Записатись на прийом

Власникам карток Здорова Сім'я м.Нововолинськ, вул.Луцька 19-Б     063 057 42 09   |   067 384 76 78

МРТ у Горохові.

Для мешканців міста Горохова від тепер не потрібно долати сотні кілометрів, щоб пройти процедуру МРТ-дослідження. У Нововолинську в медичному центрі «Здорова сім’я» встановлено сучасний МРТ-сканер Hitachi! Записатися на МРТ можна прямо на сайті нашої клініки чи за номерами телефонів і пройти обстеження наступного дня. 

Медичний центр «Здорова сім’я» - це сучасний діагностичний центр магнітно-резонансної томографії в Нововолинську. MRT проводиться в професійному центрі діагностики на найсучаснішому обладнанні - магнітно-резонансному томографі HITACHI AIRIS VENTO, який дозволяє здійснювати високоточні дослідження організму, від вивчення конкретного органу до комплексного обстеження.

Краща діагностика МРТ тепер доступна для мешканців Горохова! 

У MRT-центрі «Здорова сім’я» проводяться МРТ-дослідження найвищого рівня складності:

  • МРТ головного мозку
  • МРТ шийного відділу
  • МРТ грудного відділу хребта
  • МРТ органів малого тазу
  • МРТ скелетно-м’язової системи і суглобів
  • МРТ хребта МРТ органів зору
  • МРТ ЛОР-органів

 

Магнітно-резонансна томографія для мешканців міста Горохова та Волинської області від кращих спеціалістів.

У порівнянні з рентгенологічним дослідженням організму і КТ, магнітно резонансна томографія є більш безпечною процедурою, тому що організм пацієнта при МРТ-обстеженні не опромінюється рентгенівськими променями. Для того, щоб зробити МРТ в Горохові не потрібна спеціальна підготовка.

У ряді випадків, наприклад, при травмах голови та окремих захворюваннях, саме магнітно-резонансна томографія центру «Здорова сім’я» допомагає поставити точний діагноз, визначити постраждалі ділянки головного мозку. А точний діагноз, у свою чергу, стає запорукою успішного лікування.

Наш діагностичний центр МРТ обстеження - саме те місце, де можна недорого (навіть дешево) зробити МРТ дослідження і записатися на МРТ обстеження 24 години на добу. Якщо ж Ви збираєтеся зробити мрт дитині, то наш діагностичний центр проводить магнітно-резонансну томографію дітям починаючи з самого раннього віку.

Наш МРТ центр діагностики допоможе Вам!

Фахівці мрт центру «Здорова сім’я» володіють великим досвідом роботи, уважно стежать за передовими розробками в сфері діагностики, вивчають міжнародний досвід і орієнтуються на провідні світові діагностичні центри. З світової практики ми вибираємо тільки самі ефективні та безпечні розробки, щоб запропонувати нашим клієнтам точне дослідження на найвищому рівні.

Наш центр МРТ знаходиться за адресою: вулиця Луцька 19 б, м. Нововолинськ, Волинської області, що лише в 58 км від м. Горохів.

Медичний центр «Здорова сім'я»

ЗАПИШИСЬ НА МРТ ОБСТЕЖЕННЯ