Апарат "Ормед-професіонал"

Апарат Ормед-професіонал

Професійна механотерапевтична установка для дозованого витягнення (тракції) хребта і вібраційно-теплового, роликового масажу.
Апарат пасивної механотерапії "Ормед-професіонал" ефективний при реабілітації і профілактиці захворювань у хворих з неврологічними проявами шийного, грудного і поперекового остеохондрозу, а також остеохондрозу суглобів.

Дозволяє проводити лікування грижі хребта без хірургічного втручання!


Апарат для витягнення хребта працює електронно, параметри витягнення налаштовуються з сенсорного РК-пульта управління і суворо дозовані.

Принцип дії
Установка містить наступні функціональні вузли: підйомний механізм роликів, пристрій витягнення, вібраційний механізм, рухливий вузол з роликами-масажерами і електроприводом, обігрів.
При цьому вузли витягнення таруються (настроюються) для шийного та попереково-крижового витягнення роздільно, що сприяє більш точному дозуванню параметрів витягнення.
Підйомний механізм роликів складається з електродвигуна з редуктором, що дозволяє здійснити плавний підйом роликів-масажерів до заданого рівня, який контролюється датчиком висоти. При цьому ролики повністю повторюють контур спини.
На анімації зверху показана схема розміщення роликів-масажерів щодо осі хребта, яка в процесі масажу є віссю симетрії для переміщаються роликів. Ролики-масажери, обкатуючи краю хребців, наступають на остисті відростки хребта, піддаючи за кожен прохід кожен хребець, міжхребцевий диск і суглоби механічній дії. При цьому міжхребцеві зв'язки почергово і багаторазово згинаються і розгинаються, або стискаються і розтягуються, одночасно відбувається локальне внутрішнє фізіологічне мікровитяжіння. Під час процедури відбувається механічний вплив на проблемну ділянку хребта, що сприяє дозованому розсуненню двох сполучених хребців. В результаті збільшення міжхребцевого простору знижується високе міждискових тиск. При цьому створюється вакуум-ефект, "всмоктуючий" грижовоговипинання. Все в комплексі дозволяє досягти без операційного лікування міжхребцевих гриж попереково-крижового відділу хребта, лікування остеохондрозів. Успішно використовується при реабілітації спортсменів.
Система витягнення виконана у вигляді тягового механізму і забезпечує рівномірне витягування хребта із заданою силою, причому остання підтримується автоматично до кінця сеансу. Після сеансу тяговий важіль повертається у вихідне положення і зупиняється. В даному вихідному положенні буде перебуває до початку наступного сеансу. Що Задається сила тяги встановлюється на пульті управління і контролюється датчиком сили витягнення.
Під час проведення процедур рух роликів можна перевести в ручний режим і зупинити в будь-якій точці, де необхідно посилене вплив. В цій точці буде здійснюватися локальний вібромасаж для додаткового розслаблення м'язів в проблемній ділянці.

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.