Власникам карток Здорова Сім'я м.Нововолинськ, вул.Луцька 19-Б     067 384 76 78 (Viber, WhatsApp)

Дізнайтесь про унікальне лікування суглобів PRP клітинами Ковель

Унікальне лікування захворювань суглобів PRP клітинами

Після того, як ми почали лікувати пацієнтів з артрозом саме методикою ПРП, до нас почали їхати пацієнти, з артрозом суглобів з Луцька, Ковеля, Львова, Червонограда, Тернополя, Рівного, Хмельницького та інших міст України. І ми розповімо вам чому вони їдуть лікуватись цією методикою саме до нас

PRP (Platelet Rich Plasma) technology - в перекладі означає - технологія отримання «плазми, збагаченої тромбоцитами».

Записатись на консультацію до травматолога можна прямо тут:

Що таке збагачені тромбоцити (PRP)?

PRP (Platelet-Rich Plasma - плазма збагачена тромбоцитами) складається з тромбоцитів і плазми. Тромбоцити містять альфа-гранули, які тільки при достатньо високій концентрації (більше 1 млн / мкл) виділяють фактори росту.

   Найбільш важливі з факторів росту:

- тромбоцитарний фактор росту (PDGF-aa, PDGF-bb, PDGF-ab)

- трансформуючий фактор росту (TGF-бета 1 і TGF-бета 2)

- фактор росту ендотелію судин (VEGF)

- фактор росту епітелію (EGF)

Чому ж пацієнти їдуть в клініку "Здорова сім'я" в Нововолинську із Ковеля, Луцька, Львова, Червонограда, Сокаля, Володимир-Волинського чи інших міст України?

Секрет дуже простий. Пацієнти, які потребують таке лікування зазвичай старші люди, і ціна для них грає роль. І тому 345грн за процедуру, це мінімум в 2, а то і в 4 рази дешевше ніж в інших закладах, які пробують робити PRP. в звязку із тим, що у нас доступна ціна для наших пенсіонерів, то і пацієнтам дешевше приїхати до нас. А так, як пацієнтів багато, то і досвіду у нас набагато більше ніж у інших лікарів, які пробують це робити. А досвід, це звичайно результат, який говорить сам за себе. Саме тому пацієнти і їдуть на ін'єкції PRP з усіх можливих куточків України, а також близьких країн Європи.

Записатись до травматолога на консультацію з приводу PRP можна прямо тут:

                     ЧИ БЕЗПЕЧНА  PRP?

PRP проводиться з невеликої кількості (20 мл) Вашої власної крові під контролем лікаря. Завдяки тому, що PRP отримують з Вашої власної крові, її застосування зводить до нуля ризик зараження, і робить її використання в лікуванні абсолютно безпечним і гіпоалергенним для Вас.

 

                     Чи підходить Вам це лікування?

PRP використовується вже більше десятиліття.

Останні дослідження показали, що застосування плазми, збагаченої тромбоцитами може допомогти швидкій реабілітації при таких захворюваннях і травмах, як:

-Артоз всіх суглобів (колінний, кульшовий, гомілково-ступний, ліктевий, плечовий, променевозапястний, суглобів кисті, стопи і пальців)

- Остеохондроз хребта (грижі, протрузії, екструзії, спондилолістез)

-псевдоартрозах,

- переломах,

- розривах мязів і сухожиль(при неповному розриві)

-довгозаживаючих ранах, 

-трохантеритах,

-«Тенісний» лікоть,

-підошовний фасцій,

-тендіноз надколенной чашечки,

-тендиніт / Тендіноз ахіллового сухожилля,

-тендиніт / Тендіноз біцепса,

-тендиніт / Тендіноз трицепса,

-тендиніт / Тендіноз чотириголового м'яза,

-тендиніт / Тендіноз підколінного сухожилля,

-частковий розрив ротаторной манжети плечового суглоба,

-тендиніт / Тендіноз ротаторной манжети,

-ертельний бурсит,

-розтягування, біль в меніску,

-пошкодження передньої хрестоподібної зв'язки.

