Власникам карток Здорова Сім'я м.Нововолинськ, вул.Луцька 19-Б     067 384 76 78 (Viber, WhatsApp)

Якщо Вас турбує жіноче здоров'я, і ви шукаєте гінеколога? Ви мешкаєте в Сокалі, Червонограді, Іваничах, Володимир-Волинську, Нововолинську, і не довіряєте місцевим гінекологам, або хочете, щоб про ваш візит ніхто не дізнався. Тоді ви потрапили за адресою

Гінеколог - один з найважливіших лікарів у житті жінки. Саме від компетентності лікаря залежить її здоров'я і стан майбутніх дітей. Тому регулярні огляди у лікаря гінеколога є невід'ємною частиною життя кожної жінки, що досягла репродуктивного віку. Об'єктивна оцінка стану репродуктивного здоров'я жінки дозволяє превентивно діагностувати захворювання жіночого організму. Це в рази збільшує ймовірність успішного лікування.

У нас працює три прекрасних гінеколога

Кушнір Святослав Володимирович

Селедець Лариса Степанівна

Пасічник Неля Володимирівна

Записатись до гінекологів можна прямо тут:

Чого хоче жінка по відношенню до свого здоров?

Конфіденційності

Жодна поважаючи себе жінка не хоче, щоб інші знали про її сокровенні проблеми, особливо якщо вони інтимні. Приватний гінеколог - це той спеціаліст, який займається і знає ваші інтимні секрети. Тому наші колеги, яким ви довіряєте свої жіночі подробиці тримають їх далеко від інших та дотримуються професійної етики. У цьому нам можна довіряти.

Впевненості в тому, що не нашкодять її здоров'ю

Цінуючи здоров'я наших пацієнтів, ми використовуємо одноразові матеріали і гінекологічні набори. Стерильність - це одна із запорук ефективного лікування.

ЗАПИШИ СВІЙ ТЕЛЕФОН ПРЯМО ЗАРАЗ

І МИ ЗАТЕЛЕФОНУЄМО

Професіоналізму

По відношенню до здоров'я непрофесіоналізму допускати просто не можна. Адже, це може дорого коштувати для самого здоров'я. Саме для цього ми запрошуємо кращих фахівців. Наші гінекологи володіють і використовують більшість сучасних технологій в діагностиці та лікуванні, як оперативних так і без операцій. Професіонали нашого центру неодноразово стажувалися як в Україні так і за кордоном.

Людяності

Будь-яка жінка хоче поваги і людяності по відношенню до себе.

Наш принцип: "Поводься з людьми так, як би ти хотів щоб відносилися до тебе". Тому наші клієнти для нас як рідні.

Сучасного обладнання

Усі вже розуміють, що без сучасного обладнання надати найкращу допомогу просто не можливо. Тому наші гінекологи працюють на:

•    УЗД (Toshiba) для виявлення найменших проблем в матці та її додатках,

•    кольпоскопі МК200 для виявлення захворювань шийки матки до 0,1 мм.

•    радіохвильовому коагуляторі фотек, що без запалення і болю, кровотеч та рубців дає можливість видаляти ерозії, кондиломи та інші утвори. Це забезпечить швидкий і надійний результат, що дозволяє повернутися до щасливого життя.

  • Ми одні з небагатьох в Україні, хто проводить МРТ(магнітно-резонансну томографію) для виявлення ендометріозу, пухлин матки і шийки матки, кіст яйників. Що допомагає правильно лікувати хворобу.

 

Наш гінекологи консультують та лікують з приводу таких хвороб:

  • порушення менструального циклу;
  • ерозія шийки матки;
  • кіста яйника;
  • міома матки;
  • запальні захворювання, в тому числі інфекції, що передаються статевим шляхом та інші недуги.

 

Гінекологія у Нововолинську

Потрібен гінеколог в Нововолинську? Необхідно провести діагностику вагітності? Підтримання жіночого здоров'я на належному рівні є одним з пріоритетних напрямків в медичному центрі "Здорова Сім'я". Наші лікарі гінекологи допоможуть Вам вчасно пройти гінекологічний огляд, визначити симптоми захворювання і призначити відповідне лікування: навіть легке нездужання може бути першим дзвіночком серйозної хвороби. Саме тому лікарі гінекологи в медичному центрі "Здорова Сім'я" проводять своєчасну діагностику, спостерігають за перебігом вагітності, підбирають оптимальне лікування гінекологічних захворювань. Гінекологія в Нововолинську - це синонім успішного лікування в клініці "Здорова Сім'я".