Щитовидна залоза — диригент усіх процесів у нашому організмі

Цей невеликий ендокринний орган приймає участь у обміні речовин і підтримці нашої розумової діяльності. Гормони, які виділяє щитовидна залоза регулюють такий мікроелемент як йод.

Йод — хімічний елемент, необхідний для нормального функціонування людського організму протягом усього життя, критично важливий для формування, розвитку та функціонування мозку і нервової системи. Йод має вплив на приймання вольових рішень.

Йододефіцит

Недостатнє споживання йоду призводить до зниження імунної опірності організму і падіння IQ на 10-15 пунктів та розвитку кретинізму. В умовах нестачі йоду діти швидко втомлюються й виснажуються. Їм важко зосереджувати увагу, аналізувати та запам’ятовувати інформацію, отримувати нові знання і навички.

Загальна втрата IQ в країні через йододефіцит щорічно становить 462700 одиниць — це можна порівняти із сумою показників IQ понад 3000 геніїв.

Йододефіцит формує відстале суспільство!

  • Після школи дітям важко отримати професію та достатній заробіток.
  •  У дорослих людей погіршується імунітет, слабшає пам’ять та працездатність.
  • Щорічні економічні втрати, пов’язані зі зниженням продуктивності праці в Україні, складають як мінімум 43,8 мільйонів доларів США (понад 5 мільйонів втрачених робочих днів).
  •  Країна втрачає інтелектуальний, освітній, професійний і науковий потенціал.

Лише 1% молодих мам знає про те, що наслідком йододефіциту в матері під час вагітності може стати недоумкуватість  дитини.

Необхідно діяти!!!

Світлана Михайлівна- це один з провідних ендокринологів Волинської області. Вона шукає індивідуальний підхід до кожного, хто до неї приходить. Лікар вищої категорії, і взагалі професіонал з великої букви. 

Сферами інтересу Світлани Михайлівни є:

  • сучасні методи лікування цукрового діабету;
  • захворювання щитовидної залози;
  • фнноваційні методики боротьби з ожирінням;