Bug.org.ua про відкриття МРТ у медичному центрі «Здорова сім’я» в Нововолинську

18 Ноябрь 2014

Коментарі:

Off
 Ноябрь 18, 2014
 Off

МРТ – найточніший метод діагностики хвороб тепер у Нововолинську

мрт Нововолинськ

16-го листопада в медичному центрі “Здорова сім’я” відбулось відкриття кабінету МРТ. Відтепер Нововолинці та мешканці прилеглих районів мають змогу отримати ще одну медичну послугу – магнітно-резонансну томографію. 

Дороге обладнання допомогли придбати медичному центру – інвестиційна компанія Медгарант. Hitachi AIRIS II – високоефективний, відкритий МРТ-сканер високого класу, він дозволяє отримати виразні зображення тканин головного і спинного мозку, хребта і суглобів, м’яких тканин кінцівок, а також чіткі зображення органів малого тазу. Щоб отримати ці зображення, використовується не рентгенівське випромінювання та комп’ютерна томографія (КТ), а радіохвилі і магнітне поле, що робить метод нешкідливим для здоров’я. Американський сканер AIRIS II використовує передову технологію постійного магніту для найвищої якості зображення.

Сергій Крижановський мрт

“Магнітно-резонансна томографія – це найбільш передовий та сучасний метод діагностики, – говорить Сергій Крижановський, директор медичного центру «Здорова сім’я» – МРТ приходить на допомогу багатьом спеціалістам (травматологи, нервопатологи, нейрохірурги, онкологи, урологи, гінекологи та навіть дерматологи) у постановці максимально точного діагнозу, щоб спланувати лікування і, в першу чергу, допомагати нашим Українцям. Наш проект розпочався півроку тому. Швидко знайшли спільну мову з інвестиційною компанією, яка допомогла нам втілити задумане. Основна ціль діяльності нашого медичного центру – надання дійсно якісної допомоги відповідно до міжнародних стандартів. Кожен новий крок, кожна інновація змушує моє серце радіти від того, що можемо внести маленьку краплинку в здоров′я нашої нації. Погодьтесь, українці заслуговують на кваліфікованих лікарів, якісне обладнання, людяне ставлення та індивідуальний підхід до кожного.”

“У пана Крижановського є чимало знайомих фахівців, серед яких – медики з Івано-Франківська та Харкова, – розповідає Оводов Андрій Васильович, представник інвестиційної компанії «Медгарант» – Так дійшла інформація про медичний центр у Нововолинську, який успішно розвивається. При зустрічі з керівництвом медичного центу було прийнято рішення – зробити спільний проект між компаніями «Медгаран» та «Здоровою сім′єю». Аналогічні програми діють у Краматорську, Костантинівці, Харкові. Як показує час це дієво, важливо, доцільно і перспективно. Сподіваємось, Нововолинськ покаже себе на висоті! Приємно за себе і за коллег, що у цей нелегкий час для всіх нас, для нашої країни, ми намагаємось приносити користь людям, рятуючи найважливіше – життя.”

мрт нововолинськ, томографія

МРТ чи КТ?
Комп’ютерна томографія – рентгенівське навантаження у 15 разів більше аніж проста рентгенографія грудної клітки. КТ – оптимальний варіант для гострих черевно-мозкових травм, обстеження грудної клітки і черевної порожнини. Це, на жаль, все. Як розумієте, якісних обстежень хребта, мозку, суглобів – не дадуть. Це слід чітко розуміти. Все ж таки, при наявності у хворого електрокардіостимулятора, імпланту чи різних металевих фрагментів – слід проводити тільки КТ. Кардинально відрізняється також час процедури. При КТ сканування однієї області тіла займає кілька хвилин (до 3 хвилин) , при МРТ — близько 30 хвилин.

Тоді, коли магнітно-резонансна томографія – це точний метод діагностики для мозку, хребта, суглобів будь-якої локалізації, простати, сечового міхура, жіночих статевих органів. Дає можливість визначити точну стадію онкологічного захворювання, наприклад, раку шийки матки, а це є дуже важливим для жінки і дасть онкогінекологам можливість якнайточніше і якнайкраще спланувати програму лікування. МРТ, як правило, не має такого шкідливого впливу на організм як КТ.

Ссилка на оригінальну статтю

2

Comments are closed.