Якщо Вас турбує жіноче здоров'я і ви шукаєте гінеколога? Ви мешкаєте у Луцьку, і  хочете, щоб про ваш візит ніхто не дізнався? Тоді Ви потрапили за адресою

    Гінеколог - один з найважливіших лікарів у житті жінки. Саме від компетентності лікаря залежить її здоров'я і стан майбутніх дітей. Тому регулярні огляди у лікаря гінеколога є невід'ємною частиною життя кожної жінки, що досягла репродуктивного віку. Об'єктивна оцінка стану репродуктивного здоров'я жінки дозволяє превентивно діагностувати захворювання жіночого організму. Це в рази збільшує ймовірність успішного лікування.

Чого хоче жінка по відношенню до свого здоров'я?

    Конфіденційності

    Жодна поважаюча себе жінка не хоче, щоб інші знали про її сокровенні проблеми, особливо, якщо вони інтимні. Приватний гінеколог - це той спеціаліст, який займається і знає ваші інтимні секрети. Тому наші колеги, яким ви довіряєте свої жіночі подробиці тримають їх далеко від інших та дотримуються професійної етики. У цьому Ви можете бути впевнені.

    Впевненості в тому, що не нашкодять її здоров'ю

    Цінуючи здоров'я наших пацієнтів, ми використовуємо одноразові матеріали і гінекологічні набори. Стерильність - це одна із запорук ефективного лікування.

Професіоналізму

По відношенню до здоров'я непрофесіоналізму допускати просто не можна. Адже, це може дорого коштувати для самого здоров'я. Саме для цього ми запрошуємо кращих фахівців. Наші гінекологи володіютьі використовують більшість сучасних технологій в діагностиці та лікуванні.

Людяності

Будь-яка жінка хоче поваги і людяності по відношенню до себе.

Наш принцип: "Поводься з людьми так, як би ти хотів щоб відносилися до тебе". Тому наші клієнти для нас як рідні.

Сучасного обладнання

Усі вже розуміють, що без сучасного обладнання надати професійну допомогу просто не можливо. Тому наш гінеколог працює на:

•    УЗД (HITACHI) для виявлення найменших проблем в матці та її додатках;

•    кольпоскопі для виявлення захворювань шийки матки до 0,1 мм.;

•    радіохвильовому коагуляторі Фотек, що без запалення і болю, кровотеч та рубців дає можливість видаляти ерозії, кондиломи та інші утвори. Це забезпечить швидкий і надійний результат, що дозволяє повернутися до щасливого життя.

•   ми одні з небагатьох в Україні, хто проводить МРТ (магнітно-резонансну томографію) для виявлення ендометріозу, пухлин матки і шийки матки, кіст яйників. Що допомагає правильно лікувати хворобу.

Наш гінеколог консультує та лікує з приводу таких хвороб:

 • порушення менструального циклу

 • ерозія шийки матки

 • кіста яйника

 • міома матки

 • запальні захворювання, в тому числі інфекції, що передаються статевим шляхом та інші недуги.

Потрібен гінеколог у Луцьку?

Необхідно провести діагностику вагітності? Підтримання жіночого здоров'я на належному рівні є одним з пріоритетних напрямків в медичному центрі "Здорова Сім'я". Наш лікар-гінеколог допоможе Вам вчасно пройти гінекологічний огляд, визначити симптоми захворювання і призначити відповідне лікування: навіть легке нездужання може бути першим дзвіночком серйозної хвороби. Саме тому лікарі гінекологи в медичному центрі "Здорова Сім'я" проводять своєчасну діагностику, спостерігають за перебігом вагітності, підбирають оптимальне лікування гінекологічних захворювань. Гінекологія у Луцьку - це синонім успішного лікування в клініці "Здорова Сім'я".

Кушнір Святослав Володимирович 
Запишіться на консультацію до професіонала у своїй галузі з приводу: 

 • діагностика та лікування всіх форм непліддя;
 • сучасна діагностика та лікування ендометріозу;
 • гіперплазії ендометрію;
 • запальних захворювань в гінекології;
 • органозберігаючого лікування фіброміоми матки та кіст яйників;
 • операції з застосуванням малоінвазивних методів (лапароскопія, гістероскопія, лазерна хірургія);
 • пластична вагінальна хірургія;

Бути лікарем хотіла з дитинства, адже виросла у сім'ї терапевта і провізора. Навчалась і працювала з 4 го курсу( медсестрою у відділенні дитячої гінекології). Після закінчення Кишинівського медінституту працювала в пологовому будинку м Бендери (Придністров'я). Але згодом повернулась на Батьківщину.
25 років працювала у різних відділеннях Луцького клінічного пологового будинку, а з липня 2019-у консультативно-діагностичному відділенні Волинського обласного перинатального центру. Маю вищу кваліфікаційну категорію.

Моя гордість - мої діти-студенти, яких я народила після 15 років сподівань і старань.
А улюблена страва - національний червоний борщ, який щоразу виходить іншим.