Власникам карток Здорова Сім'я м.Нововолинськ, вул.Луцька 19-Б     067 384 76 78 (Viber, WhatsApp)

ХОЧУ СХУДНУТИ І БУТИ ЗДОРОВОЮ

В медичному центрі «Здорова сім’я» Ви не тільки розлучитеся із зайвою вагою, але і навчитеся жити повноцінним, щасливим життям. Адже ми розуміємо, що краса це не тільки те, як ви виглядаєте, це ще й те, як ви себе почуваєте в своєму новому здоровому тілі.

Запишись на консультацію і виріши проблему надлишкової ваги разом з дієтологом медичного центру "Здорова сім'я"!
З чого почати?

Оцініть своє харчування:

   1.  Протягом 2-3 днів заповніть щоденник харчування, нічого не змінюючи у  власному раціоні і Ви складете точне уявлення про характер свого харчування. Порадьтесь з лікарем для виявлення помилок.

   2. Записуйте все, що з‘їли одразу після прийому їжі, включаючи найменші порції і навіть шматочки їжі. Не відкладайте записи на вечір, щоб не забути!

3. Зважуйте продукти, якщо Ви готуєте вдома. Цікавтесь складом складних страв, таких як салати, супи, якщо приймаєте їжу в кафе. Через 1-2 місяці Ви будете чітко уявляти розмір своїх порцій, а необхідність у зважуванні відпаде.
   
4. Читайте ярлики на продуктах для оцінки їх калорійності та жирності. Якщо інформація на продукті відсутня, скористайтеся таблицею калорійності в кінці щоденника харчування. Не забувайте враховувати соуси і заправки для різних страв, олію при розігріванні продуктів (старайтесь не добавляти). 

5. Важливі відмітки про причину прийому їжі ( голод, апетит, за компанію, машинально, настав час їжі, про запас). Обов‘язково відмітьте « З ким і навіщо я їм».
 

 

Запиши свій телефон прямо зараз

І МИ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО

Закінчила Тернопільський Державний Медичний Університет ім. І.Я.Горбачевського

Неодноразово проходила стажування по ультразвуковій діагностиці в неврології, зокрема по судинах головного мозку і обстеженнях хребта. Перейнявши досвід колег з Малайзії, розпочала, і успішно впровадила дієтологію для своїх пацієнтів. Адже більшість неврологічних пацієнтів мають проблеми з надлишковою вагою. Оксана Василівна Крижановська також є сертифікованим спеціалістом з голкорефлексотерапії.

Зверніться до лікаря, якщо вас турбує:

  • головний біль;
  • головокружіння, шум у вухах;
  • безсоння;
  • відсутність рухів в нозі чи руці після перенесеного інсульту;
  • біль в спині.

ДІЗНАЙТЕСЬ НА КОЛИ МОЖНА ЗАПИСАТИСЬ ДО ОКСАНИ ВАСИЛІВНИ ТУТ:

Світлана Михайлівна - це один з провідних ендокринологів Волинської області. Вона шукає індивідуальний підхід до кожного, хто до неї приходить. Лікар вищої категорії, і взагалі професіонал з великої букви. 

Сферами інтересу Світлани Михайлівни є:

  • сучасні методи лікування цукрового діабету;
  • захворювання щитовидної залози;
  • фнноваційні методики боротьби з ожирінням;

До Світлани Михайлівни можна записатись прямо тут:

 

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.