 

                    У чому ж «цілюща сила» PRP терапії?

 Принцип простий, як і все геніальне. В технології використовується відновлювальний потенціал власної крові людини, посилений в десятки разів за допомогою нескладної технології отримання плазми. Раніше більша увага приділялася механічним ефектам пошкодження і загоєння. Що стосується біології відновлення тканин, то змоделювати її неможливо, і тут ніхто не впорається краще, ніж сам організм, а технологія лише допомагає посилити і направити цей цілющий ефект.

Для отримання PRP маси (плазми збагачення тромбоцитами, на відміну від плазмотерапіі, де застосовується плазма збіднення тромбоцитами) у людини беруть близько 20 мл крові, центрифугують спеціальній центрифузі (при цьому відбувається відділення тромбоцитів, еритроцитів і плазми крові), відбирають фракцію крові, в якої тепер зміст тромбоцитів підвищено в 5 разів і більше (при використанні запатентованих автоматичних систем) і вводять в місце пошкодження.

Тромбоцити - це природне джерело факторів росту, які залучають до місця пошкодження інші клітини, головним чином стовбурні ( «молоді» ще неспеціалізовані клітини, з яких можуть утворитися будь-які інші клітини - м'язові, кісткові, хрящові). А далі починається процес відновлення - поділ клітин, синтез колагену і еластину, відновлення хряща, зростання кровоносних судин, утворення м'яких тканин, відновлення м'язової і кісткової тканин. Лікарі  відзначають, що використання PRP особливо добре сприяє швидкому відновленню зв'язок і сухожиль, адже в організмі поряд з ними проходить мало кровоносних судин, а значить і загоєння зазвичай проходить дуже повільно. Ось тут на допомогу і приходить плазма - «коктейль чинників зростання», введена в місце пошкодження.

Вводячи PRP в місце пошкодження, ми збільшуємо всі відновні сили організму, а підвищена, після обробки на центрифузі, кількість тромбоцитів підсилює цей ефект в 5-10 разів. За словами професора Monaco, використання PRP дозволяє скоротити час відновлення для свіжих травм на 50 і більше відсотків.

При цьому процедура є абсолютно безпечною, адже використовується лише ВЛАСНА  кров пацієнта, виключається можливість виникнення алергічних реакцій. Сама ж процедура займає не більше години, тобто є ефективною, простою, швидкою та безпечною для пацієнта. Скорочення періоду відновлення після травми означає зменшення втраченого часу. Крім того, для деяких травмPRP може замінити ін'єкції кортизону (гормону), які можуть стати шкідливі з плином часу, а також знизити необхідність хірургічних втручань. Хірургічні втручання надовго виводять спортсмена з ладу і вартують на порядок дорожче, ніж терапія за допомогою PRP.

Крім швидкого відновлення, що дозволяє проводити реабілітацію, не виходячи з спортивного режиму, у PRP є й інша цільова група - хронічні травми (лікоть тенісиста, коліно у спортсменів, які займаються стрибками). Хронічні травми призводять до зниження спортивних показників, зменшення часу тренувань.

PRP-терапія прекрасно поєднується з традиційними методами лікування травм, такими як використання протизапальних препаратів, фізіотерапія, масаж, зміна навантажень і підбір спеціальних вправ, адаптивно-фізична реабілітація.

             Які ризики і побічні ефекти PRP?

Побічні ефекти рідкісні, проте можливі. Одним з побічних ефектів ін’єкції PRP є збільшення запалення і болю через декілька годин після ін’єкції. Але таке ускладнення не вимагає яких-небудь дій, це нормальна реакція на введення.

Ін’єкції PRP не рекомендується:
- Особам з порушенням згортання крові;
- Тим, хто приймає антикоагулянти;
- Під час активних інфекцій;
- Під час вагітності.