Власникам карток Здорова Сім'я м.Нововолинськ, вул.Луцька 19-Б     067 384 76 78 (Viber, WhatsApp)

Записатись до кардіолога можна прямо тут:

Якщо ви дивитесь цю сторінку, значить Ви шукаєте кардіолога. Ми прекрасно розуміємо, що ви шукаєте не просто людину в білому халаті, а того лікаря-кардіолога, який вислухає, докопається до справжньої причини вашої проблеми зі здоров'ям. Мало того ми чекаєте, що цей кардіолог не тільки діагностує, а і запропонує рішення, тобто лікування. Ще й не просто лікування, а бажано, щоб лікування було зроблене без лишніх ліків(які часто призначаються заради заробітку на ліках) і з максимальним ефектом. І заради того, щоб попасти до такого лікаря, Ви готові їхати за сотні кілометрів і не має значення куди.

Саме таку роботу з пацієнтами ми проводимо в нашій клініці. Адже приїхавши до нас з Ковеля, Луцька, Львова чи Червонограда ви чекаєте хорошого ставлення і рішення проблеми.

Для цього кардіологи клініки "Здорова сім'я" мають у своєму арсеналі усі потрібні для цього методи. Наші кардіологи самі проводять УЗД серця і кардіограму, що дозволяє не ходити з кабінету в кабінет, як у державних лікарнях, а вирішити свою проблему одразу на місці. Мало того записатись до кардіолога можна як по телефону, так і сайті, що дозволить Вам розпоряжатись своїм часом, а не стояти в черзі в поліклініці. Для того, щоб знати правильне рішення ваших проблем з артеріальним тиском, аритмією чи іншими серцевими проблемами наші кардіологи постійно навчаються і проходять удосконалення у кращих фахівців в даній галузі.

Я сподіваюсь ми розвіяли Ваші сумніви, щодо того їхати на діагностику чи лікування в нашу клініку чи ні, і ви вже побачили місце в нижній частині сторінки, де можна записатись на консультацію і УЗД серця в нашій клініці. 

Записатись до кардіолога прямо тут:

 

Біль та перебої в серці:

Біль та перебої в серці – це сигнали «SOS», що посилає Ваше серце. Однозначно ці симптоми свідчать про розлади у його роботі. Вони можуть бути передвісниками інфаркту чи гострого нападу аритмії. У цьому випадку слід негайно звернутись до лікаря-кардіолога для вияснення причини і  негайного лікування.

Серцева недостатність:

Серцева недостатність виникає внаслідок нелікованого підвищеного тиску, ішемічної хвороби серця, перенесеного інфаркту міокарда. Цей стан вимагає постійного лікування та ретельного спостереження за пацієнтом, оскільки він є найчастішою причиною смерті серед пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями.

Якщо Вас чи Ваших рідних спіткала ця біда – звертайтесь до нашого медичного центру. Сучасні технології діагностики дадуть змогу поставити цей діагноз на ранньому етапі, а оптимально підібране лікування згідно Європейських стандартів подовжить життя та покращить його якість. 

Медичний центр «Здорова сім'я»

ЗАПИСАТИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