ХОЧУ СХУДНУТИ І БУТИ ЗДОРОВОЮ

В медичному центрі «Здорова сім’я» Ви не тільки розлучитеся із зайвою вагою, але і навчитеся жити повноцінним, щасливим життям. Адже ми розуміємо, що краса це не тільки те, як ви виглядаєте, це ще й те, як ви себе почуваєте в своєму новому здоровому тілі.

Запишись на консультацію і виріши проблему надлишкової ваги разом з дієтологом медичного центру "Здорова сім'я"!
З чого почати?

Оцініть своє харчування:

   1.  Протягом 2-3 днів заповніть щоденник харчування, нічого не змінюючи у  власному раціоні і Ви складете точне уявлення про характер свого харчування. Порадьтесь з лікарем для виявлення помилок.

   2. Записуйте все, що з‘їли одразу після прийому їжі, включаючи найменші порції і навіть шматочки їжі. Не відкладайте записи на вечір, щоб не забути!

3. Зважуйте продукти, якщо Ви готуєте вдома. Цікавтесь складом складних страв, таких як салати, супи, якщо приймаєте їжу в кафе. Через 1-2 місяці Ви будете чітко уявляти розмір своїх порцій, а необхідність у зважуванні відпаде.
   
4. Читайте ярлики на продуктах для оцінки їх калорійності та жирності. Якщо інформація на продукті відсутня, скористайтеся таблицею калорійності в кінці щоденника харчування. Не забувайте враховувати соуси і заправки для різних страв, олію при розігріванні продуктів (старайтесь не добавляти). 

5. Важливі відмітки про причину прийому їжі ( голод, апетит, за компанію, машинально, настав час їжі, про запас). Обов‘язково відмітьте « З ким і навіщо я їм».
 

 

Світлана Михайлівна - це один з провідних ендокринологів Волинської області. Вона шукає індивідуальний підхід до кожного, хто до неї приходить. Лікар вищої категорії, і взагалі професіонал з великої букви. 

Сферами інтересу Світлани Михайлівни є:

  • сучасні методи лікування цукрового діабету;
  • захворювання щитовидної залози;
  • інноваційні методики боротьби з ожирінням;