Власникам карток Здорова Сім'я м.Нововолинськ, вул.Луцька 19-Б     067 384 76 78 (Viber, WhatsApp)

Інновації у лікуванні кашлю

лікування кашлю

Запиши свий телефон прямо зараз

І МИ ТОБІ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО

Дуже часто, коли нас турбує кашель, ми сидимо вдома і думаємо, що скоро він пройде. Ось зараз почне відкашлюватись, і все стане добре. Йдемо в аптеку і скупляємо половину аптеки з думкою, що я зараз вип'ю цю гору сиропів і таблеток і все пройде. Більшість лікарів, до кого ви прийдете лікувати кашель заангажовані фармацевтичними компаніями, які виробляють ті ж сиропи. Тому лікар Вам пише цілий листок засобів і відсилає в ту ж аптеку. Ви чекаєте результату, а його все немає.

Що ж робити?

Ми використали позитивний досвід німецьких лікарів, які все менше і менше використовують ліки для лікування вологого кашлю, а частіше застосовуюсь спеціальні процедури. Ці процедури здійсьнюються за допомогою високотехнологічного обладнання, яке вже є і у нашій клініці "ЗДОРОВА СІМ'Я". Дані процедури ефективно пришвидшують виділення мокроти і швидко повертають як дітей, так і дорослих до повсякденного життя. І саме головне, практично без ковтання ліків, що економить гроші наших клієнтів, і не впливає на печінку.

Як проходить процедура?

В руку пацієнту дається один з датчиків апарата, а наш спеціаліст бере спеціальну насадку і попередньо осушивши шкіру починає проводити датчиком по тілу у напрямку бронхів. Рухи насадки спеціаліста створюють приємне відчуття по тілу, що подобається як дітям, так і дорослим. Процедура триває від 10 до 20 хвилин.

Чи є протипокази до процедури?

Протипоказів до даної процедури немає, лише потрібно розуміти, що вона не буде ефективна при сухому кашлі, що спричинений ларингітом.

Чи можна проводити дану процедуру дітям?

Звичайно можна. Дана процедура дуже швидко полекшить відхаркування вашим діткам і поверне їх до безтурботного життя