функціональна діагностика" (УЗД серця).
Лікар-кардіолог вищої категорії.

Зателефонуйте, якщо вас турбує:

  • підвищений артеріальний тиск;
  • аритмія;
  • почащене або сповільнене серцебиття;
  • підозра на серцеву недостатність;
  • набряки на ногах.


Ковальчук Тетяна Миколаївна

Закінчила Буковинський державний медичний університет у 2009році.

Лікар-кардіолог першої кваліфікаційної категорії.

Стаж роботи 11років