Власникам карток Здорова Сім'я м.Нововолинськ, вул.Луцька 19-Б     067 384 76 78 (Viber, WhatsApp)

Універсальна кольорова ультразвукова система з повністю цифровим формуванням променя.

Реалізовані в апараті Nemio XG нові технології візуалізації дозволяють отримувати виключно чіткі зображення як у В-режимі, так і допплеровских режимах. Nemio XG має ряд програм і модулів: Розширений динамічний потік (ADF - покращений динамічний потік), Tissue Doppler візуалізації (TDI - тканинної допплер), Aplipure (високотехнологічне складне багатопроменеве сканування в реальному часі), Контраст Harmonic Imaging (CHI - контрастна гармоніка), автоматична Серцевий викид Вимірювання (ACM - автоматичне вимірювання хвилинного серцевого викиду).

Платформа Nemio XG має модульну архітектуру, яка дозволяє користувачеві вибрати конфігурацію системи, в залежності від тих цілей і завдань, які необхідно вирішувати.

Блок цифрового безперервного формування променя (DCBF) забезпечує високу просторову і контрастне дозвіл. Модуль тканинної гармоніки (THI) підвищує контрастне дозвіл, зменшує артефакти В-режимі. Модулі 2-х канальної (PSP) і 4-х канальної (ПБС) процессинговой обробки сигналу дозволяють досягати більш високої частоти кадрів, що особливо важливо при кардіологічних дослідження, дослідженнях в режимі тканинного доплера.

Система Nemio XG пропонує обширний пакет програм для досліджень з контрастним підсиленням. Як в 2D-режимі, так і в режимах колірної ангіографії і поліпшеному динамічному потоці, контрастна гармоніка (CHI) дозволяє показати виключно чітко тканинну перфузію навіть у невеликій ділянці міокарда або паренхімі органів. Посилення сигналів, при використанні контрастної речовини, значно поліпшує розпізнавання і оцінку перфузії, з виключно високою чутливістю навіть при невеликих обсягах контрасту. Вимірювання часового розподілу контрастної речовини (TIC) показує відмінності в інтенсивності розподілу контрасту, що показують надходження / вимивання контрастної речовини. Зміни відображаються у формі таблиці або графіка, роблячи можливим кількісний аналіз.

Інтегрована система обробки даних разом з прикладним модулем програмного забезпечення забезпечує всеосяжний діапазон процесингових і розрахункових опцій для розширення діагностичних можливостей. Можливість мережевого підключення і передача даних / звіту в стандарті DICOM 3.0 реалізується за допомогою необхідних інтерфейсів. Стандартна конфігурація дозволяє отримувати одиночні зображення і відеоряд з відмінною якістю і максимальним тимчасовим дозволом, подальшим збереженням в DICOM форматі. Для обміну даних є фільтри для передачі в форматі Windows. Модуль управління даними дозволяє пов'язувати ультразвукову систему Nemio XG з іншими діагностичними системами і об'єднувати в загальну мережу лікувального закладу. Сервіс DICOM включає збереження даних, запит / відповідь, висновок на друк.